Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 16 z 17 1 2 14 15 16 17
#523709 07/03/2006 22:06
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Quote
A ja aktualnie za cholere nie moge otworzyc strony, ale przynajmniej juz poszedl over juve po kursie 1,8 za 75PLN. Jutro wysylam maila po bonusa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pamiętaj że po zakończeniu wszytkich 7 meczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#523710 07/03/2006 22:06
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,885
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,885
moj kumpel z zapytaniem :

Witam. Dzis wyplacilem niemale pieniadze,bo 4500 zl (troche wygralem tez w kasynie). mam karte w pkobp debetowa Visa electron w danych uzytkownika moj nr karty to XXXX XXXX XXXX 7100 czyli taki jak na karcie, a przy wyplacie w oknie transakcje zmienil sie na XXXX XXXX XXXX 2D97 ...czy oni w ten sposob ksieguja, bo przeciez w numeracji karty nie ma liter?

#523711 07/03/2006 22:16
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
W
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
moze sa jeszcze dobrzy ludzie na tym swiecie chcialby ktos mi podarowac bon ??:( pliska priv <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#523712 07/03/2006 22:17
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
Quote
moj kumpel z zapytaniem :

Witam. Dzis wyplacilem niemale pieniadze,bo 4500 zl (troche wygralem tez w kasynie). mam karte w pkobp debetowa Visa electron w danych uzytkownika moj nr karty to XXXX XXXX XXXX 7100 czyli taki jak na karcie, a przy wyplacie w oknie transakcje zmienil sie na XXXX XXXX XXXX 2D97 ...czy oni w ten sposob ksieguja, bo przeciez w numeracji karty nie ma liter?
tak, tak to oni tak ksieguja.
tez tak mialem

#523713 07/03/2006 22:36
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Mam takie pytanie jesli ktos sie orientuje.Jesli np zagralem za te 75 zł i wygrałem, to oni mi dopisza do konta te 75 zł bonusa?Czyli np jak mialem 200 zł po wygraniu na live to po dopisaniu bonusa bede miał 275? Dobrze rozumuję?

#523714 07/03/2006 22:38
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Quote
moj kumpel z zapytaniem :

Witam. Dzis wyplacilem niemale pieniadze,bo 4500 zl (troche wygralem tez w kasynie). mam karte w pkobp debetowa Visa electron w danych uzytkownika moj nr karty to XXXX XXXX XXXX 7100 czyli taki jak na karcie, a przy wyplacie w oknie transakcje zmienil sie na XXXX XXXX XXXX 2D97 ...czy oni w ten sposob ksieguja, bo przeciez w numeracji karty nie ma liter?
tak, tak to oni tak ksieguja.
tez tak mialem

oni to tak szyfruja ze wzgledow bezpieczenstwa, byla juz o tym mowa jakies pol roku temu jak buk nie byl jeszcze tak popularny w polsce...

#523715 07/03/2006 22:39
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Mam takie pytanie jesli ktos sie orientuje.Jesli np zagralem za te 75 zł i wygrałem, to oni mi dopisza do konta te 75 zł bonusa?Czyli np jak mialem 200 zł po wygraniu na live to po dopisaniu bonusa bede miał 275? Dobrze rozumuję?

"Niewazne - wygrasz czy przegrasz - dostaniesz od nas bonus w kwocie 75PLN / 20EUR !"

polecam kurs czytania ze zrozumieniem

#523716 07/03/2006 22:58
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
taaaa już się zapisuję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#523717 08/03/2006 05:22
Dołączył: Dec 2004
Posty: 871
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 871
Mam prosbe, moglby to ktos przetlumaczyc?

Special Rules -Basketball

1. For basketball games with only two betting options (1 or 2) overtime, in case of a draw after normal time, will count.
2. The above rule does also apply for all basketball special bets (Over / under, handicap etc.)

#523718 08/03/2006 05:43
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Quote
Mam prosbe, moglby to ktos przetlumaczyc?

Special Rules -Basketball

1. For basketball games with only two betting options (1 or 2) overtime, in case of a draw after normal time, will count.
2. The above rule does also apply for all basketball special bets (Over / under, handicap etc.)

1. W przypadku remisu w koszykówce liczy się wynik po dogrywce.

2. Ta zasada dotyczy wszystkich zakładów na koszykówke (over/under, handicap)

#523719 08/03/2006 06:09
Dołączył: Dec 2004
Posty: 871
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 871
Dzieki bardzo Kameleon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#523720 08/03/2006 06:22
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Orientuje się ktoś jak szybko idą pieniążki z BET24 na konto w polskim banku? W piątek wybieram się na bibe do Częstochowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> i przydałoby się troche kasy, ale nie wiem czy jest sens wypłacać.

#523721 08/03/2006 07:00
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Quote
Orientuje się ktoś jak szybko idą pieniążki z BET24 na konto w polskim banku? W piątek wybieram się na bibe do Częstochowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> i przydałoby się troche kasy, ale nie wiem czy jest sens wypłacać.
Raczej nie dojdą, ostatnio 4 dni czekałem robocze.

#523722 08/03/2006 07:32
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Moge ten bonus wyplacic przez Netellera?
i tam w: Value
Konto NETeller:.......
Trzeba podac mail czy Account ID?
Dzieki

#523723 08/03/2006 08:00
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,885
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,885
od kumpla cd

tyle sie mowilo ,ze np: na karte visa elektron (tez debetowa) z mbanku nie mozna wyplacicpieniedzy.....a ja mam tez visa elektron debetowa (ale z PKOBP) i wyplata byla mozliwa (tzn transakcjia przebiegla pomyslnie i trzeba czekac na pieniazki) ...wiec banki tez maja tutaj jakies znaczenie Pozdro.

#523724 08/03/2006 08:57
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Hmm.. wiem, że temat jest powtarzany.

Po zarejestrowaniu się w bet24 i chęci zalogowania na swoim koncie użytkownika strona powraca do wcześniejszego stany z możliwością wpisania swojego loginu i hasła.

Zaznaczam, że usunięcie cookies, tymczasowych plików internetowych i całkowite odinstalowanie javy i ponowna jej instalacja nie powiodły się.

Na żadnej przeglądarce nie moge się zalogować ani IE, Firefox i Opera nie pomagają.

Czy ktoś poradził sobie z tą wadą ? Proszę o pomoc.

#523725 08/03/2006 09:21
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Ile trzeba czekać na odpowiedz z supportu od nich?

#523726 08/03/2006 09:46
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Wydaje mi się, że dzisiaj mają tysiące zgłoszeń dotyczących wczorajszej promocji. Tak więc cierpliwym trzaba być <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#523727 08/03/2006 09:58
Dołączył: Mar 2006
Posty: 29
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 29
Ile czasu czekaliście na rejestrację drogą emailową (email do supportu). Wysłałem wczoraj, a tutaj ciągle cisza, kiedy mogę się spodziewać rejestracji mojego konta?

#523728 08/03/2006 10:05
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Quote
Moge ten bonus wyplacic przez Netellera?
i tam w: Value
Konto NETeller:.......
Trzeba podac mail czy Account ID?
Dzieki

account id

Strona 16 z 17 1 2 14 15 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rymoholik, forty, burbon, Lukasz111, alfa, $-man, aker, rafal08, betowiec, Sensei, kamel, bukma, 11kera11), 3,193 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,641
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1