Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 17 1 2 11 12 13 14 15 16 17
#523649 07/03/2006 16:01
Dołączył: Mar 2006
Posty: 30
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 30
hehehe kanciasty i po co sie tak napinasz? interpretuj sobie regulamin jak chcesz, pisz do nich nawet pytania w stylu "czy kupon zatwierdzic klawiszem enter moze twoj brat" bo przeciez nie ma tego w regulaminie ze moze, wiec mozliwe ze to zakazane , ale nie koniecznie zasmiecaj forum nimi

Bonus: Unibet
#523650 07/03/2006 16:07
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
Quote
hehehe kanciasty i po co sie tak napinasz? interpretuj sobie regulamin jak chcesz, pisz do nich nawet pytania w stylu "czy kupon zatwierdzic klawiszem enter moze twoj brat" bo przeciez nie ma tego w regulaminie ze moze, wiec mozliwe ze to zakazane , ale nie koniecznie zasmiecaj forum nimi

Ja dyskutuje a Ty sie mnie czepiasz,tak jak i teraz, typoway obajw braku argumentow, bo wciaz nie potrafisz wskazac zdania ktore na 100% i jednoznacznie stwierdza ze masz racje. Koncze dyskusje z Toba, bo zasmiecamy forum. Nie bede Ci wklepywal zlosliwych tekstow bo robia to tylko prymitywy.
Pozdrawiam

#523651 07/03/2006 16:09
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Quote
moga byc problemy z trafieniem dokladnie takiego kursu,ale bede czekal ciepliwie,dz za odp

umarłem lol

#523652 07/03/2006 16:12
Dołączył: Mar 2006
Posty: 30
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 30
dziwne, wydawalo mi sie ze podalem ci fragment regulaminu jak i jego wyjasniego, chociaz jest ono zupelnie zbedne. I sie nie czepiam, stwierdzam tylko fakt ze zupelnie niepotrzebnie komplikujecie sobie obstawianie, ale to juz wasza sprawa, tez koncze dyskusje, pozdrawiam

#523653 07/03/2006 16:12
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Witam stawiał ktos moze zakłądy live w meczu Korona-Legia? Bo postawiłem ze Korona strzeli 3-ego gola po kursie 5.0 i strzelili ale w dogrywce,czy ktos wie jak to powinno byc rozliczone? Z góry dzieki za odp.

#523654 07/03/2006 16:14
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280
wiecie do kiedy jest ta promocja na poczatek o podwojeniu wplaty? 150-300zl?

#523655 07/03/2006 16:18
Dołączył: Sep 2005
Posty: 297
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 297
Quote
Wam tez po zalozeniu konta dali automatycznie walute w Euro?

Mi też założyli w EURO. Napisałem do nich maila żeby mi to konto zamknęli, to jeszcze raz założe już w PLN, ale jak na razie nic nie odpisali.

#523656 07/03/2006 16:19
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
Quote
Witam stawiał ktos moze zakłądy live w meczu Korona-Legia? Bo postawiłem ze Korona strzeli 3-ego gola po kursie 5.0 i strzelili ale w dogrywce,czy ktos wie jak to powinno byc rozliczone? Z góry dzieki za odp.
Wg mnie to liczylo sie tylko regulaminowe 90min...

#523657 07/03/2006 16:20
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Ja stawialem i w bet24 i w sportingbet. W SB pisze zawsze malymi literkami ze zaklad dotyczy 90 minut, a bet24 takiego zapisu niebylo, ale nie ma co kombinowac bo pod koniec meczy zamkneli zaklady by po chwili otworzyc Over-time bets. Z regulaminu: "1. Unless otherwise mentioned in the bet or under the rules for specific sports it is always the result after normal time that decides the bet. "

#523658 07/03/2006 16:20
Dołączył: Dec 2004
Posty: 871
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 871
Ponawiam pytanie...
Czy jest mozliwosc wyplaty kasy systemem NETeller jesli nigdy nie dokonywalo sie zadnych depozytow? Bo na stronie pisze tak:"Prosimy zwrócić uwagę iż wypłata za pośrednictwem NETeller możliwa jest tylko w wypadku gdy depozyt został złożony również przez NETeller"

