|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 69 |
Oryginalnie wysłał sebbek: [qb] Oryginalnie wysłał Koza77: [qb]witam dzisiaj okolo poludnia poszedlem do kredyt banku w celu wpłacenia pieniędzy na konto expektu pokazuje kobiecie nr konta a ona mi mowi ze nie moge wplacic na to konto pieniędzy bo jest to konto zagraniczne i ona musi dokonac kontroli dewizowej ,a zeby dokonać kontroli dewizowej. to ja muszę pokazać jakąś fakture z expektu, ja oczywiscie zadnej faktury nie mam Czy miał ktoś taki problem z wpłatą pieniędzy i jak go rozwiązał.[/qb] załóz sobie KB24 i puszczaj przelewy przez net[/qb] Ostatnio zrobilem przelew przez kb24 na konto Expektu ok 18:30, i już o 19:06 miałem pieniążki na koncie Expektu! Polecam ten sposób!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2003
Posty: 26 |
Dajcie spokój temu expektowi , to jest naprawdę porządna firma a wy tylko szukacie dziury w całym nieładnie dajcie spokój .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 183
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2004
Posty: 183 |
Oryginalnie wysłał P-07: [qb]zalozmy taka hipotetyczna sytuacje:
Iksinski zlozyl depozyt w Expekcie (przyjmijmy 100zl) i skorzystal z poromocji 20% depozytu. Teraz ma obrocic zlozona kwote + bonus 3x, czyli 3x100+20=360zl. Tyle Iksinski ma obrocic, inaczej wczesniej nic nie wyplaci. Zalozmy jednak, ze Iksinski obrocil np. 150zl i na koncie ma 0zl. Czy zasada 3x obroc juz sie skonczyla i jak Iksinski zlozy nastepny depozyt juz nie ma do niej odniesienia czy Iksinski musi jeszcze wplacic co najmniej 210zl i nimi obrocic (360-150=210) zeby cokolwiek wyplacic???[/qb] Czy nikt nie wie, ajki moze byc final takiej sytuacji??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165 |
Nie "nic nie wypłaci", tylko nie wypłaci kwoty depozytu. Czyli jeśli ją przegra, to Expekto dostaje spowrotem, to co dał i ta zasada juz nie obowiazuje. Takie jest moje zdanie, na chłopski rozum.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Witam, ( chcę się tylko upewnić )
Czy jeśli wpłacę 50.00 pln , to będę mógł zgłosić się o ten bonus 20% ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 183
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2004
Posty: 183 |
Oryginalnie wysłał michal450: [qb]Witam, ( chcę się tylko upewnić )
Czy jeśli wpłacę 50.00 pln , to będę mógł zgłosić się o ten bonus 20% ?[/qb] Tak. Po wyslaniu pozniej maila do nich dostaniesz 10zl bonusu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733 |
cze witam wszystkich moglby mi ktos krok po kroku co nalezy zrobic po rejestracji zeby zaczac grac(jak przelac kase itp.)?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Witam
Jeszcze jedno pytanie... na stronce expektu jest napisane że promocja obowiązuje 16 luty - 5 marca.. , to włącznie z 5 ? czy już 5 marca oznacza koniec promocji ?
