Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 25 z 26 1 2 23 24 25 26
#527871 15/03/2006 14:43
Dołączył: Sep 2005
Posty: 297
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 297
A ja mam pytanie czy nie wie ktoś, czy ten freebet 40 zł na gry wlicza się do obrotu w promocji 100zł z 90minut.pl ???

Bonus: Unibet
#527872 15/03/2006 14:46
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
Ludziska kto ma bona jeszcze niewykorzystanego 90minut lub Legia Pisać Prosze NA Priv
Pozdrawiam
Lozano

#527873 15/03/2006 14:51
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
[i]Mam voucher o wartości 10 funtów i wiadomo nie moge go zrealizować na koncie w PLN. Czy jak napisze do supportu i wyśle im kod to wymienią mi na PLN?

#527874 15/03/2006 14:52
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914
Quote
Ludziska kto ma bona jeszcze niewykorzystanego 90minut lub Legia Pisać Prosze NA Priv
Pozdrawiam
Lozano
przyłączam się do prośby, z tym że interesuje mnie tylko ten z Legii. Płace przelewem na konto . Info na pw.

#527875 15/03/2006 14:53
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
na jaka kwote byl bon z legii i mozna go jeszcze jakos zdobyc...? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#527876 15/03/2006 15:10
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Interesuja mnie bony z promocji klubowych w PLN.

#527877 15/03/2006 15:57
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
ja mam do sprzedania 2 bony z live7

#527878 15/03/2006 16:51
Dołączył: Nov 2005
Posty: 85
E
journeyman
journeyman
E Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 85
Jaki jest do nich numer telefonu? Prosze o numer do polskiego supportu. Dzieki z góery.

#527879 15/03/2006 16:52
Dołączył: Nov 2004
Posty: 204
7
enthusiast
enthusiast
7 Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 204
"W razie jakichkolwiek problemow badz pytan skontaktuj sie z nami piszac na adres support@bet24.com lub dzwoniac na bezplatny nr telefonu 00800 33 11 341"

#527880 15/03/2006 16:54
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Ja juz przegralem te 40 zyli w te ich smieszne gierki. Licze ze niebedzie problemow z tym freebetem. Soft maja podkrecony az milo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#527881 15/03/2006 16:55
Dołączył: Nov 2005
Posty: 85
E
journeyman
journeyman
E Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 85
A to jest polski support?

#527882 15/03/2006 16:57
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280
pytam sie o to samo juz chyba po raz 10ty ale moze ktos sie w koncu zlituje i mi pomoze:
chce sie zarejestrowac, ale bede placic przelewem nie karta kredytowa. no to pisze do nich tak jak na stronie jest podane i nic, od 2 tygodni zadnyej odpowiedzi
czy w takiej sytacji rejestrowac sie standardowo, omijajac jedynie nr karty kredytowej?
czy bonus +150zl jest automatycznie dodawany czy trzeba sie mailowo dopominac?
dzieki za odp

#527883 15/03/2006 16:58
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474
support oczywiście polski


pytałem goscia o vouchery na stadionach

mówił, że rozdawali już na Lechu i Legii, będą na kolejnych stadionach ale nie orientował się kiedy w jakim mieście

#527884 15/03/2006 16:59
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Quote
pytam sie o to samo juz chyba po raz 10ty ale moze ktos sie w koncu zlituje i mi pomoze:
chce sie zarejestrowac, ale bede placic przelewem nie karta kredytowa. no to pisze do nich tak jak na stronie jest podane i nic, od 2 tygodni zadnyej odpowiedzi
czy w takiej sytacji rejestrowac sie standardowo, omijajac jedynie nr karty kredytowej?
czy bonus +150zl jest automatycznie dodawany czy trzeba sie mailowo dopominac?
dzieki za odp

najlepiej do nich zadzwon (numer masz gdzieś wyżej).
a gdzie masz maila? bo podobno do tych w domenie gaeta.pl nie dochodzą.
Ja dostałem mailia po kilkunastu godzinach. ale wtedy to wszyscy konta zakladali i pewnnie normalnie idzie im to szybciej

#527885 15/03/2006 17:00
Dołączył: Nov 2005
Posty: 85
E
journeyman
journeyman
E Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 85
nie mozesz sie zalogowac omijajac numer karty. Musisz pisac maila tylko pytanie czy dokladnie napisales to o co prosza.

#527886 15/03/2006 17:05
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Takze nie polecam bawic sie w te ich gry...losuje liczby od 1-13 i typujesz czy bedzie wyzsza czy nizsza...
Dwa razy gdy mialem 2 i dalem ze wyzsza padly 1!!! Hmm zadziwiajace prawdopodobienstwo. Obrocilem 80 przegralem z czego wygralem 50. Wiec narazie jestem -30, jak dopisza 40 za free beta bede 10 do przodu ale nie polecam tam grac dluzej...

#527887 15/03/2006 17:13
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Soft jest ekstttrrraaa !!! Grałem za 5 zł na HI-LO byłem wygrany na ok. 50zł i łupnąłem stawkę 20 PLN. I cuda się zaczęły - grałem zaczynając od 4 (przestawiłem sobie) i oczywiście grałem pierwsza HI to wszedł mi taki ciąg:
2, 3, 2, 2 tu się wkurwiłem i dałem za resztę czyli pozostałe 78 z groszem a tu 4 czyli same <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Cuda panie. No to teraz czekam z niecierpliwością na te 40 PLN bo nie mam za co grać.
PS Policzyłem że prawdopodobieństwo przegrania przeze mnie kasy było 3/13*3/13*3/13*3/13*3/13 to daje jakieś 0.0006
Zmienić login na Pechowiec ???

Quote
Ja juz przegralem te 40 zyli w te ich smieszne gierki. Licze ze niebedzie problemow z tym freebetem. Soft maja podkrecony az milo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#527888 15/03/2006 17:13
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280
oki doki to bede dzwonil

#527889 15/03/2006 17:48
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
nic nie pisze o obrocie tym free betem?

gram za 40 dostaje 40

trzeba coś obracać?
wie ktoś?

#527890 15/03/2006 17:52
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Wg mnie nie trzeba poniewaz te gry sa zupelnie niezalezne od sports betting. Jak wezmiesz transakcje to widzisz tam iz masz kwoty wplacone i wyplacone, a nie co i za ile stawiales. A kwoty puszczane na owe gry sa tratowane jak wyplaty i wplaty. Wiec niby czemu mialbys obracac? A pozatym 40 wcale nie jest tak latwo obrocic nie tracac nic poniewaz sofcik skutecznie to uniemozliwia
Takie jest moje zdanie

Strona 25 z 26 1 2 23 24 25 26

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, latajaca_holenderka, rymoholik, alfa, $-man, Akhu, ElNinho[mmdea], aker, Lukasz111, Sensei), 2,926 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,400
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1