Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12
#526883 08/03/2006 17:46
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Witam Panowie,

mam pytanie czy mozna w bet24 laczyc promocje tzn chodzi mi o ta co byla ze dawali za darmo 100 zeta z ta promocja 150=300?? moze ktos juz tak robil??


tak, mozna je laczyc

Bonus: Unibet
#526884 08/03/2006 17:47
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Quote
Witam Panowie,

mam pytanie czy mozna w bet24 laczyc promocje tzn chodzi mi o ta co byla ze dawali za darmo 100 zeta z ta promocja 150=300?? moze ktos juz tak robil??


tak, mozna je laczyc


swoja droga to rowzniez Ciebie zapraszam na kurs czytania ze zrozumieniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

"Jednoczesnie informujemy o innej promocji na naszej stronie - podwajamy
depozyt do wysokosci 150 zlotych. Czyli jesli wplacisz 150 zlotych, bedziesz
mial 300. Jednak i tym razem aby wyplacic pieniadze, musisz zagrac trzy razy
za wysokosc bonusa. Koniecznie zapoznaj sie z naszym regulaminem i warunkami
promocji!" - tekst z maila gdzie byl voucher <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#526885 08/03/2006 17:56
Dołączył: Jan 2006
Posty: 62
W
journeyman
journeyman
W Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 62
ej mieliscie cos takiego w bet24 przy wyplacie?? poniewaz mi sie pojawia cos takiego!!

błąd
DeductAccount Session Bean I trapped an exception.java.sql.SQLException: ORA-20019: Who is trying to cheat ? ORA-06512: at "PARSPRO.PAY", line 513 ORA-06512: at line 1

#526886 08/03/2006 18:20
Dołączył: Jun 2004
Posty: 55
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 55
Witam. Jest w tym buku oferta tenisa? Bo nie moge znalezc...:/

#526887 08/03/2006 18:41
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Witam. Jest w tym buku oferta tenisa? Bo nie moge znalezc...:/

strone wczesniej bylo juz pisane, ze nie ma, byc moze bedzie pozniej

#526888 08/03/2006 18:50
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
Quote
ej mieliscie cos takiego w bet24 przy wyplacie?? poniewaz mi sie pojawia cos takiego!!

błąd
DeductAccount Session Bean I trapped an exception.java.sql.SQLException: ORA-20019: Who is trying to cheat ? ORA-06512: at "PARSPRO.PAY", line 513 ORA-06512: at line 1

Ja mam to samo :/

#526889 08/03/2006 18:51
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Quote
ej mieliscie cos takiego w bet24 przy wyplacie?? poniewaz mi sie pojawia cos takiego!!

błąd
DeductAccount Session Bean I trapped an exception.java.sql.SQLException: ORA-20019: Who is trying to cheat ? ORA-06512: at "PARSPRO.PAY", line 513 ORA-06512: at line 1

Spróbuj wpisać kwote o 1 zl mniejszą i powinno być dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#526890 08/03/2006 18:51
Dołączył: Jan 2006
Posty: 62
W
journeyman
journeyman
W Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 62
Quote
Quote
ej mieliscie cos takiego w bet24 przy wyplacie?? poniewaz mi sie pojawia cos takiego!!

błąd
DeductAccount Session Bean I trapped an exception.java.sql.SQLException: ORA-20019: Who is trying to cheat ? ORA-06512: at "PARSPRO.PAY", line 513 ORA-06512: at line 1

Ja mam to samo :/

juz wiem co to jest odezwij sie na priv to ci powiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#526891 08/03/2006 19:12
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
niech ktos mi pomoze co mam robic cholera livebetting mi nie załacza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#526892 08/03/2006 19:25
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Quote
niech ktos mi pomoze co mam robic cholera livebetting mi nie załacza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Właśnie miałem format dysku i zainstalowałem javę i działa

#526893 08/03/2006 20:50
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
jak jest ktoś zainteresowany bonem o wartosci 75zl prosze pisac na priva... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#526894 08/03/2006 21:41
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
R
a.k.a. "typer 1986"
a.k.a. "typer 1986"
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
dzisla wam ich stroan? chyba znowu mala awaria

#526895 08/03/2006 21:43
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854
Quote
dzisla wam ich stroan? chyba znowu mala awaria
Nie dziala...Nie pierwszy i nie ostatni raz...

#526896 08/03/2006 21:45
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
mnie działa bez problemu

#526897 08/03/2006 21:53
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
mi rowniez

#526898 08/03/2006 22:03
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
dziala bez zarzutu

#526899 08/03/2006 22:05
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
czy tez vouncher 75pln co oni przesyłają za lige mistrzów można wklepać na koncie jak się wpisało bon z 90minutpl ???????? WIE KTOŚ ????

#526900 08/03/2006 22:07
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
Heheh ja do nich napsaiłem o 21:30 dzisiaj ze zagrałem zakład na live na LIGE MISTRZÓW i po 22 dostałem e-mail zwrotnego z kodem na 75zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D

Szybciutko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />


Pozdrawiam

#526901 08/03/2006 22:07
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
Quote
czy tez vouncher 75pln co oni przesyłają za lige mistrzów można wklepać na koncie jak się wpisało bon z 90minutpl ???????? WIE KTOŚ ????

Mozna bo własnie to zrobiłem i mam 75 PLN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#526902 08/03/2006 22:08
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Quote
Quote
czy tez vouncher 75pln co oni przesyłają za lige mistrzów można wklepać na koncie jak się wpisało bon z 90minutpl ???????? WIE KTOŚ ????

Mozna bo własnie to zrobiłem i mam 75 PLN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
thx za info ....pozdr0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, rymoholik, betowiec, rafal08), 1,942 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,418
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1