|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Live jakieś chyba mają zrypane, bo chce postawić 30zł na no gol w meczy Płocka z Koroną Kielce kurs 7, a tutaj wyskakuje error.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260 |
Moze mi ktos powiedziec od czego to zalezy ile idzie wypłąta..?
Bo jak widze 3 osoby zleciły w tym samym czasie a roznie sa ksiegowane na kontach... Moze zależeć od banków, od danych jakiś wpisałeś w wypłacie, ja np. dałem adres głównej placówki i moze dlatego szybciej, moze zależeć też od tego czy to pierwszy czy kolejny raz. Wypłacam od nich 1 raz:) Dzwoniłem gosc powiedzialz e dane sa dorbze wypełnione:) Podałem Adres Mbanku z Warszawy gdzie maja głowna siedzibe:) Gosc mi powiedział ze w piatek powinny byc ale zebym sie na 100% nie nastawiał bo moga byc po niedzieli... Pozdrawiam No to nie dygaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Moja pierwsza wypłata szła od soboty do srody <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,020
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,020 |
Moze mi ktos powiedziec od czego to zalezy ile idzie wypłąta..?
Bo jak widze 3 osoby zleciły w tym samym czasie a roznie sa ksiegowane na kontach... Moze zależeć od banków, od danych jakiś wpisałeś w wypłacie, ja np. dałem adres głównej placówki i moze dlatego szybciej, moze zależeć też od tego czy to pierwszy czy kolejny raz. Wypłacam od nich 1 raz:) Dzwoniłem gosc powiedzialz e dane sa dorbze wypełnione:) Podałem Adres Mbanku z Warszawy gdzie maja głowna siedzibe:) Gosc mi powiedział ze w piatek powinny byc ale zebym sie na 100% nie nastawiał bo moga byc po niedzieli... Pozdrawiam No to nie dygaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Moja pierwsza wypłata szła od soboty do srody <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Nie Dygam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> WISŁA JAGA 2 Bratanki !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 234
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2006
Posty: 234 |
Witam mam takie pytanie Czy jesli skorzystalem z promocji voucher 100PLn ze strony cracovi to moge wykorzystac na tym samym koncie voucher z promocij 90minut.pl lub z LM?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
Live jakieś chyba mają zrypane, bo chce postawić 30zł na no gol w meczy Płocka z Koroną Kielce kurs 7, a tutaj wyskakuje error. Jak chcesz stawaić Plock z Koroną to nie dziwne, że wyskakuje error <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669 |
Witam mam takie pytanie Czy jesli skorzystalem z promocji voucher 100PLn ze strony cracovi to moge wykorzystac na tym samym koncie voucher z promocij 90minut.pl lub z LM? Możesz skorzystać ale tylko z bonu Ligi Mistrzów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pozdrawiam Lozano <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203 |
Witam mam takie pytanie Czy jesli skorzystalem z promocji voucher 100PLn ze strony cracovi to moge wykorzystac na tym samym koncie voucher z promocij 90minut.pl lub z LM? Możesz skorzystać ale tylko z bonu Ligi Mistrzów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pozdrawiam Lozano <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Nie prawda Lozano <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Kolega może wykorzystać bon i z promocji L.M i z 90 minut. Ja tak zrobiłem i było wszystko wporzo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261 |
Bonus jak najbardziej aktualny a wyplaty na netellera ida od 2-5 dni tak mi powiedzlano na infolini. Tylko ze wplacilem pieniadze a bonusa nie dopisali czy trzeba teraz jakos pisac do nich o bonus? jak tak to podajcie mi na jakiego email-a. Dziekuje bardzo!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10 |
Korcze chce wplacic pieniadze karta VISA, ale ciagle wyskakuje mi blad po sfinalizowaniu wplaty, czy ktos mial cos podobnego
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Jak ktoś ma konto na portalu gazeta.pl to kodu nie dostaniecie ! Poczta wychodząca działa (maile wychodzą) natomiast nic od nich nie dostaniecie. Taka polityka firmy - no sex and no hazard - usłyszałem od ich admina. Cała dometa "betów" jest zablokowana. I to jest gazeta którą kupowałem kiedyś wierząc że cenzury więcej już nigdy nie będzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 350
