|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896 |
Panowie - sorry za OT, ale właśnie w związku z tym meczem chciałem coś zagrać na live i mam problem ze stroną Betsafe. Mógłby ktoś z Was sprawdzić, czy Wam działa bezproblemowo? Bo zaczynam się obawiać, że może to tylko u mnie i dziwnym zbiegiem okoliczności wszystkie inne strony hulają jak trzeba... nie dziala od 2-3 h
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301 |
Zenit kopać tam na zabój musi byc red card 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865 |
Panowie - sorry za OT, ale właśnie w związku z tym meczem chciałem coś zagrać na live i mam problem ze stroną Betsafe. Mógłby ktoś z Was sprawdzić, czy Wam działa bezproblemowo? Bo zaczynam się obawiać, że może to tylko u mnie i dziwnym zbiegiem okoliczności wszystkie inne strony hulają jak trzeba... nie dziala od 2-3 h crova - piękne dzięki. Trochę mnie uspokoiłeś, bo zastanawiałem się, czy się nie mszczą za dzisiejszy biathlon... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11 |
Z forum betfair - przed meczem: €8000 on Milan to qualify at 1.05. The easiest 5% (ish) I've ever made in 90 minutes. Pewnie ma już ciepło  Pewnie Boss lub Remik. Nie wiedzieli ile dokładnie musi wygrać Arsenal. Badz mily i kulturalny bo wylecisz stad na zbity pysk 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297 |
Panowie - sorry za OT, ale właśnie w związku z tym meczem chciałem coś zagrać na live i mam problem ze stroną Betsafe. Mógłby ktoś z Was sprawdzić, czy Wam działa bezproblemowo? Bo zaczynam się obawiać, że może to tylko u mnie i dziwnym zbiegiem okoliczności wszystkie inne strony hulają jak trzeba... nie działa
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Sam mam [email protected] przed meczem,ale grac teraz po tym co mozna bylo wywnioskowac z I połowy,to akt desperacji dawc na nich kwity.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
Lazio i Benfa to chyba tego samego ptaka mają , tak samo wygląda ,tak samo lata ,mięso wp..la tylko sznurówki w innych klorach mu przywiązali
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
Milan już raz frajersko przegrał LM z angielskim zespołem z polskim bramkarzem, dzisiaj zapowiada sie powtórka z rozrywki  kilka ładnych sezonów temu grali z Deportivo w 1/4 u siebie 4:1, a wyjazd 0:4 i 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 452
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2011
Posty: 452 |
[quote=szatex][quote=zalayeta]moja uwaga jest taka bardzo czesto dany mecz jest sciagany dla klintow poszczegolnych miałeś już z takimś czymś do czynienia ?? Mi się to 1 raz zdarza a na 4 kuponach już wszystko trafione i zostało mi tylko Reading i Penarol z De Chile, i nie mogę nic zrobić teraz z Readingiem bo nie mam tego meczu qrwa jak u was możecie grać na Reading czy mi bloka łupnęli ?? u mnie też niem coś sie jebie z lajfem  na pinncu tez mam wszystko offline  napisałem wiadomość do bet365 ocb z tym meczem , i nei wiem czy to przypadek ale po 2 minutach mecz Reading-Portsmouth mi sie już pojawił 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
Jose rano pisał coś o peffkach Uve - Milan awans hahah
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2012
Posty: 248
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2012
Posty: 248 |
Z forum betfair - przed meczem: €8000 on Milan to qualify at 1.05. The easiest 5% (ish) I've ever made in 90 minutes. Pewnie ma już ciepło  Pewnie Boss lub Remik. Nie wiedzieli ile dokładnie musi wygrać Arsenal. Badz mily i kulturalny bo wylecisz stad na zbity pysk  OK Spoko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593 |
moze ktos sie wypowiedziec na temat zenitu? pogralem ich x2 i zamykaja fajny kupon  jakies szanse maja czy cieniuja?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
Z forum betfair - przed meczem: €8000 on Milan to qualify at 1.05. The easiest 5% (ish) I've ever made in 90 minutes. Pewnie ma już ciepło  Pewnie Boss lub Remik. Nie wiedzieli ile dokładnie musi wygrać Arsenal. Badz mily i kulturalny bo wylecisz stad na zbity pysk  nie zauwazylem w jego poscie nic strasznego rafal, ale rozumiem, ze jako swiezak, zartujacy z rzeczy zaiscie smiesznej jest na cenzurowanym?  Widocznie czytalismy inne posty 
Last edited by rafal08; 07/03/2012 03:57.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2012
Posty: 248
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2012
Posty: 248 |
Mam pytanie ile musi strzelić bramek Arsenal żeby awansować jak Milan strzeli jedną bramkę? Na serio nie jestem pewnie, mam nadzieję że nie dostanę bana ani nie zostane wyrzucony za to pytanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
jesli ktos pyta ile bramek brakuje znaczy, ze pewien nie jest, dobrze dedukuje? jestem przekonany, ze jakby swiezak napisal to samo, tyle, ze do drugiego swiezaka, nawet bys nie zwrocil uwagi  Jakby ludzie nie uzywali za czesto powiadom moderatora to pewnie nie byloby powodu zagladac 
Last edited by rafal08; 07/03/2012 04:01.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,482
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,482 |
chelsa111111111111111111111111111111111111111
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
Mam pytanie ile musi strzelić bramek Arsenal żeby awansować jak Milan strzeli jedną bramkę? Na serio nie jestem pewnie, mam nadzieję że nie dostanę bana ani nie zostane wyrzucony za to pytanie. no teraz to żeś doj..ł ,przyganiał kocioł ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 7,777
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 7,777 |
Mata Chelsea 1-0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Chelsea 1111111 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|