|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
przewidywane to tylko przeiwdywane, ale jak patrze na te 2 zestawy to ostatnia rzecz o jakiej mysle to over
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
Le Mans DNB 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638 |
@ raiders
Mnie chodzi o to, że Benfica musi w 1 meczu wywalczyć zaliczkę, a Chelsea ma w świadomości i podświadomości rewanż u siebie, zatem porażka 2-1 za bardzo boleć ich nie będzie. W 90' przy stanie 1-1 widzę tylko falowe ataki Benfy, a nie Chelsea i o to mi chodziło.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
falowe ataki benfy  dobre dobre 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399 |
Real ov 3,5 + Shrewsbury + Hayes ov 2,5 @ 7,40 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
@ raiders
Mnie chodzi o to, że Benfica musi w 1 meczu wywalczyć zaliczkę, a Chelsea ma w świadomości i podświadomości rewanż u siebie, zatem porażka 2-1 za bardzo boleć ich nie będzie. W 90' przy stanie 1-1 widzę tylko falowe ataki Benfy, a nie Chelsea i o to mi chodziło. A mi chodzi o to ze Chelsea nie popełni drugi raz z rzędu tego samego błedu ... pierwszy mecz z Napoli ... gdzie podeszli do spotkania "lekko " licząc ze Napoli bedzie grać asekuracyjnie i pilnować tyłów i wiemy jak się skończyło . Na tym etapie rozgrywek każda stracona bramka to ogromna kula u nogi i gadane ze Benfa musi .. a chelsea ma w świadomości rewanż jest delikatnie mówiąc nie poważne . Co im po rewanżu jak dzisiaj dostaną np 2-0... ? co będzie jak rewanż nie wyjdzie i wygrają 1-0 lub 1-1 .... tu nie ma miejsca na błędy . dla mnie Chelsea DNB z  A co będzie zobaczymy .
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
tutaj gra benfica z chelsea a nie barcelona z leverkusen Loonatic chelsea nie jest w zadnej wybornej formie, zeby sobie moc odkladac kwestie awansu na rewanz, nie wydaje mi sie, zeby kalkulowali 2-1 w trabe na wyjezdzie i spokojne 4-0 u siebie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638 |
Siła własnego boiska jest nie do przecenienia, że tylko przypomnę ostatnio pojedynek Milan - Arsenal... Każdy zagra, jak mu wiedza i serce dyktuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Benfica x / CS 1-1 Apoel +1,5 / Apoel score 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
dzisiejszą wtopą dnia jest Apoel-real o3,5 ....  wiara stawia to masowo .. myślę ze jak padną tam 2 gole to max .
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,231 |
Gdzie tak grają??
Linz trzymaj wynik podwyższaj.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,850 |
St.Andra ciagnie 1-0 od poczatku 5 minutek i 1-2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
stawiam w ciemno 0-3, 0-4, w najgorszym wypadku jeden farfocelek dla cyprow real ich wgniecie w ziemie, jestem o tym przekonany, wygrana minimum dwoma i zeby nie bylo, ze nie mowilem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 738
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2010
Posty: 738 |
Real Madryt: Casillas; Arbeloa, Pepe, Ramos, Coentrão; ªahin, Khedira; Özil, Benzema, Cristiano; Higuaín
MEGA ofensywny sklad Realu . 2 napadziorów + CR7 . Sahin niewiadoma dla mnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
chelsea strzeli o1.5/real-2 @9.69 za pare miedziakow poszlo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Real Madryt: Casillas; Arbeloa, Pepe, Ramos, Coentrão; ªahin, Khedira; Özil, Benzema, Cristiano; Higuaín
MEGA ofensywny sklad Realu . 2 napadziorów + CR7 . Sahin niewiadoma dla mnie co tam niewiadoma w Realu to nawet Slusarski cos by strzelil
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
w ktorym buku nie ma limitu wplaty
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,496 |
w ktorym buku nie ma limitu wplaty zlotowke chcesz wplacic? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2011
Posty: 514
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2011
Posty: 514 |
Real Madryt: Casillas; Arbeloa, Pepe, Ramos, Coentrão; ªahin, Khedira; Özil, Benzema, Cristiano; Higuaín
MEGA ofensywny sklad Realu . 2 napadziorów + CR7 . Sahin niewiadoma dla mnie co tam niewiadoma w Realu to nawet Slusarski cos by strzelil 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|