|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Super wynik, siedziałem wczoraj chyba do 2:30 rano aby obejrzeć finał na żywo.  Mi się jej styl podoba bo jako jedna z niewielu zawodniczek potrafi wyprowadzić z równowagi swoją rywalkę. Każdy ma styl gry i strategię dostosowaną do swoich warunków fizycznych. Tak jak nikt nie zrobi z Lleytona Hewitta gracza typu "serve & volley", tak samo z Radwańskiej ciężko zrobić osobę dominującą w każdej wymianie jak Clijsters. Agnieszka swoją grę idealnie podpasowała do swoich możliwości i osiąga w tym coraz lepsze efekty. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211 |
PS Jako, że to wesoły temat ma być, to zachęcam wszystkich do gry w tenisa, fenomalna gra na świeżym powietrzu, jak ktoś trochę pogra to może doceni grę niektórych zawodników i inaczej spojrzy na tenisa... popieram, może to i dobry sposób będzie, gdyż po pierwszej przygodzie z rakietą pewnie mało kto będzie miał czucie w dłoniach i chęć by usiąść do klawiatury aby pisać słowa o których niema się pojęcia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Skrecalem wczoraj lozko dla malego berbecia z koleszka. Kumpel w moim wieku, ma zlotego dzieciaka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Teraz ojców sukcesu przy zwycięstwach jest wielu skąd te wnioski? pogratulować już nie można?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Super wynik, siedziałem wczoraj chyba do 2:30 rano aby obejrzeć finał na żywo.  Mi się jej styl podoba bo jako jedna z niewielu zawodniczek potrafi wyprowadzić z równowagi swoją rywalkę. Każdy ma styl gry i strategię dostosowaną do swoich warunków fizycznych. Tak jak nikt nie zrobi z Lleytona Hewitta gracza typu "serve & volley", tak samo z Radwańskiej ciężko zrobić osobę dominującą w każdej wymianie jak Clijsters. Agnieszka swoją grę idealnie podpasowała do swoich możliwości i osiąga w tym coraz lepsze efekty.  chyba tylko 1 kwietnia mogłem się zgodzić z tym Panem  
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004 |
Nie lubię oglądać WTA bo to dla mnie katorga [tak ,gram w tenisa] - ale gratulację Niestety , ale Radwańską należy odciąć od polskiej prasy - bo wchodzę dzisiaj na gazeta.pl [wstaw inny portal] to reakcje jakby szlema wygrała. To samo z biegami narciarskimi - tylko w PL sie tak jarają , nigdzie indziej tak nie sapią o to , w Norwegii pewnie też nie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Teraz ojców sukcesu przy zwycięstwach jest wielu skąd te wnioski? pogratulować już nie można? śmiesznie wygląda gdy z gratulacjami pędzą pierwsi opluwacze  I nie tyczy się to tylko forumowiczów. Jak weszło po ewentualnym sukcesie reprezentacji Polski zaczęło by wychwalać kadrę i Smudę to dla mnie wyglądałby to śmiesznie i żałośnie  Podobnie jest teraz. Kto wierzył i kibicował od początku, ten radość ma największą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Teraz ojców sukcesu przy zwycięstwach jest wielu skąd te wnioski? pogratulować już nie można? śmiesznie wygląda gdy z gratulacjami pędzą pierwsi opluwacze  I nie tyczy się to tylko forumowiczów. Jak weszło po ewentualnym sukcesie reprezentacji Polski zaczęło by wychwalać kadrę i Smudę to dla mnie wyglądałby to śmiesznie i żałośnie  Podobnie jest teraz. Kto wierzył i kibicował od początku, ten radość ma największą  Jako pierwszy się tu wpisałem z gratulacjami więc się wypowiem... bo nie wiem do kogo młody to kierujesz. Jeśli ktoś widział jak opluwałem Agę, może rzucić we mnie kamieniem i splunąć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
fechnerinho ArtekPotito jerome Llama Experto Mitul Goget
którzy to tacy opluwacze? nie bądź kaczyński, co sobie rości wyłączność na wszystko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
a mnie ta wygrana wcale nie cieszy i też jest zajebiście. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
mnie bardziej wzruszają klaskacze co by palcem nie kiwnęli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Ktoś tu chciał zamienić nasz polski brylant, na duńskiego klopsika co nawet ręki nie potrafi podać sędziemu po meczu  jam to był  Radwańskie gratuluję, a i owszem ale - niepopularnie - dalej bardziej lubię i cenię Woźniacką; w końcu jak mawiają, de gustibus non est disputandum 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Ktoś tu chciał zamienić nasz polski brylant, na duńskiego klopsika co nawet ręki nie potrafi podać sędziemu po meczu  Hola, póki co to jeszcze Aga nie była tam gdzie Caro, a tego Szlema i Aga nigdy nie wygra pewnie. A wolałbym ładnego klopsika co nie poda kiedyś sędziemu ręki niż brzydką wiecznie niezadowoloną panienke, co do taty mówi na meczu "wypierdalaj z kortu". 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
|
|
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
gratulacje. lepiej konta pozamykaj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
fechnerinho ArtekPotito jerome Llama Experto Mitul Goget
którzy to tacy opluwacze? nie bądź kaczyński, co sobie rości wyłączność na wszystko. brawo, chciałeś zapunktować u Conrada ? Nie schlebiaj mi jednak i nie porównuj do Kaczyńskiego. Właściwie to nie odnosiłem do tych co się tutaj wpisali, tylko do ogólnej sytuacji, która mnie bawi. Inna sprawa, że jednego opluwacza, co również wycierał sobie mordę polskimi powstańcami to akurat tutaj widzę. Cieszy mnie moje udane życie, odcięte od tego forum i zakładów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
[ Linked Image] Prezent od dziewczyny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Jose, jak przeczytasz to napisz czy warto to przeczytać, bo po książkach Messiego czy Ronaldo nie wiem czego się po tej spodziewać i czy warto kupić, bo poprzednie lipa niezła,  chociaż cytat: "Nie jestem najlepszy na świecie, ale nie ma lepszych ode mnie" już zachęca  Ja czekam na biografie Andrzeja Iwana, będzie k. 25.04 i zapowiada się super. :-) A ogólnie to cieszy mnie wypad do Inowrocławia na Davis Cup na piątek i sobote chociaż i że mogłem Kubocika obejrzeć. 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|