Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 53 1 2 3 52 53
#5254745 10/03/2012 17:30
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
pogodnie

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Platynowy wszystkiego dobrego!!! piwo


___
Dzięki wielkie piwo

Last edited by Platini; 10/03/2012 17:33.
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
od wcozraj na gg mi migalo/informowalo ze masz urodziny smile smile dzisiaj Twój dzień a nie bukow smile

Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,540
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,540
Real ma taką kadrę że powinni łykać wszystko do meczu z Barceloną.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO



Poruczniku Plati


____
Dziękuję smile

Last edited by Platini; 10/03/2012 17:41.
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
ja dzis pogralem lekko real x i cs 1:1

Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301
Originally Posted by stoprocent_
ja dzis pogralem lekko real x i cs 1:1
szkoda kasy, betis jest tak słaby ze szkoda nawet 10 zł na niespodzianke stawiać
wg mnie spokojnie Real Win

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by JuN
od wcozraj na gg mi migalo/informowalo ze masz urodziny smile smile dzisiaj Twój dzień a nie bukow smile
wink

Trzeba chyba będzie coś zagrać, choć przerwę mam już bodajże miesięczną.
Do tego mega zmięty jestem po wczorajszym wieczorze więc może jakoś uda się wyszukać peffy boks !

Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
Originally Posted by Beautiful Mind
Originally Posted by stoprocent_
ja dzis pogralem lekko real x i cs 1:1
szkoda kasy, betis jest tak słaby ze szkoda nawet 10 zł na niespodzianke stawiać
wg mnie spokojnie Real Win

nie jest taki slaby, real zawsze męczył z nimi wyniki, ja tu widze niespdoziankę

Dołączył: Dec 2011
Posty: 2,371
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Dec 2011
Posty: 2,371
Na dziś skromnie smile
Real win boks
BVB win boks
Baya win boks
Porto win boks
Legia win boks

Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406
Gamba Osaka nabrała starych dziadów z Brazylii i wtapia mecz za meczem smile

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
troszke pechowo na tenisie wczorja smile

http://zapodaj.net/32fd7af09387.jpg.html

stawka w euro.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631
Witam inwestorow piwo



Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,764
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,764
witam. co myślicie o dubelku 2xL : Legia + Liverpool ?

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
FSV-TSV ov 2,5 boks

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
W Legii mobilizacja jak nigdy. Przed tygodniem stołeczna drużyna wskoczyła na pierwsze miejsce w tabeli i za wszelką cenę chce je obronić. Dlatego trener Maciej Skorża już w czwartek zabrał drużynę na zgrupowanie, co nie zdarzyło mu się w ciągu 18 miesięcy pracy przy Łazienkowskiej. Warszawski zespół chce zrewanżować się za jesienną porażkę na własnym boisku (1:2). - Teraz każda strata może być bardzo bolesna. Podbeskidzie to nieobliczalna drużyna. Liczę, że zobaczę u moich piłkarzy sportową złość - powiedział szkoleniowiec.

Prawdopodobnie posadzi na ławce Miroslava Radovicia, Serb wejdzie na murawę w drugiej połowie. To nie kara za kopnięcie mikrofonu w czasie meczu z ŁKSem (2:0). Po prostu Rafał Wolski jest w lepszej formie i to jemu chce przyjrzeć się selekcjoner reprezentacji Polski Franciszek Smuda. Możliwe, że jako wysunięty napastnik zagra Ismael Blanco. - Wiem, że on najlepiej czuje się na tej pozycji. Nie wykluczam, że zagra razem z Danijelem Ljuboją - dodał Skorża.

Dołączył: Feb 2011
Posty: 1,706
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 1,706
Real , Barcelona , Legia ,

Dziękuje , dowidzenia, zobaczymy sie wieczorem ; ) boks

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
Ze strony Legii pełna mobilizacja, świadomość celu co każdy z piłkarzy podkreśla w wywiadach jak bardzo zależy im na mistrzostwie. Do tego Legia pała chęcią rewanżu. Drużyna udała się już w czwartek co świadczy o bardzo poważnym podejsćiu do rywala.

Legia wskoczyła na fotel lidera po bodajże 600 iluś dniach posuchy dlatego sądzę że tak łatwo nie oddadzą z trudem wywalczonej pozycji lidera. Sportowo są dwie klasy lepsi dlatego warto dziś zagrać Legię.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,764
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,764
dokładnie tak samo uważam. Nie po to walczyli tak o 1 miejsce, żeby je teraz oddać. Tylko czy zagrać to jako singla czy razem z Liverpoolem?

Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631
Prezes Nakulma strzeli @ 2,95 boks

Strona 1 z 53 1 2 3 52 53

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, Sensei, betowiec, burbon, latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, rymoholik, $-man, aker), 3,324 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,563
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1