Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 17 1 2 4 5 6 7 8 16 17
#523509 06/03/2006 19:35
Dołączył: Aug 2005
Posty: 344
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 344
no dalej niema wiec pisze do nich...dziekuje

Bonus: Unibet
#523510 06/03/2006 19:50
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
LIVE SEVEN - bonus 75PLN + szansa na wygranie 4,000 PLN



Rewanzowe mecze LM to znakomita okazja na kolejny prezent od Bet24.

Po wyjazdowym zwyciestwie na Stamford Bridge Barcelona jest juz bardzo bliska wyeliminowania Chelsea, w srodowy wieczor Real bedzie staral sie odrobic w Londynie straty z pierwszego meczu z Arsenalem.

Bonus 75 PLN

W systemie livebetting zloz zaklady na laczna sume minimum 75PLN / 20EUR na mecze Ligi Mistrzow. Niewazne - wygrasz czy przegrasz - dostaniesz od nas bonus w kwocie 75PLN / 20EUR !

po zakonczeniu wszystkich 7 meczow wyslij email do LIVE@bet24.com
w linii tematu wpisz swoj login,haslo live-seven PL,walute konta , przyklad : adam123 , live-sevenPL , PLN
w ciagu 24 godzin dostaniesz voucher warty 75PLN / 20EUR
uwaga : przysluguje tylko jeden voucher na uzytkownika , przed wyplata wymagany jest min. 3-krotny obrot kwoty bonusa.



Wygraj 4,000 PLN

Aby oferte uatrakcyjnic proponujemy udzial w losowaniu nagrody glownej w kwocie 4,000 PLN / 1,000 EUR

W losowaniu wezma udzial wszyscy uzytkownicy ktorzy beda posiadali na swoim koncie wygrane zaklady w systemie livebetting na kazdy z 7 meczow Ligi Mistrzów. (W historii konta musi znajdowac sie minimum 7 wygranych kuponow w systemie livebetting, kazdy na inny mecz)



Zyczymy dobrej zabawy i wielu emocji....

Team Bet24

#523511 06/03/2006 19:55
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
mogli wczesniej napisac o tej promocji to bym kasy nie wyplacal rrr

#523512 06/03/2006 19:55
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
fiu fiu, co to sie dzieje na każdym kroku hajs wciskają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#523513 06/03/2006 19:57
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
nic nie dadzą odpocząć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#523514 06/03/2006 19:59
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
Czemu nie ma nic o tym na ich stronce?

#523515 06/03/2006 20:00
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
ehh pieprzone bukmachery, co to sie dzieje w tej Polsce, nie zdążysz jednego bonusa obrócić a tu już Ci drugiego każą, normalnie ręce opadają jak sie na to patrzy!... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#523516 06/03/2006 20:02
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Jeśli postawie 75 - wygram. Postawie po chwili 75 - przegram to i tak dostane bonusa? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Kasa leży na ulicy....

#523517 06/03/2006 20:03
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Quote
Jeśli postawie 75 - wygram. Postawie po chwili 75 - przegram to i tak dostane bonusa? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Kasa leży na ulicy....
dokładnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ..... a tak wogóle komuś jeszcze przyszedł ten mail czy tylko mi :> ??

#523518 06/03/2006 20:05
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Mi wlasnie przyszedl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#523519 06/03/2006 20:11
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Co sie dzieje. Ja dostalem od nich stowke chociaz wyslalem maila troszke po terminie. Teraz to. No tylko grac. A jeszcze zostaje promocja: 150=300zł.
Na razie mi sie podoba. Zobaczymny jak bedzie dalej.

#523520 06/03/2006 20:15
Dołączył: May 2005
Posty: 584
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 584
no do mnie tez ten mail przyszedl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> dobre dobre :]

#523521 06/03/2006 20:16
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Ja zaraz chyba zacznę przyjmować zakłady na to:
"Kiedy Bet 24 zwinie interes?"

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#523522 06/03/2006 20:30
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
Quote
Ja zaraz chyba zacznę przyjmować zakłady na to:
"Kiedy Bet 24 zwinie interes?"

