|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
A ja aktualnie za cholere nie moge otworzyc strony, ale przynajmniej juz poszedl over juve po kursie 1,8 za 75PLN. Jutro wysylam maila po bonusa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pamiętaj że po zakończeniu wszytkich 7 meczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,885
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,885 |
moj kumpel z zapytaniem :
Witam. Dzis wyplacilem niemale pieniadze,bo 4500 zl (troche wygralem tez w kasynie). mam karte w pkobp debetowa Visa electron w danych uzytkownika moj nr karty to XXXX XXXX XXXX 7100 czyli taki jak na karcie, a przy wyplacie w oknie transakcje zmienil sie na XXXX XXXX XXXX 2D97 ...czy oni w ten sposob ksieguja, bo przeciez w numeracji karty nie ma liter?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913 |
moze sa jeszcze dobrzy ludzie na tym swiecie chcialby ktos mi podarowac bon ??:( pliska priv <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356 |
moj kumpel z zapytaniem :
Witam. Dzis wyplacilem niemale pieniadze,bo 4500 zl (troche wygralem tez w kasynie). mam karte w pkobp debetowa Visa electron w danych uzytkownika moj nr karty to XXXX XXXX XXXX 7100 czyli taki jak na karcie, a przy wyplacie w oknie transakcje zmienil sie na XXXX XXXX XXXX 2D97 ...czy oni w ten sposob ksieguja, bo przeciez w numeracji karty nie ma liter? tak, tak to oni tak ksieguja. tez tak mialem
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
Mam takie pytanie jesli ktos sie orientuje.Jesli np zagralem za te 75 zł i wygrałem, to oni mi dopisza do konta te 75 zł bonusa?Czyli np jak mialem 200 zł po wygraniu na live to po dopisaniu bonusa bede miał 275? Dobrze rozumuję?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
moj kumpel z zapytaniem :
Witam. Dzis wyplacilem niemale pieniadze,bo 4500 zl (troche wygralem tez w kasynie). mam karte w pkobp debetowa Visa electron w danych uzytkownika moj nr karty to XXXX XXXX XXXX 7100 czyli taki jak na karcie, a przy wyplacie w oknie transakcje zmienil sie na XXXX XXXX XXXX 2D97 ...czy oni w ten sposob ksieguja, bo przeciez w numeracji karty nie ma liter? tak, tak to oni tak ksieguja. tez tak mialem oni to tak szyfruja ze wzgledow bezpieczenstwa, byla juz o tym mowa jakies pol roku temu jak buk nie byl jeszcze tak popularny w polsce...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Mam takie pytanie jesli ktos sie orientuje.Jesli np zagralem za te 75 zł i wygrałem, to oni mi dopisza do konta te 75 zł bonusa?Czyli np jak mialem 200 zł po wygraniu na live to po dopisaniu bonusa bede miał 275? Dobrze rozumuję? "Niewazne - wygrasz czy przegrasz - dostaniesz od nas bonus w kwocie 75PLN / 20EUR !" polecam kurs czytania ze zrozumieniem
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
taaaa już się zapisuję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 871
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 871 |
Mam prosbe, moglby to ktos przetlumaczyc?
Special Rules -Basketball
1. For basketball games with only two betting options (1 or 2) overtime, in case of a draw after normal time, will count. 2. The above rule does also apply for all basketball special bets (Over / under, handicap etc.)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Mam prosbe, moglby to ktos przetlumaczyc?
Special Rules -Basketball
1. For basketball games with only two betting options (1 or 2) overtime, in case of a draw after normal time, will count. 2. The above rule does also apply for all basketball special bets (Over / under, handicap etc.) 1. W przypadku remisu w koszykówce liczy się wynik po dogrywce. 2. Ta zasada dotyczy wszystkich zakładów na koszykówke (over/under, handicap)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 871
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 871 |
Dzieki bardzo Kameleon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Orientuje się ktoś jak szybko idą pieniążki z BET24 na konto w polskim banku? W piątek wybieram się na bibe do Częstochowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> i przydałoby się troche kasy, ale nie wiem czy jest sens wypłacać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
Orientuje się ktoś jak szybko idą pieniążki z BET24 na konto w polskim banku? W piątek wybieram się na bibe do Częstochowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> i przydałoby się troche kasy, ale nie wiem czy jest sens wypłacać. Raczej nie dojdą, ostatnio 4 dni czekałem robocze.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Moge ten bonus wyplacic przez Netellera? i tam w: Value Konto NETeller:....... Trzeba podac mail czy Account ID? Dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,885
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,885 |
od kumpla cd
tyle sie mowilo ,ze np: na karte visa elektron (tez debetowa) z mbanku nie mozna wyplacicpieniedzy.....a ja mam tez visa elektron debetowa (ale z PKOBP) i wyplata byla mozliwa (tzn transakcjia przebiegla pomyslnie i trzeba czekac na pieniazki) ...wiec banki tez maja tutaj jakies znaczenie Pozdro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Hmm.. wiem, że temat jest powtarzany.
Po zarejestrowaniu się w bet24 i chęci zalogowania na swoim koncie użytkownika strona powraca do wcześniejszego stany z możliwością wpisania swojego loginu i hasła.
Zaznaczam, że usunięcie cookies, tymczasowych plików internetowych i całkowite odinstalowanie javy i ponowna jej instalacja nie powiodły się.
Na żadnej przeglądarce nie moge się zalogować ani IE, Firefox i Opera nie pomagają.
Czy ktoś poradził sobie z tą wadą ? Proszę o pomoc.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
Ile trzeba czekać na odpowiedz z supportu od nich?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Wydaje mi się, że dzisiaj mają tysiące zgłoszeń dotyczących wczorajszej promocji. Tak więc cierpliwym trzaba być <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 29
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2006
Posty: 29 |
Ile czasu czekaliście na rejestrację drogą emailową (email do supportu). Wysłałem wczoraj, a tutaj ciągle cisza, kiedy mogę się spodziewać rejestracji mojego konta?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
Moge ten bonus wyplacic przez Netellera? i tam w: Value Konto NETeller:....... Trzeba podac mail czy Account ID? Dzieki account id
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|