|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Nie no tak od 70 min już ich cisnęli konkretnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
w tych zdzieszowicach chyba mocno u buka pograli......... buhahahahaha. pozdro dla Ciebie. Leszcze, kondycja siadła i po grze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 452
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2011
Posty: 452 |
różnica klas wiadomo oczywista ale te 20 minut zgóra odmienne od 1wszych 70sięciu, chyba złość za te 8,50 przemawia że się nie zagrało :):):) fuck
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
różnica klas wiadomo oczywista ale te 20 minut zgóra odmienne od 1wszych 70sięciu, chyba złość za te 8,50 przemawia że się nie zagrało :):):) fuck Ja tam miałem 1.7 jeszcze tydzien temu wzięte i cieszę ze wogóle weszło 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433 |
macie jakiegos steama do meczu Arsenalu LM kobiet ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 2,560 |
dzisiejszy kurs na chelsea promo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
ale kursy na Arkę pospadały :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 2,560 |
ale kursy na Arkę pospadały :/ A co Arka dziś win ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Podaj adres,dostaniesz grzyba
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
dzisiejszy kurs na chelsea promo  tak jak wczoraj awans Bazylei ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
a jak widzicie Mecz Chelsea ? Mnie kusi postawić Awans Chelsea w regulaminowych 90 minutach po @3,50
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
Arka robi się faworytem w meczu ze Śląskiem  Został już podany skład Śląska?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,945
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,945 |
a jak widzicie Mecz Chelsea ? Mnie kusi postawić Awans Chelsea w regulaminowych 90 minutach po @3,50 mi się widzi jakieś 1-1, 2-2, może 2-1 ... w każdym razie awans Napoli.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Arka robi się faworytem w meczu ze Śląskiem  Został już podany skład Śląska? Sztab szkoleniowy Śląska nie chciał podać oficjalnej informacji o kadrze meczowej, jednak nam udało się ustalić, że we Wrocławiu pozostaną między innymi kapitan zielono-biało-czerwonych Sebastian Mila, a także Łukasz Madej, Rok Elsner, Przemysław Kaźmierczak, Waldemar Sobota, Mariusz Pawelec czy Cristian Diaz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
Arka robi się faworytem w meczu ze Śląskiem  Został już podany skład Śląska? Sztab szkoleniowy Śląska nie chciał podać oficjalnej informacji o kadrze meczowej, jednak nam udało się ustalić, że we Wrocławiu pozostaną między innymi kapitan zielono-biało-czerwonych Sebastian Mila, a także Łukasz Madej, Rok Elsner, Przemysław Kaźmierczak, Waldemar Sobota, Mariusz Pawelec czy Cristian Diaz. Dziękuje  Ale mimo wszystko kursy po 2,70 na Śląsk to duuużo, Arka nie zaczęła jeszcze sezonu.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Arka robi się faworytem w meczu ze Śląskiem  Został już podany skład Śląska? Sztab szkoleniowy Śląska nie chciał podać oficjalnej informacji o kadrze meczowej, jednak nam udało się ustalić, że we Wrocławiu pozostaną między innymi kapitan zielono-biało-czerwonych Sebastian Mila, a także Łukasz Madej, Rok Elsner, Przemysław Kaźmierczak, Waldemar Sobota, Mariusz Pawelec czy Cristian Diaz. no sporo, ja poczekam na mecz i pogram w trakcie coś, kompletnie niewiadomą jest Arka dla mnie bez meczów rozegranych w tym roku `` o coś``. No i wyjściowy skład Wrocławian też jest zastanawiający Dziękuje  Ale mimo wszystko kursy po 2,70 na Śląsk to duuużo, Arka nie zaczęła jeszcze sezonu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
I pamiętajcie, że W Gdyni jest bojkot spotkań u siebie, więc będzie atmosfera piknikowa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
a jak widzicie Mecz Chelsea ? Mnie kusi postawić Awans Chelsea w regulaminowych 90 minutach po @3,50 mi się widzi jakieś 1-1, 2-2, może 2-1 ... w każdym razie awans Napoli. mi sie nic nie widzi co do wyniku ale cos mi sie wydaje ze Napoli dzis wygra a awans to chyba juz przesadzona sprawa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
I pamiętajcie, że W Gdyni jest bojkot spotkań u siebie, więc będzie atmosfera piknikowa. Z tego co słyszałem doping pod stadionem? Śląska z Lechią pewnie trochę będzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,360
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,360 |
macie jakiegos steama do meczu Arsenalu LM kobiet ? Arsenal 3-1, był nawet do gry po @2,60 i więcej, ale brakło odwagi. Szkoda. W pozostałych 2 dzisiejszych spotkaniach LM kobiet również niespodzianek być nie powinno. Poczdam @1,35 Lyon -1,5 @1,56 AKO @2,11 Unibet Idealne bety na podwojenie kapitału 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|