Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 23 z 26 1 2 21 22 23 24 25 26
#527831 14/03/2006 17:23
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Live jakieś chyba mają zrypane, bo chce postawić 30zł na no gol w meczy Płocka z Koroną Kielce kurs 7, a tutaj wyskakuje error.

Bonus: Unibet
#527832 14/03/2006 17:25
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Quote
Quote
Quote
Moze mi ktos powiedziec od czego to zalezy ile idzie wypłąta..?

Bo jak widze 3 osoby zleciły w tym samym czasie a roznie sa ksiegowane na kontach...

Moze zależeć od banków, od danych jakiś wpisałeś w wypłacie, ja np. dałem adres głównej placówki i moze dlatego szybciej, moze zależeć też od tego czy to pierwszy czy kolejny raz.


Wypłacam od nich 1 raz:)

Dzwoniłem gosc powiedzialz e dane sa dorbze wypełnione:)

Podałem Adres Mbanku z Warszawy gdzie maja głowna siedzibe:)

Gosc mi powiedział ze w piatek powinny byc ale zebym sie na 100% nie nastawiał bo moga byc po niedzieli...

Pozdrawiam

No to nie dygaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Moja pierwsza wypłata szła od soboty do srody <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#527833 14/03/2006 17:37
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,020
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,020
Quote
Quote
Quote
Quote
Moze mi ktos powiedziec od czego to zalezy ile idzie wypłąta..?

Bo jak widze 3 osoby zleciły w tym samym czasie a roznie sa ksiegowane na kontach...

Moze zależeć od banków, od danych jakiś wpisałeś w wypłacie, ja np. dałem adres głównej placówki i moze dlatego szybciej, moze zależeć też od tego czy to pierwszy czy kolejny raz.


Wypłacam od nich 1 raz:)

Dzwoniłem gosc powiedzialz e dane sa dorbze wypełnione:)

Podałem Adres Mbanku z Warszawy gdzie maja głowna siedzibe:)

Gosc mi powiedział ze w piatek powinny byc ale zebym sie na 100% nie nastawiał bo moga byc po niedzieli...

Pozdrawiam

No to nie dygaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Moja pierwsza wypłata szła od soboty do srody <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Nie Dygam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

WISŁA JAGA 2 Bratanki !!

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#527834 14/03/2006 17:41
Dołączył: Feb 2006
Posty: 234
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 234
Witam mam takie pytanie
Czy jesli skorzystalem z promocji voucher 100PLn ze strony cracovi to moge wykorzystac na tym samym koncie voucher z promocij 90minut.pl lub z LM?

#527835 14/03/2006 17:46
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Quote
Live jakieś chyba mają zrypane, bo chce postawić 30zł na no gol w meczy Płocka z Koroną Kielce kurs 7, a tutaj wyskakuje error.

Jak chcesz stawaić Plock z Koroną to nie dziwne, że wyskakuje error <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#527836 14/03/2006 17:50
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
Quote
Witam mam takie pytanie
Czy jesli skorzystalem z promocji voucher 100PLn ze strony cracovi to moge wykorzystac na tym samym koncie voucher z promocij 90minut.pl lub z LM?
Możesz skorzystać ale tylko z bonu Ligi Mistrzów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Lozano <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#527837 14/03/2006 17:52
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Quote
Quote
Witam mam takie pytanie
Czy jesli skorzystalem z promocji voucher 100PLn ze strony cracovi to moge wykorzystac na tym samym koncie voucher z promocij 90minut.pl lub z LM?
Możesz skorzystać ale tylko z bonu Ligi Mistrzów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Lozano <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Nie prawda Lozano <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Kolega może wykorzystać bon i z promocji L.M i z 90 minut.
Ja tak zrobiłem i było wszystko wporzo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#527838 14/03/2006 17:53
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
Bonus jak najbardziej aktualny a wyplaty na netellera ida od 2-5 dni tak mi powiedzlano na infolini. Tylko ze wplacilem pieniadze a bonusa nie dopisali czy trzeba teraz jakos pisac do nich o bonus? jak tak to podajcie mi na jakiego email-a. Dziekuje bardzo!!!

#527839 14/03/2006 18:59
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10
N
stranger
stranger
N Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10
Korcze chce wplacic pieniadze karta VISA, ale ciagle wyskakuje mi blad po sfinalizowaniu wplaty, czy ktos mial cos podobnego

#527840 14/03/2006 19:19
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Jak ktoś ma konto na portalu gazeta.pl to kodu nie dostaniecie ! Poczta wychodząca działa (maile wychodzą) natomiast nic od nich nie dostaniecie.
Taka polityka firmy - no sex and no hazard - usłyszałem od ich admina. Cała dometa "betów" jest zablokowana.
I to jest gazeta którą kupowałem kiedyś wierząc że cenzury więcej już nigdy nie będzie.

