..."> ...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 17 1 2 5 6 7 8 9 16 17
#523529 06/03/2006 21:23
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Quote
Jeśli postawie 75 - wygram. Postawie po chwili 75 - przegram to i tak dostane bonusa? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Kasa leży na ulicy....
Czy to aby napewno tak jest?

Bonus: Unibet
#523530 06/03/2006 21:33
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752

nie 900 na 450 chlopcze! nie wprowadzaj ludzi w blad. Wyraznie pisza: "Jednak i tym razem aby wypłacić pieniądze, musisz zagrać trzy razy za wysokość bonusa." !!!!! a nie za wysokosc bonusa +depozty! tongue [/quote]

sorry masz racje pomylilo mi sie ze styczniowa promocja bet at-home.tyle tych ostatnio bylo promocji,ze juz ich zasady sie po prostu myla.
a czy buk jest wiarygodny trzeba najpierw 3-krotnie udanie obrocic bonusem i po prostu wyplacic kase na konto.
sponsoruja kluby angielskiej extraklasy i 2-giej ligi oraz szkockiej wiec uwiarygadniaja sie jako powazny buk,jak narazie zaden bukmacher nie okazal sie niewiarygodny majacy polska wersje jezykowa i tak trzymac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
bo po prostu majac 40 mln narod jakim jest polska wiecej by stracili na kantach niz zyskali tak uwazam.

#523531 06/03/2006 21:39
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
do wszystkich co piszą, że czują jakiś podstęp...

wyluzujcie się...

poprostu robią promocję na wielką skalę... i wiadać udaje im się... widać po ilości postów w tematach o nich


nie po to są sponsorami kilku klubów... a od przyszłego sezonu mają umowę z Blacburn bodajże... żeby wałki robić...

normalny, pewny buk nic tylko dziękować i spróbować szczęścia...

pozdrawiam!

#523532 06/03/2006 21:40
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
Quote
LIVE SEVEN - bonus 75PLN + szansa na wygranie 4,000 PLN



Rewanzowe mecze LM to znakomita okazja na kolejny prezent od Bet24.

Po wyjazdowym zwyciestwie na Stamford Bridge Barcelona jest juz bardzo bliska wyeliminowania Chelsea, w srodowy wieczor Real bedzie staral sie odrobic w Londynie straty z pierwszego meczu z Arsenalem.

Bonus 75 PLN

W systemie livebetting zloz zaklady na laczna sume minimum 75PLN / 20EUR na mecze Ligi Mistrzow. Niewazne - wygrasz czy przegrasz - dostaniesz od nas bonus w kwocie 75PLN / 20EUR !

po zakonczeniu wszystkich 7 meczow wyslij email do LIVE@bet24.com
w linii tematu wpisz swoj login,haslo live-seven PL,walute konta , przyklad : adam123 , live-sevenPL , PLN
w ciagu 24 godzin dostaniesz voucher warty 75PLN / 20EUR
uwaga : przysluguje tylko jeden voucher na uzytkownika , przed wyplata wymagany jest min. 3-krotny obrot kwoty bonusa.



Wygraj 4,000 PLN

Aby oferte uatrakcyjnic proponujemy udzial w losowaniu nagrody glownej w kwocie 4,000 PLN / 1,000 EUR

W losowaniu wezma udzial wszyscy uzytkownicy ktorzy beda posiadali na swoim koncie wygrane zaklady w systemie livebetting na kazdy z 7 meczow Ligi Mistrzów. (W historii konta musi znajdowac sie minimum 7 wygranych kuponow w systemie livebetting, kazdy na inny mecz)



Zyczymy dobrej zabawy i wielu emocji....

Team Bet24
Oczywiscie dotyczy to obojetnie jakiego meczu na live z LM??
PS gdzie to jest napisane?

#523533 06/03/2006 21:43
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
nauczcie się czytać ze zrozumieniem...

co niektórzy mieliby problemy ze zdaniem testu gimnazjalnego...

"W systemie livebetting zloz zaklady na laczna sume minimum 75PLN / 20EUR na mecze Ligi Mistrzow."

czyli byleś postawił na livebettingu 75zł na jakiś zakład... z Ligi Mistrzów...

#523534 06/03/2006 21:47
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Orientuje sie ktos czy mozna laczyc ten bonus live 75 z tym od 90minut? Mam kasy na koncie od 90minut, postawie na livie i dostane kolejne 75?

#523535 06/03/2006 22:01
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
Quote
nauczcie się czytać ze zrozumieniem...

co niektórzy mieliby problemy ze zdaniem testu gimnazjalnego...

"W systemie livebetting zloz zaklady na laczna sume minimum 75PLN / 20EUR na mecze Ligi Mistrzow."

czyli byleś postawił na livebettingu 75zł na jakiś zakład... z Ligi Mistrzów...
Wpadne do ciebie przed egzaminem na korki pasi? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#523536 06/03/2006 22:02
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
Ale wystarczy 75 zl na 1 mecz?
Czy musze na wszytkie 7 meczy?

#523537 06/03/2006 22:03
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Mam takie pytanie, bo nie wplacalem jeszcze ani razu kasy do bet24,a nie posiadam karty kredytowej, jak mam sie zarejestrowac, bo wymagane jest podanie jej dancych ?

