|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009 |
Juz od wczoraj jak chce sie zalogowac wyskakuje mi akcja anulowana. I tak jest do tej pory. :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Czy komus chodzi ten syfiasty ekspekt w porzadku?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218 |
Tak, chodzi bez problemu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 867
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 867 |
mam pytanko macie może konto w betandwin ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2003
Posty: 27 |
Oryginalnie wysłał siara111: [qb]mam pytanko macie może konto w betandwin ??[/qb] a mi sie zdaje ze tytul watku jest "Expekt.com" ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
HeJ! Mam 1 pytanie: Czy w Expekcie można grać single z ligi polskiej? zmarcin@interia.pl Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490 |
Pewnie że można <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
Rozumiem, że w Expekcie można grać każdą dyscyplinę na kuponie jako singielek (nie ma żadnych min. trebles or sth)?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490 |
Oryginalnie wysłał zmarcin: [qb]Rozumiem, że w Expekcie można grać każdą dyscyplinę na kuponie jako singielek (nie ma żadnych min. trebles or sth)?[/qb] Nie spotkałem się z takim przypadkiem w expekcie chyba. scottie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
Pytam, bo zastanawiam się, czy nie zapisać się do Expektu.
Wielkie dzięki Scottie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 93
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 93 |
Mam prośbe do was, może mi ktos zapodać numer suportu do expektu, i mała podpowiedż kiedu można z nimi porozmawiac po polsku, żle mi rozliczyli kupon.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209 |
Napisz maila do nich na adres support@expekt.com podajac swoj nr telefonu , to oni powinni oddzwonić. Z tego co sie orientuje to chyba polscy operatorzy pracuja od 10 - 22 ...ale nie jestem pewien. pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 93
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 93 |
Napisałem i za 30 min miałęm telefon, sprawa załatwiona pozytywnie, JESTEM POD WRAŻENIEM :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka