|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
ciekawe dlaczego tak sie zrobilo czyzby za duzy tłok
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2005
Posty: 26 |
Witam, mam pytanie. Czy ktoś mógłby mi napisać ile tak przeciętnie trwa wypłata z bet24? Bo ja dzisiaj zleciłem wypłate i jestem ciekaw kiedy dojdzie. Z góry dzieki i pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 164
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2005
Posty: 164 |
Witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja mam pytanko co to promocji live betting 75 zł ona twa 2 dni tak dzisaj i jutro i łącznie musze postawić na live 75 zł ?? na lm ? prosze o odp
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 662
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 662 |
Witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja mam pytanko co to promocji live betting 75 zł ona twa 2 dni tak dzisaj i jutro i łącznie musze postawić na live 75 zł ?? na lm ? prosze o odp Trudno przewinac strone do tylu i poczytac ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892 |
Witam, mam pytanie. Czy ktoś mógłby mi napisać ile tak przeciętnie trwa wypłata z bet24? Bo ja dzisiaj zleciłem wypłate i jestem ciekaw kiedy dojdzie. Z góry dzieki i pozdrawiam A wypłaciłes moze ta kase z bona po obróceniu ???I jak wypłaciłes ???Przez MBank ????Jesli tak to napisz mi kiedy ci kasa dojdzie bo jak narazie to chyba nikt z tamtad nie wypłacił kasy za tego bona...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
nie otwiera mi sie livebetting ktos cos poradzi co zrobic co poprzestawiac?
najlepsze jest to ze chodzilo i sie spier... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
Mi chodzi livebetting. Troszke juz postawilem bo sie boje, ze potem to siadzie (w koncu tyle ludzi rzuci sie na live). A chce te 75 zeta co najmniej postawic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219 |
nie otwiera mi sie livebetting ktos cos poradzi co zrobic co poprzestawiac?
najlepsze jest to ze chodzilo i sie spier... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> witam w klubie ale cisza na ten temat
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 164
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2005
Posty: 164 |
Witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja mam pytanko co to promocji live betting 75 zł ona twa 2 dni tak dzisaj i jutro i łącznie musze postawić na live 75 zł ?? na lm ? prosze o odp Trudno przewinac strone do tylu i poczytac ? odpisz mi jak mozesz bo niemam czasu szukać ale myśle że na 2 dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdroo na całe rewanże lm
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 714
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 714 |
Witam, mam pytanie. Czy ktoś mógłby mi napisać ile tak przeciętnie trwa wypłata z bet24? Bo ja dzisiaj zleciłem wypłate i jestem ciekaw kiedy dojdzie. Z góry dzieki i pozdrawiam Mam inne pytanie czy komus dopisali bonus za zapisanie sie do pokera i rozegranie minimum 10 gier??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
wyplacili ostatnio komus na netellera?? ile mozna czekac! jak sie nie wyrabiaja z tyloma promocjami to niech zatrudnia wiecej ludzi!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461 |
pytanie z cyklu tych powaznych jest polska liga w kosza w bet24... pytam bo gram tam dopiero od 2 dni... pozdro! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219 |
od czasu do czasu dzisiaj turowa nie bylo ale poprzednie mecze bodajze w czwartek byly. jak im sie zechce to daja ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 601
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 601 |
Prosze o jakis kontakt z osobą ktora juz wyplacila pieniazki na swoje konto z bet24. Za pomocne wskazowki dam bonik w wysokosci 5 zl tak na zachęte bo widze ze tu nikt nie lubi pomagac :-( Moje g-g: 4773400 ! Czekam ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 203 |
wlasnie wplacilem 150zl, pewnie troszke poczekam az dojda.. pytanko do was ciezko obrocic bonusem ?? moj plan taki wplacic zagrac ile trzeba i wyplacic.. zawsze to robilem na livach (np w baw nie bylo poroblemu..) tutaj wydaje sie troche ubozsza oferta live no ale mam nadzieje dac rade..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
Witam, mam pytanie. Czy ktoś mógłby mi napisać ile tak przeciętnie trwa wypłata z bet24? Bo ja dzisiaj zleciłem wypłate i jestem ciekaw kiedy dojdzie. Z góry dzieki i pozdrawiam Mam inne pytanie czy komus dopisali bonus za zapisanie sie do pokera i rozegranie minimum 10 gier??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> mi zapisali
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
a.k.a. "typer 1986"
|
|
a.k.a. "typer 1986"
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
a.k.a. "typer 1986"
|
|
a.k.a. "typer 1986"
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612 |
Witam, mam pytanie. Czy ktoś mógłby mi napisać ile tak przeciętnie trwa wypłata z bet24? Bo ja dzisiaj zleciłem wypłate i jestem ciekaw kiedy dojdzie. Z góry dzieki i pozdrawiam Mam inne pytanie czy komus dopisali bonus za zapisanie sie do pokera i rozegranie minimum 10 gier??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> mi zapisali musisz im wyslac maila, adres masz w dziale pokera na samym dole po prawej i w temacie podac swoj nick, po godzinie powinni dopisac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
A ja aktualnie za cholere nie moge otworzyc strony, ale przynajmniej juz poszedl over juve po kursie 1,8 za 75PLN. Jutro wysylam maila po bonusa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka