Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 17 z 17 1 2 15 16 17
#523729 08/03/2006 10:06
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
"Z uwagi na ogromną ilość maili które otrzymujemy czas odpowiedzi może wydłużyć się do kilkunastu godzin - prosimy o nieprzesyłanie więcej niż jednego maila w sprawie otwarcia konta!"


Czytać juz ludzie nie umieją. Człowieku - oni teraz maja pewnie kilka tysiecy maili związanych z promocją, więc daj sobie prozak na wstrzymanie i poczekaj jeszcze z dzień czy dwa.

Maverick

Bonus: Unibet
#523730 08/03/2006 10:08
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Quote
Hmm.. wiem, że temat jest powtarzany.

Po zarejestrowaniu się w bet24 i chęci zalogowania na swoim koncie użytkownika strona powraca do wcześniejszego stany z możliwością wpisania swojego loginu i hasła.

Zaznaczam, że usunięcie cookies, tymczasowych plików internetowych i całkowite odinstalowanie javy i ponowna jej instalacja nie powiodły się.

Na żadnej przeglądarce nie moge się zalogować ani IE, Firefox i Opera nie pomagają.

Czy ktoś poradził sobie z tą wadą ? Proszę o pomoc.
U mnie kumple tez tak mieli ,ale ustawili serwer proxy i nie ma problemu ,ktos wczesniej juz o tym pisal.

#523731 08/03/2006 11:34
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
jak można uzyskać bon do bet24 ?? podobno rozdawali razem z 90minut.pl ale trzeba się tam zarejestrować ??
pozdrawiam
m.z.

#523732 08/03/2006 11:40
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Quote
Ile czasu czekaliście na rejestrację drogą emailową (email do supportu). Wysłałem wczoraj, a tutaj ciągle cisza, kiedy mogę się spodziewać rejestracji mojego konta?

ja czekalem 24 h

#523733 08/03/2006 11:41
Dołączył: Dec 2005
Posty: 601
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 601
Quote
Prosze o jakis kontakt z osobą ktora juz wyplacila pieniazki na swoje konto z bet24. Za pomocne wskazowki dam bonik w wysokosci 5 zl tak na zachęte bo widze ze tu nikt nie lubi pomagac :-( Moje g-g: 4773400 ! Czekam ...

Ponawiam prozbe !

#523734 08/03/2006 11:43
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Quote
jak można uzyskać bon do bet24 ?? podobno rozdawali razem z 90minut.pl ale trzeba się tam zarejestrować ??
pozdrawiam
m.z.

promocja 90minut.pl juz sie skonczyla, rejestrowac sie na tym portalu nie trzeba bylo

popytaj sie moze ktos ma na sprzedaz bona

#523735 08/03/2006 12:30
Dołączył: Dec 2004
Posty: 871
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 871
Quote
od kumpla cd

tyle sie mowilo ,ze np: na karte visa elektron (tez debetowa) z mbanku nie mozna wyplacicpieniedzy.....a ja mam tez visa elektron debetowa (ale z PKOBP) i wyplata byla mozliwa (tzn transakcjia przebiegla pomyslnie i trzeba czekac na pieniazki) ...wiec banki tez maja tutaj jakies znaczenie Pozdro.
To moglby ktos jednoznacznie powiedziec czy mozna przelac wygrana na Vise Electron do mBanku? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#523736 08/03/2006 13:25
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Może ktoś jeszcze chce kupić ten bonus od bet24 z promocji 90minut.pl? Jak by coś to na pm.

#523737 08/03/2006 14:12
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,885
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,885
tyle sie mowilo ,ze np: na karte visa elektron (tez debetowa) z mbanku nie mozna wyplacicpieniedzy.....a ja mam tez visa elektron debetowa (ale z PKOBP) i wyplata byla mozliwa (tzn transakcjia przebiegla pomyslnie i trzeba czekac na pieniazki) ...wiec banki tez maja tutaj jakies znaczenie Pozdro
jesli transakcja przebiegla pomyslnie ( w opcjitransakcje) to kasa dojdzie juz do mnie

#523738 08/03/2006 14:13
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
nie podoba mi się to, że kursy na dzisiejsze mecze Bundesligi

Kiel, Nordholm sa po kursie 1.00

i nie można tego zagrać...

wszędzie jest 1,01 i można normalnie grać...
a tutaj zablokowane...


bezsensu...

#523739 08/03/2006 14:27
Dołączył: Sep 2005
Posty: 721
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 721
Ma ktoś jeszcze jakiegoś vouchera (kod na 100 zł) ??? Czy jak wykorzystałem ten bonus z 90minut to moge jeszcze 1 kod wklepać i dostane kolejne 100 bonusu czy już nie? Jeśli tak to piszcie na priv i tylko konkretne oferty! do godz. 20.40 czekam...

#523740 08/03/2006 14:53
Dołączył: Oct 2005
Posty: 203
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 203
mam pytanie ... korzystal ktos juz w tej promocji na pokerze ?? ze po rozegraniu 10 rakehandsow daja 10 euro ?? dostal ktos od nich ten bonus ??

#523741 08/03/2006 14:53
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,058
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,058
Czy w tym buku jest tenis?
Za pare godzin zaczyna się Indiana Wells, a kursów, ani widu ani słychu.

#523742 08/03/2006 14:54
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Quote
Czy w tym buku jest tenis?
Za pare godzin zaczyna się Indiana Wells, a kursów, ani widu ani słychu.
babek chyba niemaja :/

#523743 08/03/2006 15:13
Dołączył: Oct 2005
Posty: 86
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 86
Sprzedam bon do bet24 za 41zł. TYLKO MB

#523744 08/03/2006 15:21
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
[i]Ja mam takie pytanko:

1. Jak dotąd grałem bonusami i wypłaciłem je, teraz chce wpłacić tam 150zł i dostać gratis 150, bedzie to moja piewsza wpłata wiec nie powinno być problemów, może ktoś tak robił i potwierdzi to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

2. Czy jak przy pierwszej wypłacie nie wymagali skanu to przy kolejnych tez nie bedą?

3. Czy na podstawie screenu przelewu dopiszą kase do konta?

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#523745 08/03/2006 15:32
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Ej a dlugo teraz czekacie na wyplate , opcią zwrot na karte? bo ja czekam już od soboty

Strona 17 z 17 1 2 15 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (alfa, Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, aker, Lukasz111, burbon), 3,288 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,804
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1