#523659 07/03/2006 16:24
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
Quote
Ponawiam pytanie...
Czy jest mozliwosc wyplaty kasy systemem NETeller jesli nigdy nie dokonywalo sie zadnych depozytow? Bo na stronie pisze tak:"Prosimy zwrócić uwagę iż wypłata za pośrednictwem NETeller możliwa jest tylko w wypadku gdy depozyt został złożony również przez NETeller"

Jest możliwość <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Bo im chodzi o to że jesli powiedzmy wpłacisz kase przez Mbank to nie mozesz jej wypłacic na Netellera.A jeśli dostałes powiedzmy ten bon 100zł i juz go obruciłes to mozesz śmiało wypłacac na konto w Netellerze!


Pozdrawiam

#523660 07/03/2006 16:25
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280
napisze mi kto, jesli wie oczywiscie, do kiedy jest promocja podwajania wplaty???!
dzieki

#523661 07/03/2006 16:27
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
ja p... ludzoe nie ma zadnego ograniczenia mozecie grac na kurs 1.01 za te 75zł na lm!!po co ktos miesza o jakims kursie 1.67

#523662 07/03/2006 16:28
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Quote
Ja stawialem i w bet24 i w sportingbet. W SB pisze zawsze malymi literkami ze zaklad dotyczy 90 minut, a bet24 takiego zapisu niebylo, ale nie ma co kombinowac bo pod koniec meczy zamkneli zaklady by po chwili otworzyc Over-time bets. Z regulaminu: "1. Unless otherwise mentioned in the bet or under the rules for specific sports it is always the result after normal time that decides the bet. "
Dzieki,bo ja po zlozeniu zakładu na 3-ego gola Korony musialem odejsc od kompa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i nie widzialem daleszej oferty na live.

#523663 07/03/2006 16:37
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Quote
Smiac sie czy plakac jak czytam niektore posty. To jak trzeba napisac aby niketorzy zrozumieli? I teraz pewnie support dostaje dziesiatki durnych pytan na temat tej promocji.
To się śmiej, razem z budzikpas'em.
Regulamin tej promocji jest napisany w sposób niejasny i tyle.. Można go interpretować na 2 sposoby i taka jest prawda.

#523664 07/03/2006 16:37
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Quote
ja p... ludzoe nie ma zadnego ograniczenia mozecie grac na kurs 1.01 za te 75zł na lm!!po co ktos miesza o jakims kursie 1.67

A tak dla jaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> żeby wreszcie każdy zaczął czytać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> cała polska czyta dzieciom...regulaminy promocji bet24.com <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Jak nie ma nic podanego w promocji to po co komplikować zbednymi pyaniami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#523665 07/03/2006 16:43
Dołączył: Dec 2004
Posty: 25
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 25
Jeśli nie posiadam konta bankowego itp. to czy mogę wypłacić pieniadze na konto od kolegi?

#523666 07/03/2006 16:44
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Jest jeszcze ktoś kto nie dostał bona? Bo ja na przykład nie dostałem i pewnie nie dostane juz.

#523667 07/03/2006 16:45
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Quote
Jeśli nie posiadam konta bankowego itp. to czy mogę wypłacić pieniadze na konto od kolegi?

Wpłacić do bet24 raczej możesz. Wypłacić na konto z innymi danymi personalnymi raczej nie (tak jest u innych buków)

#523668 07/03/2006 17:31
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Quote
Jest jeszcze ktoś kto nie dostał bona? Bo ja na przykład nie dostałem i pewnie nie dostane juz.

Nie łam się Paweł , moj kolega też nie dostał takze nie jesteś sam poszkodowany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Strona 13 z 17 1 2 11 12 13 14 15 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, rymoholik, forty, aker, rafal08, burbon, Sensei, latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, $-man, betowiec, kamel, bukma, 11kera11), 2,780 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,646
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1