Dzięki za odp.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 5,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 5,852 |
mam pytanie co oznacza to stwierdzenie: na 1 domostwo przysługuje 1 bonus. ?? To znaczy ze jezeli np ja i moj brat mamy konta w expekcie to tylko jeden z nas moze dostac bonus?? z gory dzieki za odp
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 667 |
Oryginalnie wysłał fox1984: [qb]mam pytanie co oznacza to stwierdzenie: na 1 domostwo przysługuje 1 bonus. ?? To znaczy ze jezeli np ja i moj brat mamy konta w expekcie to tylko jeden z nas moze dostac bonus?? z gory dzieki za odp[/qb] -------------- Biorą pod uwagę IP kompa-jeden numer-jedno konto-ale przy wpłacie nie robią kłopotów-z tego co słyszałem dopiero jak chcesz wyplacić to masz problem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569 |
Oryginalnie wysłał Bilii: [qb]cze witam wszystkich moglby mi ktos krok po kroku co nalezy zrobic po rejestracji zeby zaczac grac(jak przelac kase itp.)?[/qb] masz priva
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 165
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 165 |
Hmmm... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Poszedłem w czwartek w tamtym tygodniu na poczte i wpłaciłem 50 zł aby móc zacząć grać. Niby pisze ,że operacja wpłaty na moje konto gracza kasiory może potrawać do 5 dni bankowych. Kiedy mógłbym sie tej kasy spodziewać? Kumpel wpłacił w poniedzialem też na poczcie i juz wieczorem we wtorek miał. Czekam niecierpliwie...Mam nadzieje ,że pieniążki mi nie znikną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569 |
Oryginalnie wysłał Cwirek20: [qb]Hmmm... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Poszedłem w czwartek w tamtym tygodniu na poczte i wpłaciłem 50 zł aby móc zacząć grać. Niby pisze ,że operacja wpłaty na moje konto gracza kasiory może potrawać do 5 dni bankowych. Kiedy mógłbym sie tej kasy spodziewać? Kumpel wpłacił w poniedzialem też na poczcie i juz wieczorem we wtorek miał. Czekam niecierpliwie...Mam nadzieje ,że pieniążki mi nie znikną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] zniknac nie znikna, ale nastepnym razem lepiej przez jakis bank skladaj przelew, bo poczta jak poczta... moze trwac dwa dni a moze 10 dni. A z banku wlasnie max 4 dni. kasa sie nie zgubi, w razie czego masz potwierdzenie przelewu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 58
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2003
Posty: 58 |
z góry sorry jesli bylo już takie pytanie, ale ile wynosi tzw startowe w expie (ile trzeba wpłacić żeby zacząć grać)? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> p.s. który buk jest pod tym względem najtańszy?
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
z góry sorry jesli bylo już takie pytanie, ale ile wynosi tzw startowe w expie (ile trzeba wpłacić żeby zacząć grać)? p.s. który buk jest pod tym względem najtańszy? Startowe w expie to 50 zł. Z tanszych buków takich znanych to Gamebookers tam wystarczy 5 Euro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 118
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 118 |
W formularzu rejestracyjnym do expa czeba podać Międzynarodowy numer telefonu jaki on jest. Prosze o pomoc kto odpowie niech poda id to go wpisze że mnie zrekomendowal. Dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 315
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2002
Posty: 315 |
Oryginalnie wysłał dape: [qb]W formularzu rejestracyjnym do expa czeba podać Międzynarodowy numer telefonu jaki on jest. Prosze o pomoc kto odpowie niech poda id to go wpisze że mnie zrekomendowal. Dzieki[/qb] wybierz +48 i nr domowy (z kierunkowym) np 22xxxxxx
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 129
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2004
Posty: 129 |
Oryginalnie wysłał dape: [qb]W formularzu rejestracyjnym do expa czeba podać Międzynarodowy numer telefonu jaki on jest. Prosze o pomoc kto odpowie niech poda id to go wpisze że mnie zrekomendowal. Dzieki[/qb] Po prostu podajesz swoj numer tel. w ten sposob 0048 itd. nic tam innego nie potrzeba. Odnosnie ID zajrzyj na priv <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867 |
kurcze moze Wy mi pomozecie jakos. Cos sie dzieje u mnie na kmopie ze stronka expekta.Jeszcze dzis rano zagralem sobie kuponik. Potem za kilka godzin gdy ja wlanczalem wlacznala sie tylko czysta biala strona. Myslalem ze to chwilowe i poszedlem na uczelnie. Lecz tam stronka smigala juz normalnie. Wrocilem do domu i nadal u mnie to samo. Co to moze byc??
|
|
|
Link skopiowany do schowka