|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Ktoś oprócz mnie nie dostał bona 75PLN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ??? ile mam czekać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203 |
Ktoś oprócz mnie nie dostał bona 75PLN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ??? ile mam czekać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Na pocieszenie napiszę Ci,że mój kumpel wczoraj o 23 (tak samo jak ja) wysłał mejla i do teraz też jeszce nie dostał kodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
wyplacil ktos juz cos od tego bukmachera?sa wyplacalni?ile sie czeka na przelew do banku?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 30
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2006
Posty: 30 |
ja wyslalem wczoraj o 23:21 i wlasnie doszedl, dokladnie o 23:18 takze zmiescili sie w 24h <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Ktoś oprócz mnie nie dostał bona 75PLN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ??? ile mam czekać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Na pocieszenie napiszę Ci,że mój kumpel wczoraj o 23 (tak samo jak ja) wysłał mejla i do teraz też jeszce nie dostał kodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> a przyszedł komuś ten bon na poczte na onecie ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
wyplacil ktos juz cos od tego bukmachera?sa wyplacalni?ile sie czeka na przelew do banku? są wypłacalni, przynajmniej byli, jeszcze na początku tego tygodnia okres oczekiwania przy zwrocie na kartę wynosił 4 dni robocze; ja zleciłem w niedziele a kasa jeszcze nie dotarła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> może sa przywaleni zgłoszeniami; no nic jak jutro nie dojdzie to zacznę się nie pokoić zwłaszcza że kasa na weekend bardzo by się przydała
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686 |
Ktoś oprócz mnie nie dostał bona 75PLN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ??? ile mam czekać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Na pocieszenie napiszę Ci,że mój kumpel wczoraj o 23 (tak samo jak ja) wysłał mejla i do teraz też jeszce nie dostał kodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> a przyszedł komuś ten bon na poczte na onecie ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Mi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781 |
kacpro...mi tez przyslali niedzalajacego koda na voutcher....toz to smieszne sie robi...wiecej takich promocji i opinia poleci w dol !!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 29
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2003
Posty: 29 |
przysalmi mi tez niedzialajacego koda myslalem im maila zobaczymy co z tego bedzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781 |
moze niech ktos jeden wysle maila w imieniu wszystkich o nie dzilajacych kodach, bo znow beda zsypani tysiacami maili...tym razem o nie dzialajacych kodach !! toz to pachnie amatorstwem !!! zwalaszcza jak ma sie taki zapis:
Investors behind BET24 are good for a bank guarantee of 1 million danish kr. (approx. US$ 200.000)
200.000 dolarow to moze ich zachwiac jeden mocny zaklad np, taki jak na mecz na ME na dokladny wynik SZWECJA -DANIA 2:2 kurs byl 11, a ktos w europie w jakims buku postawil na to przeciez jesli pamietam 10.000 dolarow !!1
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 231
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 231 |
Dostałem bona w Euro. Dwa razy kopiowałem i wklejałem wklejałem i nic (nieważny) Za trzecim razem wpisałem z klawiatury i zadziałał Proponuję tym co mają niedziałające kody spróbować, u mnie po odświeżeniu strony kasa była na koncie.Trwa to w sumie tylko kilka sekund.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
po tym jak wiele osob pisalo ze im nie działają stwierdziłem że ręcznie wpiszę kod a nie zrobie jak pewnie 90% czyli kopiuj wklej widzę że miałem rację <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781 |
gowno daje wklepanie reczne ...to samo wyskakuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,093
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,093 |
Ehhhhhhhh..........już straciłem jakomkolwiek nadzieje że cokolwiek przyślą!!!? W promocji była mowa o 24h a już mineło ok.30h i nic! Zero odpowiedzi! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Ale to jest żałosne. Najpierw wszyscy wychwalacie BET24 pod niebiosa bo dają darmową kase, a teraz wszyscy narzekają, że im 75 zeta nie przesłali, albo, że ich support nie odpowiada. Jak Polacy pozakładali po 20 kont na babcie, ciocie, dziadków, psy, koty, kanarki to nie ma się co dziwić, że teraz są oni zasypywanie e-mailami. Tak trudno zadzwonić do nich na infolinie? Załatwiają tam wszystko szybko i od ręki. Ja jakoś do tej pory nigdy nie miałem problemów z ich stroną internetową, otwierała się o każdej porze dnia i nocy, logowanie rzecz najprostsza. Bony przyjdą do wszystkich,. którzy wysłali maile, zabawa w quasi w tym temacie raczej robi tylko urdel , a nie pomaga. P!T3R to chyba w ogóle tylko na bonach jedzie, bo jego jakieś ostatnie 20-30 postów odnosi się do tego "kiedy przyślą mi bona" "czy dojdzie ona na onet" śmieszne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 691
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 691 |
Panowie podajcie mi jeszcze raz maila na który to trzeba było wysłąc i co tzreba było wpisać w lini tematu bo też wysłąłem zaraz po zakonczeniu środowych meczy i nic !! wrrr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641 |
MI przysłali bona o 3 rano niestety niedziała
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144 |
gowno daje wklepanie reczne ...to samo wyskakuje dokładnie, a odpowiedzi od supportu, ni widu ni słychu... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727 |
Pomijając to , ze znowu strona nie chodzi mam pytanie za 100 punktów. Kto zdobył piątą bramkę w meczu Milan-Bayern?? Za poprawną odpowiedź bon o wartości 1000 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Odpowiedzi ślijcie pod maila supportu bet24 w temacie pisząc "złodzieje". <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 297
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 297 |
Lepiej jest zadzwonić do supportu niż wysyłać maila, o wiele szybciej się wszystko załatwia.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|