jeb.ani oszuści jeb.ani oszuści
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11
#52671 22/02/2004 16:48
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
Co roku to samo z Expekt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
jeb.ani oszuści <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Co ja mam się domyślać o co im chodziło?
Wystawiają niejasny zakład a potem interpretują jak chcą. Echhh
Czy nie ma na nich bata?

Bonus: Unibet
#52672 22/02/2004 21:37
Dołączył: Dec 2002
Posty: 16
C
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 16
Co do skokow to ja wyslalem wczoraj do expekta maila z pytaniem czy dotyczy to klasyfikacji ogolnej czy tylko 2 dnia i dopiero wowczas dowiedzialem sie ze chodzi o drugi dzien (o czym nic nie pisalo w samej ofercie).

Denerwuje mnie druga rzecz. Jak wielu z was postawilem dzisiaj na konkurs druzynowy skokow. Expekt mial bardzo bogata oferte az 3 zdarzen na to wydarzenie. Konkurs skonczyl sie o 12 i co??? nic ****a. kasa zamrozona. kupony ciagle w trakcie? ilez ****a mozna czekac???? Co najlepsze mecze pilkarskie i inne sporty rozliczaja na bierzaco, problem jest tylko ze skokami.
Ciekawe z czego to wynika?? moze sparwdzaja czy na nich zarobili a jesli nie to odwolaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#52673 23/02/2004 21:03
Dołączył: Apr 2001
Posty: 214
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 214
Quote
Oryginalnie wysłał Krzywka:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał sniper:
[qb]Wczoraj był w expekt taki zakład:

The slip "Kupon stworzony So 21/02/04 01:16" has been completed.

stake:
odds:

date event type bet result odds
Sat 21/02/04 11:30 Robert Kranjec - Adam Malysz: Best placed in Ski-Flying K-185, Planica (SLO)

No i zagadka związana z tym zakładem:
1. O co jest ten zakład?
2. Który z zawodników i dlaczego wygrywa w tym zakładzie?

Na podstawie powyższych informacji prosze "zgadnąć". Odpowiedź zamieszczę później.

podpowiedź: don't expekt rules[/qb]
Przypuszczam, że chodziło o to kto będzie wyżej po 4 seriach konkursu. Tak więc powinien wygrać małysz (11). Kranjec był 12.[/qb]
Ewidentna niefrasobliwość Expektu bo sam miałem dylemat czy chodzi o całe zawody czy tylko sobotni konkurs. Nie podejrzewam ich jednak o złą wolę tzn że ex post rozliczyli zakład w oparciu o sobotnie wyniki bo tak dla nich wychodziło korzystniej.

Już po zablokowaniu pary Lindetroem - Hautamaeki od której próbowałem coś postawić znając wyniki serii próbnej, udało mi się zagrać dubla: Kranjec - Małysz (1) + Ingebritsen - Spaeth (1)
Wątpliwości oczywiście miałem czy dobrze kombinuję, że Expektowi biega o drugi dzień zawodów ale tą interpretację wspierały kursy na parę Spaeth - Ingebritsen 1,7 - 2,05 wychodziłem z założenia, że gdyby chodziło o cały cykl zawodów to na Spaetha dawaliby dużo mniej, w końcu prowadził po pierwszym dniu osiemnastoma (cirka ****ut) punktamia.

#52674 23/02/2004 21:38
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
czesc nie wiecie moze czy dziala juz voutcher w expekcie ?

#52675 25/02/2004 20:56
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10
witam
dzisiaj okolo poludnia poszedlem do kredyt banku w celu wpłacenia pieniędzy na konto expektu
pokazuje kobiecie nr konta a ona mi mowi ze nie moge wplacic na to konto pieniędzy bo jest to konto zagraniczne i ona musi dokonac kontroli dewizowej ,a zeby dokonać kontroli dewizowej. to ja muszę pokazać jakąś fakture z expektu, ja oczywiscie zadnej faktury nie mam
Czy miał ktoś taki problem z wpłatą pieniędzy i jak go rozwiązał.

#52676 25/02/2004 22:42
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
Quote
Oryginalnie wysłał Koza77:
[qb]witam
dzisiaj okolo poludnia poszedlem do kredyt banku w celu wpłacenia pieniędzy na konto expektu
pokazuje kobiecie nr konta a ona mi mowi ze nie moge wplacic na to konto pieniędzy bo jest to konto zagraniczne i ona musi dokonac kontroli dewizowej ,a zeby dokonać kontroli dewizowej. to ja muszę pokazać jakąś fakture z expektu, ja oczywiscie zadnej faktury nie mam
Czy miał ktoś taki problem z wpłatą pieniędzy i jak go rozwiązał.[/qb]
mBank, VWbank, ewentualnie Inteligo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#52677 25/02/2004 23:21
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
macie polska strone EXPEKTA ???????????????

#52678 25/02/2004 23:41
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
Quote
Oryginalnie wysłał Domingos30:
[qb]macie polska strone EXPEKTA ???????????????[/qb]
Ja mam

#52679 26/02/2004 01:33
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,066
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,066
Quote
Oryginalnie wysłał Koza77:
[qb]witam
dzisiaj okolo poludnia poszedlem do kredyt banku w celu wpłacenia pieniędzy na konto expektu
pokazuje kobiecie nr konta a ona mi mowi ze nie moge wplacic na to konto pieniędzy bo jest to konto zagraniczne i ona musi dokonac kontroli dewizowej ,a zeby dokonać kontroli dewizowej. to ja muszę pokazać jakąś fakture z expektu, ja oczywiscie zadnej faktury nie mam
Czy miał ktoś taki problem z wpłatą pieniędzy i jak go rozwiązał.[/qb]
załóz sobie KB24 i puszczaj przelewy przez net

#52680 26/02/2004 16:56
Dołączył: Dec 2003
Posty: 622
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 622
chodzi wam exp teraz ?

#52681 26/02/2004 19:22
Dołączył: Dec 2002
Posty: 72
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 72
Nieee...z Unibetem jest to samo...o co chodzi? :rolleyes:

#52682 27/02/2004 03:43
Dołączył: Jul 2003
Posty: 36
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 36
czy może mi ktos powiedzieć czy expekt wypłaca pieniądze na konto w każdym banku bo ja mam w PKO BP i nie wiem?. Co to jest kod SWIFT banku? czy nie ma problemów z wypłacenie wygranej kasy??? Dzięki za odpowiedź <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#52683 27/02/2004 03:56
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Quote
ja mam w PKO BP i nie wiem?. wypłacą

Co to jest kod SWIFT banku? PKOBPPLPW

czy nie ma problemów z wypłacenie wygranej kasy??? nie ma

#52684 27/02/2004 13:21
Dołączył: Nov 2003
Posty: 104
T
member
member
T Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 104
a nie wiecie ile dni sie czeka na kase jak wpłaciłem
przelewem przez neta na ten bonus w expekt?

#52685 27/02/2004 18:09
Dołączył: Jul 2003
Posty: 36
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 36
dzięki gump za odpowiedź Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
ja czekałem na bonus trzy dni jak wysłałem e-maila z zapytaniem dlaczego nie ma go na moim koncie to dostałem odpowiedź że maja jakies problemy i prześlą jak szybko będa mogli i dostałem 20% depozytu na następny dzień

#52686 27/02/2004 23:15
Dołączył: Nov 2003
Posty: 104
T
member
member
T Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 104
DZIENKI ZA INFO !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#52687 28/02/2004 04:26
Dołączył: Feb 2004
Posty: 65
H
journeyman
journeyman
H Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 65
Hehe ja jak przez poczte 3 tygodnie temu wplacalem to 5 dni szlo, a tak wczoraj sie przeszedlem popoludniu do banku, i kasa szybciutko na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#52688 28/02/2004 05:23
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
po takich "badaniach" nie lepiej uznac ze jest to liga nieprzewidywalna i ze lepiej jej nie obstawiac ?

#52689 28/02/2004 05:26
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
nie ten topic sorry

#52690 28/02/2004 22:46
Dołączył: Jan 2004
Posty: 183
Y
member
member
Y Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 183
zalozmy taka hipotetyczna sytuacje:

Iksinski zlozyl depozyt w Expekcie (przyjmijmy 100zl) i skorzystal z poromocji 20% depozytu. Teraz ma obrocic zlozona kwote + bonus 3x, czyli 3x100+20=360zl. Tyle Iksinski ma obrocic, inaczej wczesniej nic nie wyplaci.
Zalozmy jednak, ze Iksinski obrocil np. 150zl i na koncie ma 0zl.
Czy zasada 3x obroc juz sie skonczyla i jak Iksinski zlozy nastepny depozyt juz nie ma do niej odniesienia czy Iksinski musi jeszcze wplacic co najmniej 210zl i nimi obrocic (360-150=210) zeby cokolwiek wyplacic???

Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, poozon, betowiec, rymoholik, latajaca_holenderka, burbon, alfa, aker, Sensei, Akhu, forty, 11kera11), 2,465 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,069
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1