|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
jakies pomysly na overy na dzis  moze by tak w 2 holenderskiej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427 |
MESA nie odwołana dzisiaj?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635 |
Romek załapał się na bilet Euro 2012 Rosyjski miliarder Roman Abramowicz wykupił za prawie pięć milionów złotych lożę prezydencką na Stadionie Narodowym w Warszawie - dowiedział się "Puls Biznesu". Obejrzy z niej 12 czerwca mecz mistrzostw Europy Polska - Rosja. http://biznes.onet.pl/roman-abramowicz-wykupil-loze-prezydencka-na-stadi,18493,5047101,3000016,13,1,news-detal
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Ktos wie jaki przebieg miał mecz MESA Slask - Widzew ? Nie wiedziec czemu,w 80 minucie na Slask było 10.00 ,a na Widzew zaledwie 3.60 ... w 93 minucie Slask strzela z karnego i Ft 1:0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Awans Chelsea @3.10 to szalenie ważna inwestycja na najbliższy tydzień, 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,360
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,360 |
Jednak spróbuję  Algarve Cup Chiny - Islandia DNB 2 @2,35 Wg mnie powinno być co najmniej po równo. Widocznie buki sugerują się dotychczasowymi wynikami w grupie, a właściwie sporą wtopą Dóttirek z Szwedkami. Ogólnie jednak rzecz ujmując, to Islandki są lepsze w tej dyscyplinie sportu imo. Kurs godny, pobieram. Szwecja - Niemcy DNB 1 @ 3,15 O Szwecji pisałem już pierwszego dnia turnieju na QC. 1-0 z Chinami i 4-1 z Islandią. Wiadomo, że Niemki faworytkami i wcale się nie zdziwię, gdy odniosą przekonywujące zwycięstwo, ale wobec takiego kursu także i w tym przypadku nie przejdę obojętnie. Część zysku wypracowanego przez koleżanki z północy w dwóch pierwszych grupowych meczach po prostu muszę włożyć w tego beta. Jest forma, jest atmosfera, są wyniki, ale także spora rotacja w składzie. Moim zdaniem jest spore prawdopodobieństwo, że wreszcie rzekomy faworyt buków się "potknie". No chyba, że będzie to grające już USA  Zobaczymy. Skandynawki 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Przed Jupiler League wieczorem, zagrałem dubla.... Dynamo - Anzhu over 1,5 Rubin - Spartak over 1,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,439 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
Zwolle + Helmond wydaje sie, ze niezly dubelek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,439 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
co zagrales betowiec z Rosji ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,121
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,121 |
ja tam mam dwa underki 2,5 w rosji zawsze goli jak na lekarstwo bylo ;p
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
witam  Aarau @2.2 TSV @2.37 Brescia @2.5 Betis @3.1 + frajerskie akó Selekcje Nr Selekcje Zdarzenie Data zdarzenia Zasady Wygrana/miejsce Kursy Wynik 1 Powyżej 2.5 Apeldoorn v FC Oss (Suma goli) 05/03/2012 Brak 1.40 Odbędzie się 2 Powyżej 2.5 Cambuur Leeuwarden v Dordrecht 90 (Suma goli) 05/03/2012 Brak 1.50 Odbędzie się 3 Powyżej 2.5 Fortuna Sittard v Maastricht (Suma goli) 05/03/2012 Brak 1.53 Odbędzie się 4 Powyżej 2.5 Helmond Sport v Almere City FC (Suma goli) 05/03/2012 Brak 1.44 Odbędzie się 5 Powyżej 2.5 Telstar v Willem II (Suma goli) 05/03/2012 Brak 1.50 Odbędzie się 6 Powyżej 2.5 Volendam v FC Zwolle (Suma goli) 05/03/2012 Brak 1.60 Odbędzie się Zakłady akumulowane 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,439 |
zamiast karnego dla Anji, zoltko za nurkowanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,439 |
co zagrales betowiec z Rosji ? miliarderow
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
co zagrales betowiec z Rosji ? miliarderow zabrzmialo jak zagadka i tajemnica  hmm 4.0 Andzi, no to zgapie i tez dam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
co zagrales betowiec z Rosji ? miliarderow zabrzmialo jak zagadka i tajemnica  hmm 4.0 Andzi, no to zgapie i tez dam Mi [email protected] konczy dwa smaczne duble,czekam aby to jakos dobrze skontrowac ale kurs na Dinamo bezczelnie sie nie rusza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2011
Posty: 476
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2011
Posty: 476 |
witam padna bramki w dynamie ? czy pierwsza polowa lipa ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,121
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,121 |
witam padna bramki w dynamie ? czy pierwsza polowa lipa ? warto w jednym meczu albo dynama albo rubina postawic 0-0 cs 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|