??? ile mam czekać ??? ile mam czekać
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 26 1 2 3 4 5 25 26
#527431 09/03/2006 22:24
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Ktoś oprócz mnie nie dostał bona 75PLN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ??? ile mam czekać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#527432 09/03/2006 22:26
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Quote
Ktoś oprócz mnie nie dostał bona 75PLN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ??? ile mam czekać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Na pocieszenie napiszę Ci,że mój kumpel wczoraj o 23 (tak samo jak ja) wysłał mejla i do teraz też jeszce nie dostał kodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#527433 09/03/2006 22:32
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
wyplacil ktos juz cos od tego bukmachera?sa wyplacalni?ile sie czeka na przelew do banku?

#527434 09/03/2006 22:33
Dołączył: Mar 2006
Posty: 30
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 30
ja wyslalem wczoraj o 23:21 i wlasnie doszedl, dokladnie o 23:18 takze zmiescili sie w 24h <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#527435 09/03/2006 22:35
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Quote
Quote
Ktoś oprócz mnie nie dostał bona 75PLN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ??? ile mam czekać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Na pocieszenie napiszę Ci,że mój kumpel wczoraj o 23 (tak samo jak ja) wysłał mejla i do teraz też jeszce nie dostał kodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
a przyszedł komuś ten bon na poczte na onecie ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#527436 09/03/2006 22:36
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Quote
wyplacil ktos juz cos od tego bukmachera?sa wyplacalni?ile sie czeka na przelew do banku?
są wypłacalni, przynajmniej byli, jeszcze na początku tego tygodnia okres oczekiwania przy zwrocie na kartę wynosił 4 dni robocze;
ja zleciłem w niedziele a kasa jeszcze nie dotarła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
może sa przywaleni zgłoszeniami; no nic jak jutro nie dojdzie to zacznę się nie pokoić zwłaszcza że kasa na weekend bardzo by się przydała

#527437 09/03/2006 22:42
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
Quote
Quote
Quote
Ktoś oprócz mnie nie dostał bona 75PLN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ??? ile mam czekać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Na pocieszenie napiszę Ci,że mój kumpel wczoraj o 23 (tak samo jak ja) wysłał mejla i do teraz też jeszce nie dostał kodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
a przyszedł komuś ten bon na poczte na onecie ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Mi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#527438 09/03/2006 23:01
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781
kacpro...mi tez przyslali niedzalajacego koda na voutcher....toz to smieszne sie robi...wiecej takich promocji i opinia poleci w dol !!!!

#527439 09/03/2006 23:05
Dołączył: Oct 2003
Posty: 29
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 29
przysalmi mi tez niedzialajacego koda myslalem im maila zobaczymy co z tego bedzie

#527440 09/03/2006 23:15
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781
moze niech ktos jeden wysle maila w imieniu wszystkich o nie dzilajacych kodach, bo znow beda zsypani tysiacami maili...tym razem o nie dzialajacych kodach !! toz to pachnie amatorstwem !!! zwalaszcza jak ma sie taki zapis:

Investors behind BET24 are good for a bank guarantee of 1 million danish kr. (approx. US$ 200.000)

200.000 dolarow to moze ich zachwiac jeden mocny zaklad np, taki jak na mecz na ME na dokladny wynik SZWECJA -DANIA 2:2 kurs byl 11, a ktos w europie w jakims buku postawil na to przeciez jesli pamietam 10.000 dolarow !!1

#527441 09/03/2006 23:23
Dołączył: Aug 2005
Posty: 231
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 231
Dostałem bona w Euro.
Dwa razy kopiowałem i wklejałem wklejałem i nic (nieważny)
Za trzecim razem wpisałem z klawiatury i zadziałał
Proponuję tym co mają niedziałające kody spróbować, u mnie po odświeżeniu strony kasa była na koncie.Trwa to w sumie tylko kilka sekund.

#527442 09/03/2006 23:31
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Quote
po tym jak wiele osob pisalo ze im nie działają stwierdziłem że ręcznie wpiszę kod a nie zrobie jak pewnie 90% czyli kopiuj wklej
widzę że miałem rację <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#527443 09/03/2006 23:34
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781
gowno daje wklepanie reczne ...to samo wyskakuje

#527444 10/03/2006 04:57
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,093
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,093
Ehhhhhhhh..........już straciłem jakomkolwiek nadzieje że cokolwiek przyślą!!!? W promocji była mowa o 24h a już mineło ok.30h i nic! Zero odpowiedzi! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#527445 10/03/2006 05:47
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Ale to jest żałosne. Najpierw wszyscy wychwalacie BET24 pod niebiosa bo dają darmową kase, a teraz wszyscy narzekają, że im 75 zeta nie przesłali, albo, że ich support nie odpowiada. Jak Polacy pozakładali po 20 kont na babcie, ciocie, dziadków, psy, koty, kanarki to nie ma się co dziwić, że teraz są oni zasypywanie e-mailami. Tak trudno zadzwonić do nich na infolinie? Załatwiają tam wszystko szybko i od ręki. Ja jakoś do tej pory nigdy nie miałem problemów z ich stroną internetową, otwierała się o każdej porze dnia i nocy, logowanie rzecz najprostsza. Bony przyjdą do wszystkich,. którzy wysłali maile, zabawa w quasi w tym temacie raczej robi tylko urdel , a nie pomaga. P!T3R to chyba w ogóle tylko na bonach jedzie, bo jego jakieś ostatnie 20-30 postów odnosi się do tego "kiedy przyślą mi bona" "czy dojdzie ona na onet" śmieszne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#527446 10/03/2006 06:08
Dołączył: Feb 2006
Posty: 691
addict
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 691
Panowie podajcie mi jeszcze raz maila na który to trzeba było wysłąc i co tzreba było wpisać w lini tematu bo też wysłąłem zaraz po zakonczeniu środowych meczy i nic !! wrrr

#527447 10/03/2006 06:11
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
MI przysłali bona o 3 rano niestety niedziała

#527448 10/03/2006 07:01
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Quote
gowno daje wklepanie reczne ...to samo wyskakuje

dokładnie, a odpowiedzi od supportu, ni widu ni słychu... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#527449 10/03/2006 07:37
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Pomijając to , ze znowu strona nie chodzi mam pytanie za 100 punktów.
Kto zdobył piątą bramkę w meczu Milan-Bayern?? Za poprawną odpowiedź bon o wartości 1000 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Odpowiedzi ślijcie pod maila supportu bet24 w temacie pisząc "złodzieje". <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

#527450 10/03/2006 07:49
Dołączył: Sep 2005
Posty: 297
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 297
Lepiej jest zadzwonić do supportu niż wysyłać maila, o wiele szybciej się wszystko załatwia.

Strona 3 z 26 1 2 3 4 5 25 26

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, betowiec, alfa, burbon, Sensei, Lukasz111, bukma, forty, rymoholik, $-man), 3,310 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,604
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1