|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Witam Panowie,
mam pytanie czy mozna w bet24 laczyc promocje tzn chodzi mi o ta co byla ze dawali za darmo 100 zeta z ta promocja 150=300?? moze ktos juz tak robil?? tak, mozna je laczyc
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Witam Panowie,
mam pytanie czy mozna w bet24 laczyc promocje tzn chodzi mi o ta co byla ze dawali za darmo 100 zeta z ta promocja 150=300?? moze ktos juz tak robil?? tak, mozna je laczyc swoja droga to rowzniez Ciebie zapraszam na kurs czytania ze zrozumieniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> "Jednoczesnie informujemy o innej promocji na naszej stronie - podwajamy depozyt do wysokosci 150 zlotych. Czyli jesli wplacisz 150 zlotych, bedziesz mial 300. Jednak i tym razem aby wyplacic pieniadze, musisz zagrac trzy razy za wysokosc bonusa. Koniecznie zapoznaj sie z naszym regulaminem i warunkami promocji!" - tekst z maila gdzie byl voucher <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 62
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2006
Posty: 62 |
ej mieliscie cos takiego w bet24 przy wyplacie?? poniewaz mi sie pojawia cos takiego!!
błąd DeductAccount Session Bean I trapped an exception.java.sql.SQLException: ORA-20019: Who is trying to cheat ? ORA-06512: at "PARSPRO.PAY", line 513 ORA-06512: at line 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 55
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2004
Posty: 55 |
Witam. Jest w tym buku oferta tenisa? Bo nie moge znalezc...:/
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Witam. Jest w tym buku oferta tenisa? Bo nie moge znalezc...:/ strone wczesniej bylo juz pisane, ze nie ma, byc moze bedzie pozniej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686 |
ej mieliscie cos takiego w bet24 przy wyplacie?? poniewaz mi sie pojawia cos takiego!!
błąd DeductAccount Session Bean I trapped an exception.java.sql.SQLException: ORA-20019: Who is trying to cheat ? ORA-06512: at "PARSPRO.PAY", line 513 ORA-06512: at line 1 Ja mam to samo :/
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203 |
ej mieliscie cos takiego w bet24 przy wyplacie?? poniewaz mi sie pojawia cos takiego!!
błąd DeductAccount Session Bean I trapped an exception.java.sql.SQLException: ORA-20019: Who is trying to cheat ? ORA-06512: at "PARSPRO.PAY", line 513 ORA-06512: at line 1 Spróbuj wpisać kwote o 1 zl mniejszą i powinno być dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 62
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2006
Posty: 62 |
ej mieliscie cos takiego w bet24 przy wyplacie?? poniewaz mi sie pojawia cos takiego!!
błąd DeductAccount Session Bean I trapped an exception.java.sql.SQLException: ORA-20019: Who is trying to cheat ? ORA-06512: at "PARSPRO.PAY", line 513 ORA-06512: at line 1 Ja mam to samo :/ juz wiem co to jest odezwij sie na priv to ci powiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
niech ktos mi pomoze co mam robic cholera livebetting mi nie załacza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
niech ktos mi pomoze co mam robic cholera livebetting mi nie załacza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Właśnie miałem format dysku i zainstalowałem javę i działa
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461 |
jak jest ktoś zainteresowany bonem o wartosci 75zl prosze pisac na priva... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
a.k.a. "typer 1986"
|
|
a.k.a. "typer 1986"
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612 |
dzisla wam ich stroan? chyba znowu mala awaria
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854 |
dzisla wam ich stroan? chyba znowu mala awaria Nie dziala...Nie pierwszy i nie ostatni raz...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
czy tez vouncher 75pln co oni przesyłają za lige mistrzów można wklepać na koncie jak się wpisało bon z 90minutpl ???????? WIE KTOŚ ????
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892 |
Heheh ja do nich napsaiłem o 21:30 dzisiaj ze zagrałem zakład na live na LIGE MISTRZÓW i po 22 dostałem e-mail zwrotnego z kodem na 75zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D
Szybciutko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892 |
czy tez vouncher 75pln co oni przesyłają za lige mistrzów można wklepać na koncie jak się wpisało bon z 90minutpl ???????? WIE KTOŚ ???? Mozna bo własnie to zrobiłem i mam 75 PLN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
czy tez vouncher 75pln co oni przesyłają za lige mistrzów można wklepać na koncie jak się wpisało bon z 90minutpl ???????? WIE KTOŚ ???? Mozna bo własnie to zrobiłem i mam 75 PLN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> thx za info ....pozdr0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|