|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175 |
Dziwny ten regulamin, specjalnie zagralem mocniejszy kurs na koniec zeby zapewnic sobie wygraną a tu prosze, poryty regulamin ze licza sie trafienia juz bez kursów... to po kiego w ogole robic minimum kursów jak i tak gowno sie liczy czy @5 czy @1.8
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
A teraz kilka spraw, których już nie będę tolerował od 2. kolejki:
1. Brak numeru, tak samo jak daty, kursu, czy typu będzie skutkował nie zaliczeniem typu.[/b] to juz wiem ze nie bedziesz tego tolerowal bo nie policzyles mi mojego typu bez daty
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Dziwny ten regulamin, specjalnie zagralem mocniejszy kurs na koniec zeby zapewnic sobie wygraną a tu prosze, poryty regulamin ze licza sie trafienia juz bez kursów... to po kiego w ogole robic minimum kursów jak i tak gowno sie liczy czy @5 czy @1.8 Tak faktycznie lepiej bez minimum i dajemy 5 razy po 1,01 i same remisy 5-5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Dziwny ten regulamin, specjalnie zagralem mocniejszy kurs na koniec zeby zapewnic sobie wygraną a tu prosze, poryty regulamin ze licza sie trafienia juz bez kursów... to po kiego w ogole robic minimum kursów jak i tak gowno sie liczy czy @5 czy @1.8 W tym konkursie liczy się skuteczność. Wydawało mi się, że regulamin był na tyle jasno napisany, że dało się to zrozumieć.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
Dziwny ten regulamin, specjalnie zagralem mocniejszy kurs na koniec zeby zapewnic sobie wygraną a tu prosze, poryty regulamin ze licza sie trafienia juz bez kursów... to po kiego w ogole robic minimum kursów jak i tak gowno sie liczy czy @5 czy @1.8 jak tak spokojnie trafiasz kursy 5 to co za problem trafic za kazdym razem 5 typow po kursie 1.8? wtedy masz naprawde spore szanse na wygranie 800zl, bo watpie zeby za kazdym razem twoj przeciwnik trafial tez 5 typow  mi sie podoba ten konkurs, zawsze to cos innego niz tylko podliczanie kursow i liczenie na zloty strzal jak sie przegrywa na koncu pojedynku
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262 |
Dziwny ten regulamin, specjalnie zagralem mocniejszy kurs na koniec zeby zapewnic sobie wygraną a tu prosze, poryty regulamin ze licza sie trafienia juz bez kursów... to po kiego w ogole robic minimum kursów jak i tak gowno sie liczy czy @5 czy @1.8 A czytałeś regulamin przed przystapieniem do konkursu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 358
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2011
Posty: 358 |
Dziwny ten regulamin, specjalnie zagralem mocniejszy kurs na koniec zeby zapewnic sobie wygraną a tu prosze, poryty regulamin ze licza sie trafienia juz bez kursów... to po kiego w ogole robic minimum kursów jak i tak gowno sie liczy czy @5 czy @1.8 Gościu regulamin się czyta przed przystąpieniem do konkursu a nie pózniej jakieś żale masz. Jak byś czytał regulamin to byś wiedział że kursy będą się liczyć w fazie pucharowej 6) Jeśli w fazie pucharowej będzie remis, to liczy się suma trafionych kursów. Tym co formuła konkursu nie odpowiada niech się nie zapisują i dupy nie zawracają tyle ode mnie w tym temacie. A co do tych co się zapisali a nie typują tak jak Akhu napisał że było 16 walkowerów trzeba wyciągać konsekwencje żeby sytuacja się nie powtarzała. Można by wciagać takich typów na czarną listę co by w następnych edycjach konkursu nie mieli prawa uczestnictwa. Albo z miejsca bana i nie pierniczyć się wtedy 10 razy pomyśli zanim się zapisze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804 |
i ja swoje... remis to wynik jaki można osiągnąć maksymalnie w fazie grupowej? TAK, czy nie doczytałem jak źle to nie czytajcie dalszych bzdur  chodź moja skuteczność jest mierna, ale... przy trafieniu obu zespołów po 5 picków jest remis 5:5 i lipa, spotkania nie można wygrać mimo bardzo dobrej skuteczności? jakiś dopisek, że ostateczne zwycięstwo czyli szósty gol przypada: ...i tu wiele możliwości  pierwszy zatypował suma wszystkich kursow wyższa od przeciwnika pick z najwyższym kursem itp, itd
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
5-5, to najwyższy wynik i świadczy on o meczu na bardzo wysokim poziomie. Podział punktów w takim wypadku jest jak najbardziej odpowiedni. Nie widzę sensu rozstrzygania takiej rywalizacji.  W piłce też czasem się zdarza, że obie drużyny zagrają genialny mecz i po porywającym widowisku muszą zadowolić się 1 punktem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
A user from the IP 95.49.137.171 has logged in to the following accounts: bellick, lozanno, kolokolor
Nawet nie chce się typów zmienić. Trochę szkoda, że niektórzy tak postrzegają zabawę w konkursach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
Faktycznie niesamowite to jest - nie podają typów (wystarczy wejść w sobotę na 10 minut i podać cokolwiek dla zabawy), nie czytają regulaminu - dziwne... Uważam, że to jest świetny konkurs właśnie dlatego że kursy się nie liczą tylko trafienia jak w piłce nożnej nie ma not za walory artystyczne gola, gol to gol.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804 |
5-5, to najwyższy wynik i świadczy on o meczu na bardzo wysokim poziomie. takich spotkań będzie naprawdę niewiele ale... trochę brutalne bo bez możliwości wygrania za poźno na zmiane w regulaminie, aczkolwiek od przyszłej edycji zapis można poddac sondzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804 |
A user from the IP 95.49.137.171 has logged in to the following accounts: bellick, lozanno, kolokolor
Nawet nie chce się typów zmienić. Trochę szkoda, że niektórzy tak postrzegają zabawę w konkursach. odrazu banować 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
Spoko jeden z rywalizacji z grupy odpadnie ;p
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Takich kont konkursowych powstało blisko setka, część uśpionych, część sobie pyka. Ktoś jest mega sprytny i zmienia IP, ale czasami popełnia błędy. Mamy kupę dat z rejestracją po kilkanaście kont z jednego IP. Wystarczy spojrzeć na typy z dzisiejszego dnia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
A user from the IP 95.49.137.171 has logged in to the following accounts: bellick, lozanno, kolokolor
Nawet nie chce się typów zmienić. Trochę szkoda, że niektórzy tak postrzegają zabawę w konkursach. Nie muszę chyba dodawać, że wymieniona trójka już w konkursie nie bierze udziału. Wyniki ich meczów zostaną zweryfikowane jako walkower 3-0, lub jeśli ktoś strzelił więcej bramek, to wtedy wyżej. Userzy, którzy dopiero z nimi będą grać podają normalnie swoje typy i również w zależności czy strzelą więcej bramek, czy nie wyniki będą 3-0, 4-0, albo 5-0.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Over 2,5 bramki Barcelony jest 1,85. W meczu 1,4 - jedna osoba podała reszta kopiuje jak leci.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Over 2,5 bramki Barcelony jest 1,85. W meczu 1,4 - jedna osoba podała reszta kopiuje jak leci. A człowiek mówił pare godzin temu, nie kopiujcie typów, a jak już kopiujecie sprawdzajcie czy kursy są aktualne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Czy byl w ogole taki blad w tobecie, tak z ciekawosci 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Nie, od początku było 1,4.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|