|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Lechia - Korona BTS Espanyol Vaslui Top Oss over 2,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638 |
Zastanawiam się co wybrać. Dzisiaj dość uboga oferta... ROMA? @1,45 ESPANYOL? @1,65 SPORTING LIZBONA? @1,85 BESIKTAS? @1,4
Jakiegoś dubelka pasowałoby wybrać... Na razie najblizej mi do Espanyol & Sporting.
Jakieś sugestie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 649
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2004
Posty: 649 |
pescara aalborg metalist moze triple...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 649
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2004
Posty: 649 |
Koge w dzisiejszym meczu z Aalborgiem powaznie osłabione, zabraknie podstawowego obrońcy Rusina oraz pomocnika Storma. Pozatym w bramce bedzie musiał wystąpic trener bramkarzy. Aalborg nie dość że bez powaznych kontuzji to nadal walczą o puchary natomiast Koge okupuje ostatnią lokate w tabeli. Jak dla mnie dzis wiele bramek i wysoka wygrana aalborga: Aalborg -1 3.6 BET365
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Koge w dzisiejszym meczu z Aalborgiem powaznie osłabione, zabraknie podstawowego obrońcy Rusina oraz pomocnika Storma. Pozatym w bramce bedzie musiał wystąpic trener bramkarzy. Aalborg nie dość że bez powaznych kontuzji to nadal walczą o puchary natomiast Koge okupuje ostatnią lokate w tabeli. Jak dla mnie dzis wiele bramek i wysoka wygrana aalborga: Aalborg -1 3.6 BET365 czy oby na pewno? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 649
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2004
Posty: 649 |
próbuje znalesc potwierdzenie na jakiejs stronie ligi dunskiej ale nie moge znalesc info jest z innego forum
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214 |
Koge w dzisiejszym meczu z Aalborgiem powaznie osłabione, zabraknie podstawowego obrońcy Rusina oraz pomocnika Storma. Pozatym w bramce bedzie musiał wystąpic trener bramkarzy. Aalborg nie dość że bez powaznych kontuzji to nadal walczą o puchary natomiast Koge okupuje ostatnią lokate w tabeli. Jak dla mnie dzis wiele bramek i wysoka wygrana aalborga: Aalborg -1 3.6 BET365 do startu,gotowi.....start..slucham pierwszych propozycji..Pan w niebieskiej koszuli 500,kto da wiecej-jest i Pan w zielonej-1000...czekamy na dalsze propozycje,zapewniajac jak zawsze przy tego typu pewkach niezapomniane emocje i wrazenia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638 |
Morten Jensen będzie bronił. Trener bramkarzy usiądzie na lawie jako rezerwowy... http://www.hb.dk/Default.aspx?ID=47&Action=1&NewsId=2741&PID=150Typ na zwycięstwo Aab nie jest głupi. Koge wygrali wprawdzie na wyjeździe z Silkeborgiem, ale jak sami przyznają mieli furę szczęścia. Z kolei Aab pokonał sąsiada w tabeli dla Koge - Lyngby oraz zanotował cenny remis z hegemonem duńskich boisk - FC Kopenhaga.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 649
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2004
Posty: 649 |
Morten Jensen będzie bronił. Trener bramkarzy usiądzie na lawie jako rezerwowy... http://www.hb.dk/Default.aspx?ID=47&Action=1&NewsId=2741&PID=150Typ na zwycięstwo Aab nie jest głupi. Koge wygrali wprawdzie na wyjeździe z Silkeborgiem, ale jak sami przyznają mieli furę szczęścia. Z kolei Aab pokonał sąsiada w tabeli dla Koge - Lyngby oraz zanotował cenny remis z hegemonem duńskich boisk - FC Kopenhaga. Dzieki za dokladne info. Czyli grubiej na czystą 2 a dla zabawy -1aalborg
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
dokładnie o to mi chodziło, że trener bramkarzy będzie na ławce massóffke czas zacząć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 649
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2004
Posty: 649 |
a co myslicie o pescarze? w dubelku z aalborgiem daje ladne ako. walczą o awans wiec powinni cisnąc brescie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638 |
Kurs na AaB już spadł. Nic niemożna na forum napisać, żeby zaraz buki nie wyczaiły. Mamy kreta! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556 |
Spartak Moscow - CSKA Moscow over 2.5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
nie lubie poniedzialkow wiec dzis tylko tripelek roma/vaslui/besiktas-1 @4.41 + frajerskie ako korona/gil vicente-sporting bts/aarau-locarno o2.5/khazar lenkoran-1/zwolle @22.32 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2012
Posty: 246
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2012
Posty: 246 |
Tak sobie czytam wczorajsze quasi z pilki noznej i mam pytanie do bitnapa:
Co sie stalo z Ozilem? Obnizka fomy czy lenistwo bo rozumiem ze gra duzo gorzej niz w zeszlym sezonie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
yhm, wg mnie real to nie jego progi, ten chlop pewnego poziomu nie przeskoczy i juz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Witaam  Z tego co wyczytalem jeszcze na innym forum odnosnie tego Aalborg to oslabienia sa takie: drugi Bramkarz Due Obrońca Sorensen 17/0 Obrońca Rusin 13/2 Obrońca A.Nielsen 0/0 Pomocnik Storm 17/2 Napastnik Djeziri 4/0 Napastnik Fabinho 6/0 Obrońcy Richter 11/0 i Bendtsen 11/0 wracają na ten mecz po długich kontuzjach z zeszłego jeszcze roku, więc nie będą w pełni formy jak i zgrania z zespołem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
ps: czy tylko mi sie wczoraj rzucilo w oczy jak joaquin zrobil z kaki wiatrak?  łał, gralem khazar-1 po @1.6 a tu na live wskoczyl mecz i za gola jedynke placa @1.8 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2012
Posty: 246
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2012
Posty: 246 |
yhm, wg mnie real to nie jego progi, ten chlop pewnego poziomu nie przeskoczy i juz  ale on byl bardzo zwrotny szybki rok temu blyszczal, to byl pomocnik do mojej jedenastki sezonu z Europy Teraz to bym tak ustawil moja jedenastke sezonu: --------------------Hart Marcelo -- Toure -- Ferdinand -- Dani Alves --Fabregas ------Schweinsteiger ----Xavi --Cavani ---------Falcao --------Lavezzi i do boju 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|