Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 17 1 2 13 14 15 16 17
#523689 07/03/2006 19:09
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
ciekawe dlaczego tak sie zrobilo czyzby za duzy tłok

Bonus: Unibet
#523690 07/03/2006 19:21
Dołączył: Dec 2005
Posty: 26
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 26
Witam, mam pytanie. Czy ktoś mógłby mi napisać ile tak przeciętnie trwa wypłata z bet24? Bo ja dzisiaj zleciłem wypłate i jestem ciekaw kiedy dojdzie. Z góry dzieki i pozdrawiam

#523691 07/03/2006 19:23
Dołączył: Jul 2005
Posty: 164
T
member
member
T Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 164
Witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja mam pytanko co to promocji live betting 75 zł ona twa 2 dni tak dzisaj i jutro i łącznie musze postawić na live 75 zł ?? na lm ? prosze o odp

#523692 07/03/2006 19:26
Dołączył: Mar 2005
Posty: 662
Z
addict
addict
Z Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 662
Quote
Witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja mam pytanko co to promocji live betting 75 zł ona twa 2 dni tak dzisaj i jutro i łącznie musze postawić na live 75 zł ?? na lm ? prosze o odp

Trudno przewinac strone do tylu i poczytac ?

#523693 07/03/2006 19:29
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
Quote
Witam, mam pytanie. Czy ktoś mógłby mi napisać ile tak przeciętnie trwa wypłata z bet24? Bo ja dzisiaj zleciłem wypłate i jestem ciekaw kiedy dojdzie. Z góry dzieki i pozdrawiam

A wypłaciłes moze ta kase z bona po obróceniu ???I jak wypłaciłes ???Przez MBank ????Jesli tak to napisz mi kiedy ci kasa dojdzie bo jak narazie to chyba nikt z tamtad nie wypłacił kasy za tego bona...

#523694 07/03/2006 19:31
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
nie otwiera mi sie livebetting ktos cos poradzi co zrobic co poprzestawiac?

najlepsze jest to ze chodzilo i sie spier... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#523695 07/03/2006 19:33
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Mi chodzi livebetting. Troszke juz postawilem bo sie boje, ze potem to siadzie (w koncu tyle ludzi rzuci sie na live). A chce te 75 zeta co najmniej postawic.

#523696 07/03/2006 19:35
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
Quote
nie otwiera mi sie livebetting ktos cos poradzi co zrobic co poprzestawiac?

najlepsze jest to ze chodzilo i sie spier... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />


witam w klubie ale cisza na ten temat

#523697 07/03/2006 19:39
Dołączył: Jul 2005
Posty: 164
T
member
member
T Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 164
Quote
Quote
Witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja mam pytanko co to promocji live betting 75 zł ona twa 2 dni tak dzisaj i jutro i łącznie musze postawić na live 75 zł ?? na lm ? prosze o odp

Trudno przewinac strone do tylu i poczytac ?

odpisz mi jak mozesz bo niemam czasu szukać ale myśle że na 2 dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdroo na całe rewanże lm

#523698 07/03/2006 20:07
Dołączył: May 2003
Posty: 714
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 714
Quote
Witam, mam pytanie. Czy ktoś mógłby mi napisać ile tak przeciętnie trwa wypłata z bet24? Bo ja dzisiaj zleciłem wypłate i jestem ciekaw kiedy dojdzie. Z góry dzieki i pozdrawiam
Mam inne pytanie czy komus dopisali bonus za zapisanie sie do pokera i rozegranie minimum 10 gier??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#523699 07/03/2006 20:29
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
wyplacili ostatnio komus na netellera?? ile mozna czekac! jak sie nie wyrabiaja z tyloma promocjami to niech zatrudnia wiecej ludzi!!

#523700 07/03/2006 20:59
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
pytanie z cyklu tych powaznych jest polska liga w kosza w bet24... pytam bo gram tam dopiero od 2 dni... pozdro! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#523701 07/03/2006 21:02
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
od czasu do czasu dzisiaj turowa nie bylo ale poprzednie mecze bodajze w czwartek byly. jak im sie zechce to daja ...

#523702 07/03/2006 21:44
Dołączył: Dec 2005
Posty: 601
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 601
Prosze o jakis kontakt z osobą ktora juz wyplacila pieniazki na swoje konto z bet24. Za pomocne wskazowki dam bonik w wysokosci 5 zl tak na zachęte bo widze ze tu nikt nie lubi pomagac :-( Moje g-g: 4773400 ! Czekam ...

#523703 07/03/2006 21:50
Dołączył: Apr 2005
Posty: 203
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 203
wlasnie wplacilem 150zl, pewnie troszke poczekam az dojda..
pytanko do was ciezko obrocic bonusem ??
moj plan taki wplacic zagrac ile trzeba i wyplacic..
zawsze to robilem na livach (np w baw nie bylo poroblemu..) tutaj wydaje sie troche ubozsza oferta live no ale mam nadzieje dac rade..

#523704 07/03/2006 21:51
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Quote
Quote
Witam, mam pytanie. Czy ktoś mógłby mi napisać ile tak przeciętnie trwa wypłata z bet24? Bo ja dzisiaj zleciłem wypłate i jestem ciekaw kiedy dojdzie. Z góry dzieki i pozdrawiam
Mam inne pytanie czy komus dopisali bonus za zapisanie sie do pokera i rozegranie minimum 10 gier??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
mi zapisali

#523705 07/03/2006 21:52
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
R
a.k.a. "typer 1986"
a.k.a. "typer 1986"
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
chdzi wam ich strona ??

#523706 07/03/2006 21:53
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
R
a.k.a. "typer 1986"
a.k.a. "typer 1986"
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
Quote
Quote
Quote
Witam, mam pytanie. Czy ktoś mógłby mi napisać ile tak przeciętnie trwa wypłata z bet24? Bo ja dzisiaj zleciłem wypłate i jestem ciekaw kiedy dojdzie. Z góry dzieki i pozdrawiam
Mam inne pytanie czy komus dopisali bonus za zapisanie sie do pokera i rozegranie minimum 10 gier??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
mi zapisali

musisz im wyslac maila, adres masz w dziale pokera na samym dole po prawej i w temacie podac swoj nick, po godzinie powinni dopisac.

#523707 07/03/2006 21:54
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
Chodzi

#523708 07/03/2006 22:01
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
A ja aktualnie za cholere nie moge otworzyc strony, ale przynajmniej juz poszedl over juve po kursie 1,8 za 75PLN. Jutro wysylam maila po bonusa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 15 z 17 1 2 13 14 15 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, burbon, rafal08, forty, Sensei), 2,884 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,424
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1