Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Dziwny ten regulamin, specjalnie zagralem mocniejszy kurs na koniec zeby zapewnic sobie wygraną a tu prosze, poryty regulamin ze licza sie trafienia juz bez kursów... to po kiego w ogole robic minimum kursów jak i tak gowno sie liczy czy @5 czy @1.8

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Originally Posted by Akhu
A teraz kilka spraw, których już nie będę tolerował od 2. kolejki:

1. Brak numeru, tak samo jak daty, kursu, czy typu będzie skutkował nie zaliczeniem typu.[/b]
to juz wiem ze nie bedziesz tego tolerowal bo nie policzyles mi mojego typu bez daty

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Originally Posted by OuLuBack
Dziwny ten regulamin, specjalnie zagralem mocniejszy kurs na koniec zeby zapewnic sobie wygraną a tu prosze, poryty regulamin ze licza sie trafienia juz bez kursów... to po kiego w ogole robic minimum kursów jak i tak gowno sie liczy czy @5 czy @1.8


Tak faktycznie lepiej bez minimum i dajemy 5 razy po 1,01 i same remisy 5-5 smirk


Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by OuLuBack
Dziwny ten regulamin, specjalnie zagralem mocniejszy kurs na koniec zeby zapewnic sobie wygraną a tu prosze, poryty regulamin ze licza sie trafienia juz bez kursów... to po kiego w ogole robic minimum kursów jak i tak gowno sie liczy czy @5 czy @1.8

W tym konkursie liczy się skuteczność. Wydawało mi się, że regulamin był na tyle jasno napisany, że dało się to zrozumieć.

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by OuLuBack
Dziwny ten regulamin, specjalnie zagralem mocniejszy kurs na koniec zeby zapewnic sobie wygraną a tu prosze, poryty regulamin ze licza sie trafienia juz bez kursów... to po kiego w ogole robic minimum kursów jak i tak gowno sie liczy czy @5 czy @1.8


jak tak spokojnie trafiasz kursy 5 to co za problem trafic za kazdym razem 5 typow po kursie 1.8? wtedy masz naprawde spore szanse na wygranie 800zl, bo watpie zeby za kazdym razem twoj przeciwnik trafial tez 5 typow smile mi sie podoba ten konkurs, zawsze to cos innego niz tylko podliczanie kursow i liczenie na zloty strzal jak sie przegrywa na koncu pojedynku

Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
Originally Posted by OuLuBack
Dziwny ten regulamin, specjalnie zagralem mocniejszy kurs na koniec zeby zapewnic sobie wygraną a tu prosze, poryty regulamin ze licza sie trafienia juz bez kursów... to po kiego w ogole robic minimum kursów jak i tak gowno sie liczy czy @5 czy @1.8
A czytałeś regulamin przed przystapieniem do konkursu?

Dołączył: Jan 2011
Posty: 358
8
enthusiast
enthusiast
8 Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 358
Originally Posted by OuLuBack
Dziwny ten regulamin, specjalnie zagralem mocniejszy kurs na koniec zeby zapewnic sobie wygraną a tu prosze, poryty regulamin ze licza sie trafienia juz bez kursów... to po kiego w ogole robic minimum kursów jak i tak gowno sie liczy czy @5 czy @1.8

Gościu regulamin się czyta przed przystąpieniem do konkursu a nie pózniej jakieś żale masz. Jak byś czytał regulamin to byś wiedział że kursy będą się liczyć w fazie pucharowej 6) Jeśli w fazie pucharowej będzie remis, to liczy się suma trafionych kursów. Tym co formuła konkursu nie odpowiada niech się nie zapisują i dupy nie zawracają tyle ode mnie w tym temacie.
A co do tych co się zapisali a nie typują tak jak Akhu napisał że było 16 walkowerów trzeba wyciągać konsekwencje żeby sytuacja się nie powtarzała. Można by wciagać takich typów na czarną listę co by w następnych edycjach konkursu nie mieli prawa uczestnictwa. Albo z miejsca bana i nie pierniczyć się wtedy 10 razy pomyśli zanim się zapisze.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
i ja swoje...

