Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 17 1 2 3 4 16 17
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Super wynik, siedziałem wczoraj chyba do 2:30 rano aby obejrzeć finał na żywo. toast

Mi się jej styl podoba bo jako jedna z niewielu zawodniczek potrafi wyprowadzić z równowagi swoją rywalkę. Każdy ma styl gry i strategię dostosowaną do swoich warunków fizycznych. Tak jak nikt nie zrobi z Lleytona Hewitta gracza typu "serve & volley", tak samo z Radwańskiej ciężko zrobić osobę dominującą w każdej wymianie jak Clijsters. Agnieszka swoją grę idealnie podpasowała do swoich możliwości i osiąga w tym coraz lepsze efekty. piwo

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211
Originally Posted by jerome
PS Jako, że to wesoły temat ma być, to zachęcam wszystkich do gry w tenisa, fenomalna gra na świeżym powietrzu, jak ktoś trochę pogra to może doceni grę niektórych zawodników i inaczej spojrzy na tenisa...

popieram, może to i dobry sposób będzie, gdyż po pierwszej przygodzie z rakietą pewnie mało kto będzie miał czucie w dłoniach i chęć by usiąść do klawiatury aby pisać słowa o których niema się pojęcia laugh

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Skrecalem wczoraj lozko dla malego berbecia z koleszka. Kumpel w moim wieku, ma zlotego dzieciaka grin

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Originally Posted by młody gniewny
Teraz ojców sukcesu przy zwycięstwach jest wielu

skąd te wnioski?
pogratulować już nie można?

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Originally Posted by Conrad
Super wynik, siedziałem wczoraj chyba do 2:30 rano aby obejrzeć finał na żywo. toast

Mi się jej styl podoba bo jako jedna z niewielu zawodniczek potrafi wyprowadzić z równowagi swoją rywalkę. Każdy ma styl gry i strategię dostosowaną do swoich warunków fizycznych. Tak jak nikt nie zrobi z Lleytona Hewitta gracza typu "serve & volley", tak samo z Radwańskiej ciężko zrobić osobę dominującą w każdej wymianie jak Clijsters. Agnieszka swoją grę idealnie podpasowała do swoich możliwości i osiąga w tym coraz lepsze efekty. piwo

chyba tylko 1 kwietnia mogłem się zgodzić z tym Panem laugh
piwo

Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Nie lubię oglądać WTA bo to dla mnie katorga [tak ,gram w tenisa] - ale gratulację piwo

Niestety , ale Radwańską należy odciąć od polskiej prasy - bo wchodzę dzisiaj na gazeta.pl [wstaw inny portal] to reakcje jakby szlema wygrała.
To samo z biegami narciarskimi - tylko w PL sie tak jarają , nigdzie indziej tak nie sapią o to , w Norwegii pewnie też nie.


Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by Llama
Originally Posted by młody gniewny
Teraz ojców sukcesu przy zwycięstwach jest wielu

skąd te wnioski?
pogratulować już nie można?

śmiesznie wygląda gdy z gratulacjami pędzą pierwsi opluwacze smile I nie tyczy się to tylko forumowiczów.

Jak weszło po ewentualnym sukcesie reprezentacji Polski zaczęło by wychwalać kadrę i Smudę to dla mnie wyglądałby to śmiesznie i żałośnie wink Podobnie jest teraz.

Kto wierzył i kibicował od początku, ten radość ma największą smile

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by Llama
Originally Posted by młody gniewny
Teraz ojców sukcesu przy zwycięstwach jest wielu

skąd te wnioski?
pogratulować już nie można?

śmiesznie wygląda gdy z gratulacjami pędzą pierwsi opluwacze smile I nie tyczy się to tylko forumowiczów.

Jak weszło po ewentualnym sukcesie reprezentacji Polski zaczęło by wychwalać kadrę i Smudę to dla mnie wyglądałby to śmiesznie i żałośnie wink Podobnie jest teraz.

Kto wierzył i kibicował od początku, ten radość ma największą smile

Jako pierwszy się tu wpisałem z gratulacjami więc się wypowiem... bo nie wiem do kogo młody to kierujesz. Jeśli ktoś widział jak opluwałem Agę, może rzucić we mnie kamieniem i splunąć smile

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
fechnerinho
ArtekPotito
jerome
Llama
Experto
Mitul
Goget

którzy to tacy opluwacze?
nie bądź kaczyński, co sobie rości wyłączność na wszystko.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
a mnie ta wygrana wcale nie cieszy i też jest zajebiście. smile

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
mnie bardziej wzruszają klaskacze co by palcem nie kiwnęli laugh

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Originally Posted by Goget
Ktoś tu chciał zamienić nasz polski brylant, na duńskiego klopsika co nawet ręki nie potrafi podać sędziemu po meczu laugh

jam to był smile

Radwańskie gratuluję, a i owszem

ale - niepopularnie - dalej bardziej lubię i cenię Woźniacką;

w końcu jak mawiają, de gustibus non est disputandum toast


Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
Zostałem zakwalifikowany na kurs na sędziego tenisowego, mega radość hura hura hura

Llama pewnie pamięta jak bardzo marzyłem o tym smile

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Originally Posted by Goget
Ktoś tu chciał zamienić nasz polski brylant, na duńskiego klopsika co nawet ręki nie potrafi podać sędziemu po meczu laugh


Hola, póki co to jeszcze Aga nie była tam gdzie Caro, a tego Szlema i Aga nigdy nie wygra pewnie.

A wolałbym ładnego klopsika co nie poda kiedyś sędziemu ręki niż brzydką wiecznie niezadowoloną panienke, co do taty mówi na meczu "wypierdalaj z kortu". wink

Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Originally Posted by Twin Peaks

w 100% popieram

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Originally Posted by ArtekPotito
Zostałem zakwalifikowany na kurs na sędziego tenisowego, mega radość hura hura hura

Llama pewnie pamięta jak bardzo marzyłem o tym smile

gratulacje.
lepiej konta pozamykaj grin

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by Llama
fechnerinho
ArtekPotito
jerome
Llama
Experto
Mitul
Goget

którzy to tacy opluwacze?
nie bądź kaczyński, co sobie rości wyłączność na wszystko.

brawo, chciałeś zapunktować u Conrada ? Nie schlebiaj mi jednak i nie porównuj do Kaczyńskiego.

Właściwie to nie odnosiłem do tych co się tutaj wpisali, tylko do ogólnej sytuacji, która mnie bawi. Inna sprawa, że jednego opluwacza, co również wycierał sobie mordę polskimi powstańcami to akurat tutaj widzę.

Cieszy mnie moje udane życie, odcięte od tego forum i zakładów smile

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
[Linked Image]

Prezent od dziewczyny hura

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Jose, jak przeczytasz to napisz czy warto to przeczytać, bo po książkach Messiego czy Ronaldo nie wiem czego się po tej spodziewać i czy warto kupić, bo poprzednie lipa niezła, smile chociaż cytat: "Nie jestem najlepszy na świecie, ale nie ma lepszych ode mnie" już zachęca tongue

Ja czekam na biografie Andrzeja Iwana, będzie k. 25.04 i zapowiada się super. :-)

A ogólnie to cieszy mnie wypad do Inowrocławia na Davis Cup na piątek i sobote chociaż i że mogłem Kubocika obejrzeć. smile smile

Strona 2 z 17 1 2 3 4 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, Lukasz111, burbon), 2,787 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,865
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1