Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 21 1 2 3 4 20 21
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by tyks
Milan-Barca o2.5 po @1.82 biore z pocalowaniem w reke piwo

po 10 minutach bedziesz mial 2,40

taaa.. a po 20 minutach @4,50

laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,981
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,981
Originally Posted by bitnap
z tralkami i sadlokami to nawet redknapp mialby problem zdobyc majstra
laugh

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,465
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,465
Originally Posted by Big Ben
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by tyks
Milan-Barca o2.5 po @1.82 biore z pocalowaniem w reke piwo

po 10 minutach bedziesz mial 2,40

taaa.. a po 20 minutach @4,50

laugh
laugh laugh

to tak jak po co brac real po 1.27 wczoraj, jak mozna bylo poczekac do 73ciej i miec 2.5 laugh

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
@2.4 na under to bedzie kolo 25-30? minuty smile

over w mediolanie i bayern dwojeczka dzis na luziku

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
over*

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
dzisiaj masówka to Bayern i barcelona ... .ale nie wieżę ze znowu będą dwie 2 w LM ..
WIemy jak się takie masówki kończą ... szukał bym szczęścia w marysli 1X ... bayern chyba ma lekką zadyszkę po kilku meczach gdzie ładowali +5 goli ,słabiutkie psotkane wpucharze niemiec z gladbach 0-0 i awans po karnych , ligowy mecz z hanowerem 2-1 także bez szału .

Co do Milan -barca over 2,5 chyba najrozsądniejszy ,ale w całym meczu zaryzykował bym X

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Originally Posted by raiders_
dzisiaj masówka to Bayern i barcelona ... .ale nie wieżę ze znowu będą dwie 2 w LM ..
WIemy jak się takie masówki kończą ... szukał bym szczęścia w marysli 1X ... bayern chyba ma lekką zadyszkę po kilku meczach gdzie ładowali +5 goli ,słabiutkie psotkane wpucharze niemiec z gladbach 0-0 i awans po karnych , ligowy mecz z hanowerem 2-1 także bez szału .

Co do Milan -barca over 2,5 chyba najrozsądniejszy ,ale w całym meczu zaryzykował bym X
oczy bolą

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by wojbest1987
oczy bolą
To nie patrz

* sorry za byka:P

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
z lechem to ja poczekam na poczatek meczu, sklady + poczatkowe 10-15 minut powinno cos powiedziec

przy tej naszej megaoverowej lidze, mozna w ciemno dom postawic, ze pierwszy celny strzal zostanie odpalony po 20 minucie grin

Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,981
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,981
Originally Posted by raiders_
dzisiaj masówka to Bayern i barcelona ... .ale nie wieżę ze znowu będą dwie 2 w LM ..
WIemy jak się takie masówki kończą ... szukał bym szczęścia w marysli 1X ... bayern chyba ma lekką zadyszkę po kilku meczach gdzie ładowali +5 goli ,słabiutkie psotkane wpucharze niemiec z gladbach 0-0 i awans po karnych , ligowy mecz z hanowerem 2-1 także bez szału .

Co do Milan -barca over 2,5 chyba najrozsądniejszy ,ale w całym meczu zaryzykował bym X

A ja to widzę tak :MIlan-Barca over ,Marsylia-Bayern under

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
cztery dwojki nierealne, ale juz 4 jedynki to nic wielkiego? smile

final w monachium, szwaby maja cisnienie, wczoraj juz bylo krakanie, ze real bedzie czekal na mecz u siebie, a tu psikus, bylo to co byc musialo

chelsea tez miala poczekac na mecz na SB ... smile

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by bitnap
cztery dwojki nierealne, ale juz 4 jedynki to nic wielkiego? smile

final w monachium, szwaby maja cisnienie, wczoraj juz bylo krakanie, ze real bedzie czekal na mecz u siebie, a tu psikus, bylo to co byc musialo

chelsea tez miala poczekac na mecz na SB ... smile

Moim skromnym zdaniem wczorajsze pary meczowe mają się ni jak do dzisiejszych gdzie taki APOEL o Benfca do Marsylli i Milanu laugh

Wczoraj Real pokazał swą nie udolność i nie wiele brakło aby się skończyło 0-0 .. no ale jakoś udało im się wbić 3 bramki w ost 15 min ...

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
przed meczem z basel pisalem, ze bayern ma powod, zeby w szwajcarii odpuscic, shaqiri po sezonie sunie z basel do bayernu smile

ale dzis chyba nie bedzie przepros, deschamp ma od dawna pelne gacie, trzymaja go dlatego, ze nie ma kasy w klubie na rekompensate

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Originally Posted by raiders_
Wczoraj Real pokazał swą nie udolność i nie wiele brakło aby się skończyło 0-0 .. no ale jakoś udało im się wbić 3 bramki w ost 15 min ...

laugh

śmiesznie to brzmi grin

żona piłkarza Apoelu do męża:
- Kochanie i jak Wam poszło?

mąż:
- prawie zremisowaliśmy 0:0

żona:
- no ale dokładnie jaki był wynik?

mąż:
-yyy... 0:3

laugh

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Apoel Nicosia Real Madrid 0(0) Shots (on Goal) 28(8)

faktycznie, bylo blisko crazy

apoelowi zabraklo 15 minut, wisle bodajze 3 laugh

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
można gdzieś zagrać na kartkę dla Ibrahimovicia?

Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Originally Posted by Danielsan
można gdzieś zagrać na kartkę dla Ibrahimovicia?
moze unibet oni maja rozne dziwactwa smile

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
cos mi mowi, ze po dzisiejszych meczach katalonskie beda musialy odrabiac jedna bramke(przypomina mi sie dwumecz z arsenalem rok temu, 2-1 w czape w anglii i bodajze 3-1 u siebie) - chodza mi po glowie te same wyniki teraz wink

choc jak patrze na taka XI to mi sie slabo robi laugh

Abbiati
Bonera,Nesta, Mexes, Antonini
Nocerino, Ambrosini, Seedorf
Boateng
Ibrahimovic, Robinho

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
ciekawe czy jakis buk wystawi zaklad czy Michniewicz bedzie trenerem do konca rundy grin

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
7 kolejek do konca, chocby na uju stanal to dotrwa

Strona 2 z 21 1 2 3 4 20 21

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (aker, Sensei, kamel, burbon, Lukasz111, ANZELMO, latajaca_holenderka, forty, 11kera11, rafal08, betowiec), 2,742 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,524
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1