Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11
#52691 28/02/2004 23:10
Dołączył: Feb 2004
Posty: 69
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 69
Quote
Oryginalnie wysłał sebbek:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Koza77:
[qb]witam
dzisiaj okolo poludnia poszedlem do kredyt banku w celu wpłacenia pieniędzy na konto expektu
pokazuje kobiecie nr konta a ona mi mowi ze nie moge wplacic na to konto pieniędzy bo jest to konto zagraniczne i ona musi dokonac kontroli dewizowej ,a zeby dokonać kontroli dewizowej. to ja muszę pokazać jakąś fakture z expektu, ja oczywiscie zadnej faktury nie mam
Czy miał ktoś taki problem z wpłatą pieniędzy i jak go rozwiązał.[/qb]
załóz sobie KB24 i puszczaj przelewy przez net[/qb]
Ostatnio zrobilem przelew przez kb24 na konto Expektu ok 18:30, i już o 19:06 miałem pieniążki na koncie Expektu! Polecam ten sposób!

Bonus: Unibet
#52692 29/02/2004 16:28
Dołączył: Sep 2003
Posty: 26
Z
newbie
newbie
Z Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 26
Dajcie spokój temu expektowi , to jest naprawdę porządna firma a wy tylko szukacie dziury w całym nieładnie dajcie spokój .

#52693 29/02/2004 23:25
Dołączył: Jan 2004
Posty: 183
Y
member
member
Y Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 183
Quote
Oryginalnie wysłał P-07:
[qb]zalozmy taka hipotetyczna sytuacje:

Iksinski zlozyl depozyt w Expekcie (przyjmijmy 100zl) i skorzystal z poromocji 20% depozytu. Teraz ma obrocic zlozona kwote + bonus 3x, czyli 3x100+20=360zl. Tyle Iksinski ma obrocic, inaczej wczesniej nic nie wyplaci.
Zalozmy jednak, ze Iksinski obrocil np. 150zl i na koncie ma 0zl.
Czy zasada 3x obroc juz sie skonczyla i jak Iksinski zlozy nastepny depozyt juz nie ma do niej odniesienia czy Iksinski musi jeszcze wplacic co najmniej 210zl i nimi obrocic (360-150=210) zeby cokolwiek wyplacic???[/qb]
Czy nikt nie wie, ajki moze byc final takiej sytuacji??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#52694 29/02/2004 23:31
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Nie "nic nie wypłaci", tylko nie wypłaci kwoty depozytu. Czyli jeśli ją przegra, to Expekto dostaje spowrotem, to co dał i ta zasada juz nie obowiazuje. Takie jest moje zdanie, na chłopski rozum.

#52695 01/03/2004 00:10
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Witam, ( chcę się tylko upewnić )

Czy jeśli wpłacę 50.00 pln , to będę mógł zgłosić się o ten bonus 20% ?

#52696 01/03/2004 00:12
Dołączył: Jan 2004
Posty: 183
Y
member
member
Y Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 183
Quote
Oryginalnie wysłał michal450:
[qb]Witam, ( chcę się tylko upewnić )

Czy jeśli wpłacę 50.00 pln , to będę mógł zgłosić się o ten bonus 20% ?[/qb]
Tak. Po wyslaniu pozniej maila do nich dostaniesz 10zl bonusu.

#52697 01/03/2004 00:59
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733
cze witam wszystkich moglby mi ktos krok po kroku co nalezy zrobic po rejestracji zeby zaczac grac(jak przelac kase itp.)?

#52698 01/03/2004 01:07
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
P-O7 dzięki.

#52699 01/03/2004 01:22
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Witam

Jeszcze jedno pytanie... na stronce expektu jest napisane że promocja obowiązuje 16 luty - 5 marca.. , to włącznie z 5 ? czy już 5 marca oznacza koniec promocji ?

Dzięki za odp.

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#52700 01/03/2004 15:40
Dołączył: Aug 2003
Posty: 5,852
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 5,852
mam pytanie co oznacza to stwierdzenie: na 1 domostwo przysługuje 1 bonus. ??
To znaczy ze jezeli np ja i moj brat mamy konta w expekcie to tylko jeden z nas moze dostac bonus?? z gory dzieki za odp

#52701 01/03/2004 16:08
Dołączył: Dec 2003
Posty: 667
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 667
Quote
Oryginalnie wysłał fox1984:
[qb]mam pytanie co oznacza to stwierdzenie: na 1 domostwo przysługuje 1 bonus. ??
To znaczy ze jezeli np ja i moj brat mamy konta w expekcie to tylko jeden z nas moze dostac bonus?? z gory dzieki za odp[/qb]
--------------
Biorą pod uwagę IP kompa-jeden numer-jedno konto-ale przy wpłacie nie robią kłopotów-z tego co słyszałem dopiero jak chcesz wyplacić to masz problem.

