|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 30
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2006
Posty: 30 |
hehehe kanciasty i po co sie tak napinasz? interpretuj sobie regulamin jak chcesz, pisz do nich nawet pytania w stylu "czy kupon zatwierdzic klawiszem enter moze twoj brat" bo przeciez nie ma tego w regulaminie ze moze, wiec mozliwe ze to zakazane , ale nie koniecznie zasmiecaj forum nimi
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625 |
hehehe kanciasty i po co sie tak napinasz? interpretuj sobie regulamin jak chcesz, pisz do nich nawet pytania w stylu "czy kupon zatwierdzic klawiszem enter moze twoj brat" bo przeciez nie ma tego w regulaminie ze moze, wiec mozliwe ze to zakazane , ale nie koniecznie zasmiecaj forum nimi Ja dyskutuje a Ty sie mnie czepiasz,tak jak i teraz, typoway obajw braku argumentow, bo wciaz nie potrafisz wskazac zdania ktore na 100% i jednoznacznie stwierdza ze masz racje. Koncze dyskusje z Toba, bo zasmiecamy forum. Nie bede Ci wklepywal zlosliwych tekstow bo robia to tylko prymitywy. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
moga byc problemy z trafieniem dokladnie takiego kursu,ale bede czekal ciepliwie,dz za odp umarłem lol
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 30
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2006
Posty: 30 |
dziwne, wydawalo mi sie ze podalem ci fragment regulaminu jak i jego wyjasniego, chociaz jest ono zupelnie zbedne. I sie nie czepiam, stwierdzam tylko fakt ze zupelnie niepotrzebnie komplikujecie sobie obstawianie, ale to juz wasza sprawa, tez koncze dyskusje, pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
Witam stawiał ktos moze zakłądy live w meczu Korona-Legia? Bo postawiłem ze Korona strzeli 3-ego gola po kursie 5.0 i strzelili ale w dogrywce,czy ktos wie jak to powinno byc rozliczone? Z góry dzieki za odp.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280 |
wiecie do kiedy jest ta promocja na poczatek o podwojeniu wplaty? 150-300zl?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 297
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 297 |
Wam tez po zalozeniu konta dali automatycznie walute w Euro? Mi też założyli w EURO. Napisałem do nich maila żeby mi to konto zamknęli, to jeszcze raz założe już w PLN, ale jak na razie nic nie odpisali.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526 |
Witam stawiał ktos moze zakłądy live w meczu Korona-Legia? Bo postawiłem ze Korona strzeli 3-ego gola po kursie 5.0 i strzelili ale w dogrywce,czy ktos wie jak to powinno byc rozliczone? Z góry dzieki za odp. Wg mnie to liczylo sie tylko regulaminowe 90min...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Ja stawialem i w bet24 i w sportingbet. W SB pisze zawsze malymi literkami ze zaklad dotyczy 90 minut, a bet24 takiego zapisu niebylo, ale nie ma co kombinowac bo pod koniec meczy zamkneli zaklady by po chwili otworzyc Over-time bets. Z regulaminu: "1. Unless otherwise mentioned in the bet or under the rules for specific sports it is always the result after normal time that decides the bet. "
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 871
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 871 |
Ponawiam pytanie... Czy jest mozliwosc wyplaty kasy systemem NETeller jesli nigdy nie dokonywalo sie zadnych depozytow? Bo na stronie pisze tak:"Prosimy zwrócić uwagę iż wypłata za pośrednictwem NETeller możliwa jest tylko w wypadku gdy depozyt został złożony również przez NETeller"
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892 |
Ponawiam pytanie... Czy jest mozliwosc wyplaty kasy systemem NETeller jesli nigdy nie dokonywalo sie zadnych depozytow? Bo na stronie pisze tak:"Prosimy zwrócić uwagę iż wypłata za pośrednictwem NETeller możliwa jest tylko w wypadku gdy depozyt został złożony również przez NETeller" Jest możliwość <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Bo im chodzi o to że jesli powiedzmy wpłacisz kase przez Mbank to nie mozesz jej wypłacic na Netellera.A jeśli dostałes powiedzmy ten bon 100zł i juz go obruciłes to mozesz śmiało wypłacac na konto w Netellerze! Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280 |
napisze mi kto, jesli wie oczywiscie, do kiedy jest promocja podwajania wplaty???! dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
ja p... ludzoe nie ma zadnego ograniczenia mozecie grac na kurs 1.01 za te 75zł na lm!!po co ktos miesza o jakims kursie 1.67
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
Ja stawialem i w bet24 i w sportingbet. W SB pisze zawsze malymi literkami ze zaklad dotyczy 90 minut, a bet24 takiego zapisu niebylo, ale nie ma co kombinowac bo pod koniec meczy zamkneli zaklady by po chwili otworzyc Over-time bets. Z regulaminu: "1. Unless otherwise mentioned in the bet or under the rules for specific sports it is always the result after normal time that decides the bet. " Dzieki,bo ja po zlozeniu zakładu na 3-ego gola Korony musialem odejsc od kompa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i nie widzialem daleszej oferty na live.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Smiac sie czy plakac jak czytam niektore posty. To jak trzeba napisac aby niketorzy zrozumieli? I teraz pewnie support dostaje dziesiatki durnych pytan na temat tej promocji. To się śmiej, razem z budzikpas'em. Regulamin tej promocji jest napisany w sposób niejasny i tyle.. Można go interpretować na 2 sposoby i taka jest prawda.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260 |
ja p... ludzoe nie ma zadnego ograniczenia mozecie grac na kurs 1.01 za te 75zł na lm!!po co ktos miesza o jakims kursie 1.67 A tak dla jaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> żeby wreszcie każdy zaczął czytać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> cała polska czyta dzieciom...regulaminy promocji bet24.com <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Jak nie ma nic podanego w promocji to po co komplikować zbednymi pyaniami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 25
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2004
Posty: 25 |
Jeśli nie posiadam konta bankowego itp. to czy mogę wypłacić pieniadze na konto od kolegi?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
Jest jeszcze ktoś kto nie dostał bona? Bo ja na przykład nie dostałem i pewnie nie dostane juz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260 |
Jeśli nie posiadam konta bankowego itp. to czy mogę wypłacić pieniadze na konto od kolegi? Wpłacić do bet24 raczej możesz. Wypłacić na konto z innymi danymi personalnymi raczej nie (tak jest u innych buków)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
Jest jeszcze ktoś kto nie dostał bona? Bo ja na przykład nie dostałem i pewnie nie dostane juz. Nie łam się Paweł , moj kolega też nie dostał takze nie jesteś sam poszkodowany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|