|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Platynowy wszystkiego dobrego!!!  ___ Dzięki wielkie 
Last edited by Platini; 10/03/2012 17:33.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
od wcozraj na gg mi migalo/informowalo ze masz urodziny  dzisiaj Twój dzień a nie bukow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,540 |
Real ma taką kadrę że powinni łykać wszystko do meczu z Barceloną.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Poruczniku Plati ____ Dziękuję
Last edited by Platini; 10/03/2012 17:41.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344 |
ja dzis pogralem lekko real x i cs 1:1
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301 |
ja dzis pogralem lekko real x i cs 1:1 szkoda kasy, betis jest tak słaby ze szkoda nawet 10 zł na niespodzianke stawiać wg mnie spokojnie Real Win
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
od wcozraj na gg mi migalo/informowalo ze masz urodziny  dzisiaj Twój dzień a nie bukow   Trzeba chyba będzie coś zagrać, choć przerwę mam już bodajże miesięczną. Do tego mega zmięty jestem po wczorajszym wieczorze więc może jakoś uda się wyszukać peffy  !
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344 |
ja dzis pogralem lekko real x i cs 1:1 szkoda kasy, betis jest tak słaby ze szkoda nawet 10 zł na niespodzianke stawiać wg mnie spokojnie Real Win nie jest taki slaby, real zawsze męczył z nimi wyniki, ja tu widze niespdoziankę
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2011
Posty: 2,371
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2011
Posty: 2,371 |
Na dziś skromnie  Real win  BVB win  Baya win  Porto win  Legia win 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406 |
Gamba Osaka nabrała starych dziadów z Brazylii i wtapia mecz za meczem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631 |
Witam inwestorow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,764
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,764 |
witam. co myślicie o dubelku 2xL : Legia + Liverpool ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
FSV-TSV ov 2,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
|
|
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790 |
W Legii mobilizacja jak nigdy. Przed tygodniem stołeczna drużyna wskoczyła na pierwsze miejsce w tabeli i za wszelką cenę chce je obronić. Dlatego trener Maciej Skorża już w czwartek zabrał drużynę na zgrupowanie, co nie zdarzyło mu się w ciągu 18 miesięcy pracy przy Łazienkowskiej. Warszawski zespół chce zrewanżować się za jesienną porażkę na własnym boisku (1:2). - Teraz każda strata może być bardzo bolesna. Podbeskidzie to nieobliczalna drużyna. Liczę, że zobaczę u moich piłkarzy sportową złość - powiedział szkoleniowiec.
Prawdopodobnie posadzi na ławce Miroslava Radovicia, Serb wejdzie na murawę w drugiej połowie. To nie kara za kopnięcie mikrofonu w czasie meczu z ŁKSem (2:0). Po prostu Rafał Wolski jest w lepszej formie i to jemu chce przyjrzeć się selekcjoner reprezentacji Polski Franciszek Smuda. Możliwe, że jako wysunięty napastnik zagra Ismael Blanco. - Wiem, że on najlepiej czuje się na tej pozycji. Nie wykluczam, że zagra razem z Danijelem Ljuboją - dodał Skorża.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 1,706
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 1,706 |
Real , Barcelona , Legia , Dziękuje , dowidzenia, zobaczymy sie wieczorem ; ) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
|
|
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790 |
Ze strony Legii pełna mobilizacja, świadomość celu co każdy z piłkarzy podkreśla w wywiadach jak bardzo zależy im na mistrzostwie. Do tego Legia pała chęcią rewanżu. Drużyna udała się już w czwartek co świadczy o bardzo poważnym podejsćiu do rywala.
Legia wskoczyła na fotel lidera po bodajże 600 iluś dniach posuchy dlatego sądzę że tak łatwo nie oddadzą z trudem wywalczonej pozycji lidera. Sportowo są dwie klasy lepsi dlatego warto dziś zagrać Legię.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,764
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,764 |
dokładnie tak samo uważam. Nie po to walczyli tak o 1 miejsce, żeby je teraz oddać. Tylko czy zagrać to jako singla czy razem z Liverpoolem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631 |
Prezes Nakulma strzeli @ 2,95 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|