|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
to za huntera  ok thx za sloty na RTG na razie poległem tylko na hokeju, ten sam wkurzajacy dzwiek bebnów bez dawania niczego albo 1/3 stawki i szukającego 3 scatera przy 200 spinach
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
ile panowie srednio idzie wyplata z Intercasino na mb ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,536 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,536 Likes: 11 |
Betsson [ record.affiliatelounge.com] - 5 FS Jack and the Beanstalk
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
ile panowie srednio idzie wyplata z Intercasino na mb ?? skrill: cashout sobota 18:00 _ in poniedziałek 18:00 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
o dziwo 20E wpadlo, a wez to teraz obroc eh..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,536 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,536 Likes: 11 |
Redbet [ record.bonniergaming.com], Heypoker [ heypoker.com] i Whitebet [ record.bonniergaming.com] - 5 FS na Mega Fortune .Nie dla wszystkich Don't miss out on your chance to claim 100 free spins on our new game Subtopia and a 50% up to €50 cash bonus. All you need to do to get your bonus and free spins is: 1. Deposit at least €50. 2. Enter the code sub100 when transferring your deposit to the casino. 3. Your bonus and free spins will be activated automatically. Terms & Conditions Standard terms & conditions apply. The offer is only available until the 15th of March. Zadziala raczej tylko przy pierwszym depozycie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168 |
Hejka Mam pytanko do zorientowanych na PokerStars [ ads.mrgreen.com]. Wygrałem w satelitce wejściówkę do fajnego turnieju  . Problem w tym, że nie będę mógł tego dnia zagrać i się wyrejestrowałem. Kasa jednak nie została zwrócona na konto tylko została dopisana do jakiejś rubryki "Pieniądze T$". Ktoś się orientuje czy mam jakiś określony czas na ponowną rejestrację albo ona przepadnie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377 |
Hejka Mam pytanko do zorientowanych na PokerStars [ ads.mrgreen.com]. Wygrałem w satelitce wejściówkę do fajnego turnieju  . Problem w tym, że nie będę mógł tego dnia zagrać i się wyrejestrowałem. Kasa jednak nie została zwrócona na konto tylko została dopisana do jakiejś rubryki "Pieniądze T$". Ktoś się orientuje czy mam jakiś określony czas na ponowną rejestrację albo ona przepadnie? To jest kasa turniejowa, nie mozesz jej wyplacic , ale nie przepadnie nie ma okreslonego czasu na jej wykorzystanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377 |
a i jeszcze jedna np. jak wygrales wejsciowke o wartosci 55$ i sie wyrejestrowales to mozesz np. zarejestrowac sie do 50 turniejow o wartosci 1.1 $ 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,536 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,536 Likes: 11 |
Sportingbet [ partner.sbaffiliates.com] - 5 FS na Wild Pirates . Dla wszystkich
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,536 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,536 Likes: 11 |
Betsafe [ record.affiliatelounge.com] - 3 FS na Gonzo . Dla wszystkich
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211 |
a i jeszcze jedna np. jak wygrales wejsciowke o wartosci 55$ i sie wyrejestrowales to mozesz np. zarejestrowac sie do 50 turniejow o wartosci 1.1 $  można również pieniądze turniejowe T$ lub TE odsprzedać /lub kupić w zależności od potrzeby/innemu użytkownikowi Pokerstars [ ads.mrgreen.com] za ,,czystą" gotówkę - /kwestia dogadania ceny pomiędzy zainteresowanymi stronami/ - zakładka <żądania/transakcje - pieniądze turniejowe/sprzedaj lub kup pieniądze turniejowe>
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
18 euro z bestafe
a dlatego ze pierwszy spin i free falls
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,706
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,706 |
Albo nie mam albo nie mogę znaleźć tej gry. Na pewno jest Wild Witches oraz Ghost Pirates na obu spinów brak. Wild Pirates gdzie to jest?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 267
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2010
Posty: 267 |
Nie w kasynie netent tylko w ściągniętym kasynie jak dawniej był spiny
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 347
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2010
Posty: 347 |
dla depozytorów (przynamniej u mnie spiny działały tylko tam, gdzie robiłem depo)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,536 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,536 Likes: 11 |
Na starych kontach tak,ale wielu nowym tez dzialaly wiec nie sa tylko dla depozytorow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,536 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,536 Likes: 11 |
Betsafe [ record.affiliatelounge.com] - 3 FS na Frankenstaina . Dla wszystkich
|
|
|
Link skopiowany do schowka