#527841 14/03/2006 19:21
Dołączył: Jul 2005
Posty: 350
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 350
Z tego co pamietam juz ktos mial taka sytuacje wiec prosze o odpowiedz czy jest szansa na wywalczenie pieniedzy:

W meczu Brynas - Frolunda w ofercie live byl wystawiony kurs na zdarzenie over 2,5 in second period w momencie kiedy w drugiej tercji padly juz 4 bramki. Zagralem @2.7, dostałem zwrot. Odpuscic czy klocic sie ?

#527842 14/03/2006 19:41
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Quote
Quote
Quote
Witam mam takie pytanie
Czy jesli skorzystalem z promocji voucher 100PLn ze strony cracovi to moge wykorzystac na tym samym koncie voucher z promocij 90minut.pl lub z LM?
Możesz skorzystać ale tylko z bonu Ligi Mistrzów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Lozano <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Nie prawda Lozano <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Kolega może wykorzystać bon i z promocji L.M i z 90 minut.
Ja tak zrobiłem i było wszystko wporzo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Radze przeczytać ze zrozumieniem jeszcze raz post Lozano. Napisał on, że można łączyć bony z promocji 90minut.pl oraz LM, jednak nie można łączyc bonów z promocji na stronie Cracovi oraz 90minut.pl. Czyli jego odpowiedź jest prawidłowa, a w temacie ponownie robi się burdel. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#527843 14/03/2006 19:47
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Quote
Z tego co pamietam juz ktos mial taka sytuacje wiec prosze o odpowiedz czy jest szansa na wywalczenie pieniedzy:

W meczu Brynas - Frolunda w ofercie live byl wystawiony kurs na zdarzenie over 2,5 in second period w momencie kiedy w drugiej tercji padly juz 4 bramki. Zagralem @2.7, dostałem zwrot. Odpuscic czy klocic sie ?

Jeśli dostałes zwrot to nawet nie ma sensu pisać bo postąpili prawidłowo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Gorzej miałem gdy przy Milan-Bayern w podobnej sytuacji przez swój bład zaliczyli mi kupon przegrany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />, po paru mailach zwrócono stawkę. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />

#527844 14/03/2006 21:43
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Quote
Quote
Quote
Quote
Witam mam takie pytanie
Czy jesli skorzystalem z promocji voucher 100PLn ze strony cracovi to moge wykorzystac na tym samym koncie voucher z promocij 90minut.pl lub z LM?
Możesz skorzystać ale tylko z bonu Ligi Mistrzów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Lozano <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Nie prawda Lozano <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Kolega może wykorzystać bon i z promocji L.M i z 90 minut.
Ja tak zrobiłem i było wszystko wporzo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Radze przeczytać ze zrozumieniem jeszcze raz post Lozano. Napisał on, że można łączyć bony z promocji 90minut.pl oraz LM, jednak nie można łączyc bonów z promocji na stronie Cracovi oraz 90minut.pl. Czyli jego odpowiedź jest prawidłowa, a w temacie ponownie robi się burdel. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />


Też radzę czytać Ci ze zrozumieniem Kameleon.JA wykorzystałem bon z promocji 90 minut promocji L.M i promocji ze strony Pogonii także mam nadzieję,że teraz skumasz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#527845 14/03/2006 22:00
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Czy jeszcze aktualne są bonusy ze stron Legii, Cracovii, Pogonii itp. Jeżeli tak to proszę podać stronę www [ewentualnie napisać PW]. Przejrzałem kilka stron ale oprócz banerów bet24.com żadnych bonusów nie widziałem.

pozdrawiam,
Ojro

#527846 14/03/2006 22:00
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
a ja korzystałem ze strony wisły + 90minut.pl + LM

#527847 14/03/2006 22:15
Dołączył: Nov 2004
Posty: 64
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 64
dziala Wam strona???

#527848 14/03/2006 22:17
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
dziala

#527849 15/03/2006 02:43
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280
zwracam sie o pomoc
napisze mi ktos czy jesli chce sie zarejestrowac, a nie posiadam k.kredytowej (place przelewem) to czy trzaba ich informowac o tym (i o polskiej walucie tez?)?
danke

#527850 15/03/2006 02:47
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
Co do bonow to widze ze Lozano i Kameleon pisza glupoty.

Mozna sobie wstukac 3 bony :
1111111111111111 90minut.pl
2222222222222222 LM - 75zł
3333333333333333 klubowy *



*bon ktory sie wygralo w losowaniu 100 x 100 na stronach klubowych


[b] Wyraznie ?

Strona 23 z 26 1 2 21 22 23 24 25 26

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników ($-man, latajaca_holenderka, Sensei, rymoholik, burbon, alfa, Lukasz111, rafal08), 2,704 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,414
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1