Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#52817 09/02/2004 01:53
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772
Dokładnie. W przeszłości już zdarzały się sytuacje zawierania zakładów po rozpoczęciu spotkania, więc myślę że to jedyne wytłumaczenie.

Bonus: Unibet
#52818 09/02/2004 01:56
Dołączył: Jul 2003
Posty: 547
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 547
Quote
Oryginalnie wysłał Arko:
[qb]A może po prostu kupon był wysłany po rozpoczęciu tego spotkania, mecz był dość wcześnie rozgrywany (nie pamiętam dokładnie o 13 albo 14) i być może że sts zbyt długo przyjmował zakłady na tę pozycję.[/qb]
Nawet jeśli by tak było to wobec prawa jest to luka w ich systemie i kase wypłacić muszą.

#52819 09/02/2004 02:00
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772
Tylko, że w regulaminie zabezpieczyli się przed takimi sytuacjami i masz małe szanse na wypłatę całej kwoty. Sprawdziłeś czas wysłania kuponu ? Może to nie o to chodzi ?

#52820 09/02/2004 18:44
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
Quote
Oryginalnie wysłał kotletoss:
[qb]Mam problem dotyczący sts-u a mianowicie idę dzisiaj odebrać wygraną może nie dużą ale zawsze, a tu pani z sts-u informuje mnie że z wczorajszego meczu MALI jest zwrot :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Jak wiadomo kurs na MALI wystawiony przez sts to 2,0 i okazuje się że mogę odebrać tylko pół wygranej. Wie ktoś może dlaczego jest zwrot z tego meczu??????? Najśmieszniejsze w tym wszyskim jest to że w wynikach przysłanych do punktu widnieje wynik 2:1 dla MALI :eek: Ciekawi mnie bardzo jaką podadzą przyczynę zwrotu, jeżeli ktoś ma taki sam problem niech da znać.[/qb]
Spotkanie rozpoczelo sie o 14.00 i Ty napewno obstawiles ten mecz po tej godzinie.
ZADEN buk Ci nie wyplaci wygrana jezeli obstawiles na jakis mecz po rozpoczeciu, jest to pisane w kazdym regulaminie bukow i mysle ze conajmniej z 90% graczy wie o tym i Ty masz z tym problem bo jestesz dopiero pocztkujacym graczem.

Pozdrawiam

#52821 10/02/2004 07:12
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
w sts po rozpoczeciu danego meczu kursy sa zablokowane i mila pani mowi ze dany mecz sie juz rozpoczal i nie mozna go obstawic,wiec chyba nie oto chodzi

#52822 10/02/2004 15:11
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
Pani tez nie może wałka wykrecać wklepując numer. Przynajmniej u nas jest czytnik laserowy do kodów kreskowych. U was wklepuja numer ręcznie?

#52823 10/02/2004 17:35
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
Ale jak pogniesz kupon (w miejscu gdzie znajduje sie kod kreskowy) to czytnik kodów laserowych nie odczyta kuponu i wtedy "miła pani" wklepije ręcznie.

#52824 13/02/2004 16:14
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
U mnie w sts mam taka dosyc zabawną sytuacje bo ilekroć odbieram jakąś wygraną to stara baba próbuje mnie kancić zresztą moich kumpli też pare razy oszukała ,ale teraz jesteśmy czujni i się nie damy robić w bambuko.

#52825 14/02/2004 02:00
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437
Moglby mnie ktos poinformowac,czy w sts zaklady strzeli/nie strzeli mozna grac singlowo?
Dzieki z gory za odpowiedz.

#52826 14/02/2004 02:07
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Quote
Moglby mnie ktos poinformowac,czy w sts zaklady strzeli/nie strzeli mozna grac singlowo?
Dzieki z gory za odpowiedz.
ow kurse, ze ano <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#52827 14/02/2004 02:52
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
Quote
Oryginalnie wysłał żyła:
[qb]U mnie w sts mam taka dosyc zabawną sytuacje bo ilekroć odbieram jakąś wygraną to stara baba próbuje mnie kancić zresztą moich kumpli też pare razy oszukała ,ale teraz jesteśmy czujni i się nie damy robić w bambuko.[/qb]
do ktorego stsa chodzisz?

#52828 14/02/2004 15:39
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Do tego naprzeciwko profka,ciekawe czy jest jeszcze gdzieś tak,że prof jest naprzeciwko sts a pare metow dalej toto-mix(tam dopiero pracuje gosciu oszołom ,jeszcze nie tak dawno wysyłał dzieciakom,które miały góra 12 lat,ale chyba go ktoś o*******ił bo juz im nie wysyła.

#52829 14/02/2004 23:48
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
Quote
Oryginalnie wysłał żyła:
[qb]ciekawe czy jest jeszcze gdzieś tak,że prof jest naprzeciwko sts a pare metow dalej toto-mix[/qb]
W Katowicach jest jeszcze ciekawiej. Sts, prof i mix są w holu dworca w odległości kilku metrów, sto metrów od dworca jest kolejny sts, a około kilometr od tego miejsca kolejny prof. Może jest coś jeszcze w okolicy ale tego już nie wiem .
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

pozdro

#52830 14/02/2004 23:55
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
w Cz-wie naprzeciwko Profa był STS ale z bramy przenieśli go kilka metrow dalej tak że dalej jest naprzeciwko , a kilkanaście metrów od Sts-u jest Totomix <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#52831 15/02/2004 00:12
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Quote
Oryginalnie wysłał djmuskla:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał żyła:
[qb]ciekawe czy jest jeszcze gdzieś tak,że prof jest naprzeciwko sts a pare metow dalej toto-mix[/qb]
W Katowicach jest jeszcze ciekawiej. Sts, prof i mix są w holu dworca w odległości kilku metrów, sto metrów od dworca jest kolejny sts, a około kilometr od tego miejsca kolejny prof. Może jest coś jeszcze w okolicy ale tego już nie wiem .
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

pozdro[/qb]
W Gdyni był Toto-szmix na przeciwko Sts'u a ulice dalej Prof. Teraz już szmixa nie ma bo splajtował <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#52832 15/02/2004 02:56
Dołączył: Jul 2003
Posty: 547
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 547
Quote
Oryginalnie wysłał Kameleon:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał djmuskla:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał żyła:
[qb]ciekawe czy jest jeszcze gdzieś tak,że prof jest naprzeciwko sts a pare metow dalej toto-mix[/qb]
W Katowicach jest jeszcze ciekawiej. Sts, prof i mix są w holu dworca w odległości kilku metrów, sto metrów od dworca jest kolejny sts, a około kilometr od tego miejsca kolejny prof. Może jest coś jeszcze w okolicy ale tego już nie wiem .
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

pozdro[/qb]
W Gdyni był Toto-szmix na przeciwko Sts'u a ulice dalej Prof. Teraz już szmixa nie ma bo splajtował <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Kameleon ależ jest tylko tylko teraz przy tym 2 stsie nawet w tym samym budynku a na przeciwko Prof nic tylko grać
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#52833 21/02/2004 03:55
Dołączył: Feb 2004
Posty: 63
W
journeyman
journeyman
W Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 63
STS ?? Jest to chyba jeden z lepszych punktów bukmacheskich w Polsce !
Niezłe kursy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Przynajmnie nie kłamia tak jak w ulotkach w Profesjonalu :&#0124;
Za każdym razem jak wychodze z STS to myśle że coś wygram ale to sie rzadko zdarza:P:P

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników ($-man, latajaca_holenderka, rymoholik, alfa, Lukasz111, rafal08, burbon, Sensei, forty, aker, ANZELMO), 2,779 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,548
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1