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

pytam DLACZEGO ?
a to dla tego jakie masz podstawy sadzic ze zwina interes nie bardzo to rozumiem,przeciez jak za 150 dostajesz bonus 150 to zeby wyplacic musisz 3 krotnie zagrac za 300 pln wiec za 900 pln to raz.
po 2-gie zamiast wydawac pieniadze na reklamowanie sie na stadionach jak to robi expekt czy betandwin ten jeszcze dodatkowo ligi w europie sponsoruje i skoczkow narciarskich,puchary swiata itp.
to bet24 uznalo ze najbardziej skuteczna reklama jest wlasnie dawanie bonusow i kto wie czy nie najskuteczniejsza w tym przypadku forma reklamy dla nich,a napewno najbardziej przyjemna dla typerow bo co mi z tego ,ze expekt sie reklamuje na stadionach jak nie moge miec z tego namacalnej korzysci bo i tak bez reklamowania sie tego wiem ze sa bukiem podobnie [email]b@w[/email],a bet24 nie reklamuje sie tam tylko sypie jak z rekawa bonusami wiec cos mam z tego.
ile osob przed 5-cio leciem interesowalo sie bet24 potencjalnych graczy a ilu teraz ?sami odpowiedzcie.

jak chcesz przyjmowac zaklady kiedy zwinie to podaj kursy to ja zagram u Ciebie i jestem pewny ,ze na tym dobrze bym wyszedl. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#523523 06/03/2006 20:32
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Smierdzi, śmierdzi i to bardzo...miałem zamiar wpłacić tam 150zł ale jednak się wstrzymam bo nie znamy dnia ani godziny kiedy bet24 z oczu stracimy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#523524 06/03/2006 20:41
Dołączył: Mar 2004
Posty: 116
member
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 116
chciałem sie spytac czy jesli dokonalem do nich wplaty przelewem bankowym bede mogl wyplacic pieniadze oczywiscie juz po trzykrotnym obroceniu tez na swoje konto bankowe jesli nie posiadam karty kredytowej?
w jaki sposob to mozna zrobic bo tam nie ma zadnej informacji

#523525 06/03/2006 20:48
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
tak, będziesz mógł, jak dajesz wypłate to ci potem wyskoczy tabelka gdzie bedziesz miał uzupełnić dane banku

#523526 06/03/2006 20:49
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
a jak tej tabelki nie masz na stronie to napisz do nich z prośbą to dodadzą Ci ją.

#523527 06/03/2006 20:50
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
Quote
chciałem sie spytac czy jesli dokonalem do nich wplaty przelewem bankowym bede mogl wyplacic pieniadze oczywiscie juz po trzykrotnym obroceniu tez na swoje konto bankowe jesli nie posiadam karty kredytowej?
w jaki sposob to mozna zrobic bo tam nie ma zadnej informacji

bedziesz mogl tylko najpierw napisz do nich maila zeby Ci konto zalozyli:)

#523528 06/03/2006 20:56
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Quote
Quote
Ja zaraz chyba zacznę przyjmować zakłady na to:
"Kiedy Bet 24 zwinie interes?"

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

pytam DLACZEGO ?
a to dla tego jakie masz podstawy sadzic ze zwina interes nie bardzo to rozumiem,przeciez jak za 150 dostajesz bonus 150 to zeby wyplacic musisz 3 krotnie zagrac za 300 pln wiec za 900 pln to raz.
po 2-gie zamiast wydawac pieniadze na reklamowanie sie na stadionach jak to robi expekt czy betandwin ten jeszcze dodatkowo ligi w europie sponsoruje i skoczkow narciarskich,puchary swiata itp.
to bet24 uznalo ze najbardziej skuteczna reklama jest wlasnie dawanie bonusow i kto wie czy nie najskuteczniejsza w tym przypadku forma reklamy dla nich,a napewno najbardziej przyjemna dla typerow bo co mi z tego ,ze expekt sie reklamuje na stadionach jak nie moge miec z tego namacalnej korzysci bo i tak bez reklamowania sie tego wiem ze sa bukiem podobnie [E-mail]b@w[/E-mail],a bet24 nie reklamuje sie tam tylko sypie jak z rekawa bonusami wiec cos mam z tego.
ile osob przed 5-cio leciem interesowalo sie bet24 potencjalnych graczy a ilu teraz ?sami odpowiedzcie.

jak chcesz przyjmowac zaklady kiedy zwinie to podaj kursy to ja zagram u Ciebie i jestem pewny ,ze na tym dobrze bym wyszedl. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
nie 900 na 450 chlopcze! nie wprowadzaj ludzi w blad. Wyraznie pisza: "Jednak i tym razem aby wypłacić pieniądze, musisz zagrać trzy razy za wysokość bonusa." !!!!! a nie za wysokosc bonusa +depozty! tongue

Strona 6 z 17 1 2 4 5 6 7 8 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (kamel, latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei, rafal08, rymoholik, forty, Akhu, JelineK), 938 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,687
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1