Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 17 z 23 1 2 15 16 17 18 19 22 23
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Originally Posted by Aslan
Panowie - sorry za OT, ale właśnie w związku z tym meczem chciałem coś zagrać na live i mam problem ze stroną Betsafe. Mógłby ktoś z Was sprawdzić, czy Wam działa bezproblemowo? Bo zaczynam się obawiać, że może to tylko u mnie i dziwnym zbiegiem okoliczności wszystkie inne strony hulają jak trzeba...


nie dziala od 2-3 h

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301
Zenit kopać tam na zabój musi byc red card boks

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
Originally Posted by crova
Originally Posted by Aslan
Panowie - sorry za OT, ale właśnie w związku z tym meczem chciałem coś zagrać na live i mam problem ze stroną Betsafe. Mógłby ktoś z Was sprawdzić, czy Wam działa bezproblemowo? Bo zaczynam się obawiać, że może to tylko u mnie i dziwnym zbiegiem okoliczności wszystkie inne strony hulają jak trzeba...


nie dziala od 2-3 h


crova - piękne dzięki. Trochę mnie uspokoiłeś, bo zastanawiałem się, czy się nie mszczą za dzisiejszy biathlon... smile

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,439
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,439
Likes: 11
Originally Posted by Radar
Originally Posted by chim123
Z forum betfair - przed meczem:

Quote
€8000 on Milan to qualify at 1.05. The easiest 5% (ish) I've ever made in 90 minutes.

Pewnie ma już ciepło grin

Pewnie Boss lub Remik. Nie wiedzieli ile dokładnie musi wygrać Arsenal.

Badz mily i kulturalny bo wylecisz stad na zbity pysk smile

Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Originally Posted by Aslan
Panowie - sorry za OT, ale właśnie w związku z tym meczem chciałem coś zagrać na live i mam problem ze stroną Betsafe. Mógłby ktoś z Was sprawdzić, czy Wam działa bezproblemowo? Bo zaczynam się obawiać, że może to tylko u mnie i dziwnym zbiegiem okoliczności wszystkie inne strony hulają jak trzeba...


nie działa

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Sam mam [email protected] przed meczem,ale grac teraz po tym co mozna bylo wywnioskowac z I połowy,to akt desperacji dawc na nich kwity.

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Lazio i Benfa to chyba tego samego ptaka mają , tak samo wygląda ,tak samo lata ,mięso wp..la tylko sznurówki w innych klorach mu przywiązali

Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Originally Posted by C.Ronaldo
Milan już raz frajersko przegrał LM z angielskim zespołem z polskim bramkarzem, dzisiaj zapowiada sie powtórka z rozrywki grin


kilka ładnych sezonów temu grali z Deportivo w 1/4

u siebie 4:1, a wyjazd 0:4 i papa

Dołączył: Jan 2011
Posty: 452
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 452
Originally Posted by zalayeta
Originally Posted by vecchio cucs
Originally Posted by Paździoch
[quote=szatex][quote=zalayeta]moja uwaga jest taka bardzo czesto dany mecz jest sciagany dla klintow poszczegolnych

miałeś już z takimś czymś do czynienia ?? Mi się to 1 raz zdarza a na 4 kuponach już wszystko trafione i zostało mi tylko Reading i Penarol z De Chile, i nie mogę nic zrobić teraz z Readingiem bo nie mam tego meczu qrwa frown

jak u was możecie grać na Reading czy mi bloka łupnęli ??
u mnie też niem
coś sie jebie z lajfem mad
na pinncu tez mam wszystko offline puke


napisałem wiadomość do bet365 ocb z tym meczem , i nei wiem czy to przypadek ale po 2 minutach mecz Reading-Portsmouth mi sie już pojawił smile

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Jose rano pisał coś o peffkach Uve - Milan awans hahah

Dołączył: Feb 2012
Posty: 248
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Feb 2012
Posty: 248
Originally Posted by rafal08
Originally Posted by Radar
Originally Posted by chim123
Z forum betfair - przed meczem:

Quote
€8000 on Milan to qualify at 1.05. The easiest 5% (ish) I've ever made in 90 minutes.

Pewnie ma już ciepło grin

Pewnie Boss lub Remik. Nie wiedzieli ile dokładnie musi wygrać Arsenal.

Badz mily i kulturalny bo wylecisz stad na zbity pysk smile

OK Spoko.

Dołączył: Sep 2010
Posty: 593
addict
addict
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593
moze ktos sie wypowiedziec na temat zenitu? pogralem ich x2 i zamykaja fajny kupon wink jakies szanse maja czy cieniuja?

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Originally Posted by rafal08
Originally Posted by Radar
Originally Posted by chim123
Z forum betfair - przed meczem:

Quote
€8000 on Milan to qualify at 1.05. The easiest 5% (ish) I've ever made in 90 minutes.

Pewnie ma już ciepło grin

Pewnie Boss lub Remik. Nie wiedzieli ile dokładnie musi wygrać Arsenal.

Badz mily i kulturalny bo wylecisz stad na zbity pysk smile

nie zauwazylem w jego poscie nic strasznego rafal, ale rozumiem, ze jako swiezak, zartujacy z rzeczy zaiscie smiesznej jest na cenzurowanym? smile

Widocznie czytalismy inne posty wink

Last edited by rafal08; 07/03/2012 03:57.
Dołączył: Feb 2012
Posty: 248
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Feb 2012
Posty: 248
Mam pytanie ile musi strzelić bramek Arsenal żeby awansować jak Milan strzeli jedną bramkę? Na serio nie jestem pewnie, mam nadzieję że nie dostanę bana ani nie zostane wyrzucony za to pytanie.

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
jesli ktos pyta ile bramek brakuje znaczy, ze pewien nie jest, dobrze dedukuje?

jestem przekonany, ze jakby swiezak napisal to samo, tyle, ze do drugiego swiezaka, nawet bys nie zwrocil uwagi smile

Jakby ludzie nie uzywali za czesto powiadom moderatora to pewnie nie byloby powodu zagladac wink

Last edited by rafal08; 07/03/2012 04:01.
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
MATA 1 Fuksem

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,477
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,477
chelsa111111111111111111111111111111111111111

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Originally Posted by Radar
Mam pytanie ile musi strzelić bramek Arsenal żeby awansować jak Milan strzeli jedną bramkę? Na serio nie jestem pewnie, mam nadzieję że nie dostanę bana ani nie zostane wyrzucony za to pytanie.

no teraz to żeś doj..ł ,przyganiał kocioł ...

Dołączył: Oct 2005
Posty: 7,777
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 7,777
Mata Chelsea 1-0 smile

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Chelsea 1111111 piwo

Strona 17 z 23 1 2 15 16 17 18 19 22 23

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, forty, Sensei, Lukasz111, 11kera11, rafal08, betowiec, $-man, rymoholik, burbon, aker, latajaca_holenderka, alfa, kamel, bukma), 2,861 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,662
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1