#523538 06/03/2006 22:04
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Quote
Mam takie pytanie, bo nie wplacalem jeszcze ani razu kasy do bet24,a nie posiadam karty kredytowej, jak mam sie zarejestrowac, bo wymagane jest podanie jej dancych ?
musisz wyslac do mail ze swoimi danymi, na stronie glownej pisze o tym:

Na adres support@bet24.com wyślij następujące informacje : Full name/imię i nazwisko ; address/adres pocztowy ; Username and password/nazwa użytkownika i hasło. Prosimy użyć powyższego szablonu (łącznie z angielskimi słowami) - przyspieszy to proces rejestracji). Wysyłając takiego maila, potwierdzasz jednocześnie iż jesteś pełnoletni.
Prosimy nie używać polskich znaków w propozycji loginu i hasła(hasło można zmienić natychmiast po 1. logowaniu).

#523539 06/03/2006 22:05
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
tylko sie nie smiać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
chcę wyplacić na konto , ale wyskakuje , ze robię błąd


Nazwa banku :
Bank Sort Code : dla polskich banków proszę wpisać : xxx :
Numer konta :
Kod bankowy SWIFT :
Adres banku :
Miasto w którym jest bank :
Kod pocztowy banku :
Kraj w którym jest bank :

chcę wyplacić na PKO BP
moze mi jakaś mądrą głowa pomóc? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#523540 06/03/2006 22:06
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Quote
Ale wystarczy 75 zl na 1 mecz?
Czy musze na wszytkie 7 meczy?
przyłączam się do pytania!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#523541 06/03/2006 22:06
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
bo nawet nie wiem gdzie robię błąd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#523542 06/03/2006 22:11
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Quote
Quote
Mam takie pytanie, bo nie wplacalem jeszcze ani razu kasy do bet24,a nie posiadam karty kredytowej, jak mam sie zarejestrowac, bo wymagane jest podanie jej dancych ?
musisz wyslac do mail ze swoimi danymi, na stronie glownej pisze o tym:

Na adres support@bet24.com wyślij następujące informacje : Full name/imię i nazwisko ; address/adres pocztowy ; Username and password/nazwa użytkownika i hasło. Prosimy użyć powyższego szablonu (łącznie z angielskimi słowami) - przyspieszy to proces rejestracji). Wysyłając takiego maila, potwierdzasz jednocześnie iż jesteś pełnoletni.
Prosimy nie używać polskich znaków w propozycji loginu i hasła(hasło można zmienić natychmiast po 1. logowaniu).

Maja oni konto w polskim banku ?

#523543 06/03/2006 22:13
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Mail doszedl i do mnie.

Dosc ciekawa polityke marketingowa prowadzi ten buk. Jak juz wczesniej ktos napisal akurat taka forma promowania jest dosc dobra. Nie musza wydawac wielkiej kasy na reklamy, a efekt ich dzialan jest zapewne duzo lepszy niz konkurencji. Wiadomo... nic tak nie dziala na ludzi jak rozdawanie pieniedzy za darmo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Nam nie pozostaje nic innego, jak tylko cieszyc sie z tego dobrodziejstwa i wygrywac gruba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

#523544 06/03/2006 22:19
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
jak ktos chcialy kupic bon to zapraszam na priv <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#523545 06/03/2006 22:22
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861
Quote
jak ktos chcialy kupic bon to zapraszam na priv <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Leszczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />, od tego masz dział ---> Kupię,sprzedam,wymienię

#523546 06/03/2006 22:24
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
czyli jsli chce wyplacic kaske przelewem bankowym na swoje konto w banku to musze napsiac do nich maila zeby w opcjach wyplaty oprocz karty i netellera dodali mi przelew bankowy?dla jasnosci nie mam karty i to oni zakladali mi konto.
prosze o odpwoiedz.

#523547 06/03/2006 22:29
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
Quote
Quote
Ale wystarczy 75 zl na 1 mecz?
Czy musze na wszytkie 7 meczy?
przyłączam się do pytania!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Mam nadzieje, ze jeden:) Ale lepiej wyslac maila do supportu.

#523548 06/03/2006 22:46
Dołączył: Aug 2003
Posty: 26
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 26
Ja mam pytanie odnosnie tych bonow... sprzedaja je ludzie ... rozumiem widocznie nie chce im sie obracac... maja te bony z roznych stron + z biletow meczowych itp. Ten bon powinien zadzialac kazdemu jak kupi... ale te bony za rejestracje poprzez 90minut.pl ... przeciez to bon dla nowego uzytkownika .. stad moje pytanie: czy bon z 90minut kupiony przez uzytkownika, ktory ma juz od dawna konto zadziala ? jesli tak to czy nie beda robic problemow ? ze niby zalozylismy lipne konto tylko dla bonu ? Jak wy to rozumiecie ? Zastanawiam sie nad kupnem takiego bonu, lecz obawy sa .. wyzej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Z gory dzieki za odp.

Strona 7 z 17 1 2 5 6 7 8 9 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, aker, betowiec, JelineK, Lukasz111, alfa), 2,532 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,139
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1