remis to wynik jaki można osiągnąć maksymalnie w fazie grupowej? TAK, czy nie doczytałem smile jak źle to nie czytajcie dalszych bzdur laugh

chodź moja skuteczność jest mierna, ale... przy trafieniu obu zespołów po 5 picków jest remis 5:5 i lipa, spotkania nie można wygrać mimo bardzo dobrej skuteczności?

jakiś dopisek, że ostateczne zwycięstwo czyli szósty gol przypada: ...i tu wiele możliwości smile
pierwszy zatypował
suma wszystkich kursow wyższa od przeciwnika
pick z najwyższym kursem itp, itd

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
5-5, to najwyższy wynik i świadczy on o meczu na bardzo wysokim poziomie.
Podział punktów w takim wypadku jest jak najbardziej odpowiedni. Nie widzę sensu rozstrzygania takiej rywalizacji.
smile
W piłce też czasem się zdarza, że obie drużyny zagrają genialny mecz i po porywającym widowisku muszą zadowolić się 1 punktem wink

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
A user from the IP 95.49.137.171 has logged in to the following accounts: bellick, lozanno, kolokolor

Nawet nie chce się typów zmienić. Trochę szkoda, że niektórzy tak postrzegają zabawę w konkursach.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Faktycznie niesamowite to jest - nie podają typów (wystarczy wejść w sobotę na 10 minut i podać cokolwiek dla zabawy), nie czytają regulaminu - dziwne... Uważam, że to jest świetny konkurs właśnie dlatego że kursy się nie liczą tylko trafienia jak w piłce nożnej nie ma not za walory artystyczne gola, gol to gol.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Originally Posted by Akhu
5-5, to najwyższy wynik i świadczy on o meczu na bardzo wysokim poziomie.
takich spotkań będzie naprawdę niewiele ale...

trochę brutalne bo bez możliwości wygrania

za poźno na zmiane w regulaminie, aczkolwiek od przyszłej edycji zapis można poddac sondzie smile

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Originally Posted by Piostar
A user from the IP 95.49.137.171 has logged in to the following accounts: bellick, lozanno, kolokolor

Nawet nie chce się typów zmienić. Trochę szkoda, że niektórzy tak postrzegają zabawę w konkursach.

odrazu banować cop

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Spoko jeden z rywalizacji z grupy odpadnie ;p

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Takich kont konkursowych powstało blisko setka, część uśpionych, część sobie pyka. Ktoś jest mega sprytny i zmienia IP, ale czasami popełnia błędy. Mamy kupę dat z rejestracją po kilkanaście kont z jednego IP.

Wystarczy spojrzeć na typy z dzisiejszego dnia wink

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by Piostar
A user from the IP 95.49.137.171 has logged in to the following accounts: bellick, lozanno, kolokolor

Nawet nie chce się typów zmienić. Trochę szkoda, że niektórzy tak postrzegają zabawę w konkursach.

Nie muszę chyba dodawać, że wymieniona trójka już w konkursie nie bierze udziału.

Wyniki ich meczów zostaną zweryfikowane jako walkower 3-0, lub jeśli ktoś strzelił więcej bramek, to wtedy wyżej.

Userzy, którzy dopiero z nimi będą grać podają normalnie swoje typy i również w zależności czy strzelą więcej bramek, czy nie wyniki będą 3-0, 4-0, albo 5-0.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Over 2,5 bramki Barcelony jest 1,85. W meczu 1,4 - jedna osoba podała reszta kopiuje jak leci.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by Piostar
Over 2,5 bramki Barcelony jest 1,85. W meczu 1,4 - jedna osoba podała reszta kopiuje jak leci.

A człowiek mówił pare godzin temu, nie kopiujcie typów, a jak już kopiujecie sprawdzajcie czy kursy są aktualne laugh

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Czy byl w ogole taki blad w tobecie, tak z ciekawosci laugh

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Nie, od początku było 1,4.

Strona 4 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  Akhu 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, latajaca_holenderka, burbon, alfa, aker, Sensei, forty), 1,988 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,744
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1