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 350 |
Z tego co pamietam juz ktos mial taka sytuacje wiec prosze o odpowiedz czy jest szansa na wywalczenie pieniedzy:
W meczu Brynas - Frolunda w ofercie live byl wystawiony kurs na zdarzenie over 2,5 in second period w momencie kiedy w drugiej tercji padly juz 4 bramki. Zagralem @2.7, dostałem zwrot. Odpuscic czy klocic sie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Witam mam takie pytanie Czy jesli skorzystalem z promocji voucher 100PLn ze strony cracovi to moge wykorzystac na tym samym koncie voucher z promocij 90minut.pl lub z LM? Możesz skorzystać ale tylko z bonu Ligi Mistrzów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pozdrawiam Lozano <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Nie prawda Lozano <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Kolega może wykorzystać bon i z promocji L.M i z 90 minut. Ja tak zrobiłem i było wszystko wporzo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Radze przeczytać ze zrozumieniem jeszcze raz post Lozano. Napisał on, że można łączyć bony z promocji 90minut.pl oraz LM, jednak nie można łączyc bonów z promocji na stronie Cracovi oraz 90minut.pl. Czyli jego odpowiedź jest prawidłowa, a w temacie ponownie robi się burdel. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727 |
Z tego co pamietam juz ktos mial taka sytuacje wiec prosze o odpowiedz czy jest szansa na wywalczenie pieniedzy:
W meczu Brynas - Frolunda w ofercie live byl wystawiony kurs na zdarzenie over 2,5 in second period w momencie kiedy w drugiej tercji padly juz 4 bramki. Zagralem @2.7, dostałem zwrot. Odpuscic czy klocic sie ? Jeśli dostałes zwrot to nawet nie ma sensu pisać bo postąpili prawidłowo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Gorzej miałem gdy przy Milan-Bayern w podobnej sytuacji przez swój bład zaliczyli mi kupon przegrany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />, po paru mailach zwrócono stawkę. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203 |
Witam mam takie pytanie Czy jesli skorzystalem z promocji voucher 100PLn ze strony cracovi to moge wykorzystac na tym samym koncie voucher z promocij 90minut.pl lub z LM? Możesz skorzystać ale tylko z bonu Ligi Mistrzów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pozdrawiam Lozano <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Nie prawda Lozano <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Kolega może wykorzystać bon i z promocji L.M i z 90 minut. Ja tak zrobiłem i było wszystko wporzo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Radze przeczytać ze zrozumieniem jeszcze raz post Lozano. Napisał on, że można łączyć bony z promocji 90minut.pl oraz LM, jednak nie można łączyc bonów z promocji na stronie Cracovi oraz 90minut.pl. Czyli jego odpowiedź jest prawidłowa, a w temacie ponownie robi się burdel. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Też radzę czytać Ci ze zrozumieniem Kameleon.JA wykorzystałem bon z promocji 90 minut promocji L.M i promocji ze strony Pogonii także mam nadzieję,że teraz skumasz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Czy jeszcze aktualne są bonusy ze stron Legii, Cracovii, Pogonii itp. Jeżeli tak to proszę podać stronę www [ewentualnie napisać PW]. Przejrzałem kilka stron ale oprócz banerów bet24.com żadnych bonusów nie widziałem.
pozdrawiam, Ojro
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889 |
a ja korzystałem ze strony wisły + 90minut.pl + LM
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 64
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2004
Posty: 64 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280 |
zwracam sie o pomoc napisze mi ktos czy jesli chce sie zarejestrowac, a nie posiadam k.kredytowej (place przelewem) to czy trzaba ich informowac o tym (i o polskiej walucie tez?)? danke
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356 |
Co do bonow to widze ze Lozano i Kameleon pisza glupoty.
Mozna sobie wstukac 3 bony : 1111111111111111 90minut.pl 2222222222222222 LM - 75zł 3333333333333333 klubowy *
*bon ktory sie wygralo w losowaniu 100 x 100 na stronach klubowych
[b] Wyraznie ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|