Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 15 1 2 3 14 15
#5271720 19/03/2012 14:09
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
futbol

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Lechia - Korona BTS
Espanyol
Vaslui
Top Oss over 2,5

boks

Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638
Zastanawiam się co wybrać. Dzisiaj dość uboga oferta...
ROMA? @1,45
ESPANYOL? @1,65
SPORTING LIZBONA? @1,85
BESIKTAS? @1,4

Jakiegoś dubelka pasowałoby wybrać... Na razie najblizej mi do Espanyol & Sporting.

Jakieś sugestie?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 649
addict
addict
Dołączył: Nov 2004
Posty: 649
pescara
aalborg
metalist
moze triple...

Dołączył: Nov 2004
Posty: 649
addict
addict
Dołączył: Nov 2004
Posty: 649
Koge w dzisiejszym meczu z Aalborgiem powaznie osłabione, zabraknie podstawowego obrońcy Rusina oraz pomocnika Storma.
Pozatym w bramce bedzie musiał wystąpic trener bramkarzy.
Aalborg nie dość że bez powaznych kontuzji to nadal walczą o puchary natomiast Koge okupuje ostatnią lokate w tabeli.
Jak dla mnie dzis wiele bramek i wysoka wygrana aalborga:
Aalborg -1
3.6 BET365

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Originally Posted by ludovic 888
Koge w dzisiejszym meczu z Aalborgiem powaznie osłabione, zabraknie podstawowego obrońcy Rusina oraz pomocnika Storma.
Pozatym w bramce bedzie musiał wystąpic trener bramkarzy.
Aalborg nie dość że bez powaznych kontuzji to nadal walczą o puchary natomiast Koge okupuje ostatnią lokate w tabeli.
Jak dla mnie dzis wiele bramek i wysoka wygrana aalborga:
Aalborg -1
3.6 BET365

czy oby na pewno?

hmm

Dołączył: Nov 2004
Posty: 649
addict
addict
Dołączył: Nov 2004
Posty: 649
próbuje znalesc potwierdzenie na jakiejs stronie ligi dunskiej ale nie moge znalesc info jest z innego forum

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214
Originally Posted by ludovic 888
Koge w dzisiejszym meczu z Aalborgiem powaznie osłabione, zabraknie podstawowego obrońcy Rusina oraz pomocnika Storma.
Pozatym w bramce bedzie musiał wystąpic trener bramkarzy.
Aalborg nie dość że bez powaznych kontuzji to nadal walczą o puchary natomiast Koge okupuje ostatnią lokate w tabeli.
Jak dla mnie dzis wiele bramek i wysoka wygrana aalborga:
Aalborg -1
3.6 BET365


do startu,gotowi.....start..slucham pierwszych propozycji..Pan w niebieskiej koszuli 500,kto da wiecej-jest i Pan w zielonej-1000...czekamy na dalsze propozycje,zapewniajac jak zawsze przy tego typu pewkach niezapomniane emocje i wrazenia wink

Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638
Morten Jensen będzie bronił.
Trener bramkarzy usiądzie na lawie jako rezerwowy...
http://www.hb.dk/Default.aspx?ID=47&Action=1&NewsId=2741&PID=150

Typ na zwycięstwo Aab nie jest głupi. Koge wygrali wprawdzie na wyjeździe z Silkeborgiem, ale jak sami przyznają mieli furę szczęścia. Z kolei Aab pokonał sąsiada w tabeli dla Koge - Lyngby oraz zanotował cenny remis z hegemonem duńskich boisk - FC Kopenhaga.



Dołączył: Nov 2004
Posty: 649
addict
addict
Dołączył: Nov 2004
Posty: 649
Originally Posted by Loonatic
Morten Jensen będzie bronił.
Trener bramkarzy usiądzie na lawie jako rezerwowy...
http://www.hb.dk/Default.aspx?ID=47&Action=1&NewsId=2741&PID=150

Typ na zwycięstwo Aab nie jest głupi. Koge wygrali wprawdzie na wyjeździe z Silkeborgiem, ale jak sami przyznają mieli furę szczęścia. Z kolei Aab pokonał sąsiada w tabeli dla Koge - Lyngby oraz zanotował cenny remis z hegemonem duńskich boisk - FC Kopenhaga.
Dzieki za dokladne info. Czyli grubiej na czystą 2 a dla zabawy -1aalborg

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
dokładnie o to mi chodziło, że trener bramkarzy będzie na ławce

massóffke czas zacząć

grin

Dołączył: Nov 2004
Posty: 649
addict
addict
Dołączył: Nov 2004
Posty: 649
a co myslicie o pescarze? w dubelku z aalborgiem daje ladne ako.
walczą o awans wiec powinni cisnąc brescie...

Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638
Kurs na AaB już spadł. Nic niemożna na forum napisać, żeby zaraz buki nie wyczaiły. Mamy kreta! wink

Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Spartak Moscow - CSKA Moscow over 2.5 boks

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
nie lubie poniedzialkow wiec dzis tylko tripelek

roma/vaslui/besiktas-1 @4.41

+ frajerskie ako

korona/gil vicente-sporting bts/aarau-locarno o2.5/khazar lenkoran-1/zwolle @22.32

boks

Dołączył: Feb 2012
Posty: 246
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Feb 2012
Posty: 246
Tak sobie czytam wczorajsze quasi z pilki noznej i mam pytanie do bitnapa:

Co sie stalo z Ozilem? Obnizka fomy czy lenistwo bo rozumiem ze gra duzo gorzej niz w zeszlym sezonie?

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
yhm, wg mnie real to nie jego progi, ten chlop pewnego poziomu nie przeskoczy i juz smile

Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Witaam piwo Z tego co wyczytalem jeszcze na innym forum odnosnie tego Aalborg to oslabienia sa takie:
drugi Bramkarz Due
Obrońca Sorensen 17/0
Obrońca Rusin 13/2
Obrońca A.Nielsen 0/0
Pomocnik Storm 17/2
Napastnik Djeziri 4/0
Napastnik Fabinho 6/0
Obrońcy Richter 11/0 i Bendtsen 11/0 wracają na ten mecz po długich kontuzjach z zeszłego jeszcze roku, więc nie będą w pełni formy jak i zgrania z zespołem.

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
ps: czy tylko mi sie wczoraj rzucilo w oczy jak joaquin zrobil z kaki wiatrak? smile

łał, gralem khazar-1 po @1.6 a tu na live wskoczyl mecz i za gola jedynke placa @1.8 laugh

Dołączył: Feb 2012
Posty: 246
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Feb 2012
Posty: 246
Originally Posted by bitnap
yhm, wg mnie real to nie jego progi, ten chlop pewnego poziomu nie przeskoczy i juz smile

ale on byl bardzo zwrotny szybki rok temu blyszczal, to byl pomocnik do mojej jedenastki sezonu z Europy

Teraz to bym tak ustawil moja jedenastke sezonu:

--------------------Hart


Marcelo -- Toure -- Ferdinand -- Dani Alves


--Fabregas ------Schweinsteiger ----Xavi


--Cavani ---------Falcao --------Lavezzi


i do boju grin

Strona 1 z 15 1 2 3 14 15

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, burbon, kamel, aker), 2,825 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,229
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1