|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Milan-Barca o2.5 po @1.82 biore z pocalowaniem w reke  po 10 minutach bedziesz mial 2,40 taaa.. a po 20 minutach @4,50 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,981
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,981 |
z tralkami i sadlokami to nawet redknapp mialby problem zdobyc majstra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,496 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
@2.4 na under to bedzie kolo 25-30? minuty  over w mediolanie i bayern dwojeczka dzis na luziku
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
dzisiaj masówka to Bayern i barcelona ... .ale nie wieżę ze znowu będą dwie 2 w LM .. WIemy jak się takie masówki kończą ... szukał bym szczęścia w marysli 1X ... bayern chyba ma lekką zadyszkę po kilku meczach gdzie ładowali +5 goli ,słabiutkie psotkane wpucharze niemiec z gladbach 0-0 i awans po karnych , ligowy mecz z hanowerem 2-1 także bez szału .
Co do Milan -barca over 2,5 chyba najrozsądniejszy ,ale w całym meczu zaryzykował bym X
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
dzisiaj masówka to Bayern i barcelona ... .ale nie wieżę ze znowu będą dwie 2 w LM .. WIemy jak się takie masówki kończą ... szukał bym szczęścia w marysli 1X ... bayern chyba ma lekką zadyszkę po kilku meczach gdzie ładowali +5 goli ,słabiutkie psotkane wpucharze niemiec z gladbach 0-0 i awans po karnych , ligowy mecz z hanowerem 2-1 także bez szału .
Co do Milan -barca over 2,5 chyba najrozsądniejszy ,ale w całym meczu zaryzykował bym X oczy bolą
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
To nie patrz * sorry za byka:P
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
z lechem to ja poczekam na poczatek meczu, sklady + poczatkowe 10-15 minut powinno cos powiedziec przy tej naszej megaoverowej lidze, mozna w ciemno dom postawic, ze pierwszy celny strzal zostanie odpalony po 20 minucie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,981
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,981 |
dzisiaj masówka to Bayern i barcelona ... .ale nie wieżę ze znowu będą dwie 2 w LM .. WIemy jak się takie masówki kończą ... szukał bym szczęścia w marysli 1X ... bayern chyba ma lekką zadyszkę po kilku meczach gdzie ładowali +5 goli ,słabiutkie psotkane wpucharze niemiec z gladbach 0-0 i awans po karnych , ligowy mecz z hanowerem 2-1 także bez szału .
Co do Milan -barca over 2,5 chyba najrozsądniejszy ,ale w całym meczu zaryzykował bym X A ja to widzę tak :MIlan-Barca over ,Marsylia-Bayern under
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
cztery dwojki nierealne, ale juz 4 jedynki to nic wielkiego?  final w monachium, szwaby maja cisnienie, wczoraj juz bylo krakanie, ze real bedzie czekal na mecz u siebie, a tu psikus, bylo to co byc musialo chelsea tez miala poczekac na mecz na SB ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
cztery dwojki nierealne, ale juz 4 jedynki to nic wielkiego?  final w monachium, szwaby maja cisnienie, wczoraj juz bylo krakanie, ze real bedzie czekal na mecz u siebie, a tu psikus, bylo to co byc musialo chelsea tez miala poczekac na mecz na SB ...  Moim skromnym zdaniem wczorajsze pary meczowe mają się ni jak do dzisiejszych gdzie taki APOEL o Benfca do Marsylli i Milanu  Wczoraj Real pokazał swą nie udolność i nie wiele brakło aby się skończyło 0-0 .. no ale jakoś udało im się wbić 3 bramki w ost 15 min ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
przed meczem z basel pisalem, ze bayern ma powod, zeby w szwajcarii odpuscic, shaqiri po sezonie sunie z basel do bayernu  ale dzis chyba nie bedzie przepros, deschamp ma od dawna pelne gacie, trzymaja go dlatego, ze nie ma kasy w klubie na rekompensate
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Wczoraj Real pokazał swą nie udolność i nie wiele brakło aby się skończyło 0-0 .. no ale jakoś udało im się wbić 3 bramki w ost 15 min ... śmiesznie to brzmi  żona piłkarza Apoelu do męża: - Kochanie i jak Wam poszło? mąż: - prawie zremisowaliśmy 0:0 żona: - no ale dokładnie jaki był wynik? mąż: -yyy... 0:3 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
Apoel Nicosia Real Madrid 0(0) Shots (on Goal) 28(8) faktycznie, bylo blisko  apoelowi zabraklo 15 minut, wisle bodajze 3 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
można gdzieś zagrać na kartkę dla Ibrahimovicia?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707 |
można gdzieś zagrać na kartkę dla Ibrahimovicia? moze unibet oni maja rozne dziwactwa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
cos mi mowi, ze po dzisiejszych meczach katalonskie beda musialy odrabiac jedna bramke(przypomina mi sie dwumecz z arsenalem rok temu, 2-1 w czape w anglii i bodajze 3-1 u siebie) - chodza mi po glowie te same wyniki teraz  choc jak patrze na taka XI to mi sie slabo robi  Abbiati Bonera,Nesta, Mexes, Antonini Nocerino, Ambrosini, Seedorf Boateng Ibrahimovic, Robinho
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
ciekawe czy jakis buk wystawi zaklad czy Michniewicz bedzie trenerem do konca rundy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
7 kolejek do konca, chocby na uju stanal to dotrwa
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|