#52702 01/03/2004 18:33
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
Quote
Oryginalnie wysłał Bilii:
[qb]cze witam wszystkich moglby mi ktos krok po kroku co nalezy zrobic po rejestracji zeby zaczac grac(jak przelac kase itp.)?[/qb]
masz priva

#52703 01/03/2004 18:49
Dołączył: Aug 2002
Posty: 165
C
member
member
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 165
Hmmm... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Poszedłem w czwartek w tamtym tygodniu na poczte i wpłaciłem 50 zł aby móc zacząć grać. Niby pisze ,że operacja wpłaty na moje konto gracza kasiory może potrawać do 5 dni bankowych. Kiedy mógłbym sie tej kasy spodziewać? Kumpel wpłacił w poniedzialem też na poczcie i juz wieczorem we wtorek miał. Czekam niecierpliwie...Mam nadzieje ,że pieniążki mi nie znikną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#52704 01/03/2004 18:52
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
Quote
Oryginalnie wysłał Cwirek20:
[qb]Hmmm... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Poszedłem w czwartek w tamtym tygodniu na poczte i wpłaciłem 50 zł aby móc zacząć grać. Niby pisze ,że operacja wpłaty na moje konto gracza kasiory może potrawać do 5 dni bankowych. Kiedy mógłbym sie tej kasy spodziewać? Kumpel wpłacił w poniedzialem też na poczcie i juz wieczorem we wtorek miał. Czekam niecierpliwie...Mam nadzieje ,że pieniążki mi nie znikną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
zniknac nie znikna, ale nastepnym razem lepiej przez jakis bank skladaj przelew, bo poczta jak poczta... moze trwac dwa dni a moze 10 dni. A z banku wlasnie max 4 dni. kasa sie nie zgubi, w razie czego masz potwierdzenie przelewu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#52705 01/03/2004 19:59
Dołączył: Nov 2003
Posty: 58
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 58
z góry sorry jesli bylo już takie pytanie, ale ile wynosi tzw startowe w expie (ile trzeba wpłacić żeby zacząć grać)? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
p.s.
który buk jest pod tym względem najtańszy?

#52706 01/03/2004 20:12
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
z góry sorry jesli bylo już takie pytanie, ale ile wynosi tzw startowe w expie (ile trzeba wpłacić żeby zacząć grać)?
p.s.
który buk jest pod tym względem najtańszy?
Startowe w expie to 50 zł.
Z tanszych buków takich znanych to Gamebookers tam wystarczy 5 Euro.

#52707 01/03/2004 22:30
Dołączył: Dec 2003
Posty: 118
D
member
member
D Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 118
W formularzu rejestracyjnym do expa czeba podać Międzynarodowy numer telefonu jaki on jest. Prosze o pomoc kto odpowie niech poda id to go wpisze że mnie zrekomendowal. Dzieki

#52708 01/03/2004 22:35
Dołączył: Dec 2002
Posty: 315
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 315
Quote
Oryginalnie wysłał dape:
[qb]W formularzu rejestracyjnym do expa czeba podać Międzynarodowy numer telefonu jaki on jest. Prosze o pomoc kto odpowie niech poda id to go wpisze że mnie zrekomendowal. Dzieki[/qb]
wybierz +48 i nr domowy (z kierunkowym) np 22xxxxxx

#52709 01/03/2004 22:37
Dołączył: Jan 2004
Posty: 129
vig Offline
member
member
Dołączył: Jan 2004
Posty: 129
Quote
Oryginalnie wysłał dape:
[qb]W formularzu rejestracyjnym do expa czeba podać Międzynarodowy numer telefonu jaki on jest. Prosze o pomoc kto odpowie niech poda id to go wpisze że mnie zrekomendowal. Dzieki[/qb]
Po prostu podajesz swoj numer tel. w ten sposob 0048 itd. nic tam innego nie potrzeba.
Odnosnie ID zajrzyj na priv <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#52710 02/03/2004 04:01
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
kurcze moze Wy mi pomozecie jakos.
Cos sie dzieje u mnie na kmopie ze stronka expekta.Jeszcze dzis rano zagralem sobie kuponik.
Potem za kilka godzin gdy ja wlanczalem wlacznala sie tylko czysta biala strona.
Myslalem ze to chwilowe i poszedlem na uczelnie.
Lecz tam stronka smigala juz normalnie.
Wrocilem do domu i nadal u mnie to samo.
Co to moze byc??

Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, poozon, forty, kamel, ANZELMO, aker), 2,668 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,355
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1