Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 10 1 2 3 4 5 9 10
Conrad #5288471 31/03/2012 18:09
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
ja też się nie uważam za oszusta, co nie zmienia faktu że ich oszukujemy laugh nigdzie nie ma problemu, trochę dystansu.

Bonus: Unibet
Conrad #5289776 01/04/2012 02:24
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
Tylko gdzie skutek, gdzie przyczyna.
Kto zaczyna tę ciuciubabkę? Gracze czy buki? Nie mówię o jakimś odsetku kombinatorów wyłudzających bonusy. Ich niech sobie banują, limitują albo publikują kompromitujące fotki na swych stronach. Osobiście miałbym to gdzieś.

Natomiast jeśli idzie o graczy dysponujących sporą wiedzą, codziennie ryzykujących swoje pieniądze i uczciwie wygrywających, tutaj już sytuacja jest inna. I niezmiennie uważam zachowanie wielu (większości?) firm bukmacherskich za czystej wody bezczelność. Co lepsze, umocowaną według nich prawnie, poprzez osobliwie skonstruowane regulaminy. Na zasadzie: my możemy wszystko - ty nic. Instancja odwoławcza: my.

Na marginesie, zastanawia mnie niezmiennie, jak to jest możliwe, że firmy, świadczące tego typu usługę (bo rozrywka w świetle przepisów jest taką samą usługą jak hotelarstwo czy doradztwo) i w dodatku szermujące w walce z polskimi urzędnikami hasłem otwartej unijnej konkurencji, dostały od tejże Unii zielone światło do takich praktyk? Jak to się ma do zasady równości traktowania podmiotów (w tym wypadku klientów) w tejże Unii wszechobecnej?

Conrad #5290998 01/04/2012 22:03
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
wkurza mnie ostatnio to iz przeciagaja rozliczenie zakladow

bety z ajaxu stoja juz z 40 minut
normalnie sie topia we wlasnym bagienku

Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
Originally Posted by Vorspringer
Jak to się ma do zasady równości traktowania podmiotów (w tym wypadku klientów) w tejże Unii wszechobecnej?

Uznanie tej zasady w tej branży, to praktycznie jej upadek, a przynajmniej jeżeli chodzi o europejskich licencjobiorców.
W moim odczuciu faktycznie - istnieje sprzeczność, ale kto by srał we własne gniazdo? Dlatego póki co jest jak jest, a my nie musimy grać na Kostaryce.

Conrad #5292760 03/04/2012 12:53
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
tam chyba nie spia, druga zlecona wyplata w godzinach nocnych po chwili juz byla na MB brawo , normalne zaklady rozliczaja bardzo szybko

Conrad #5298646 07/04/2012 06:01
Dołączył: Oct 2007
Posty: 57
journeyman
journeyman
Dołączył: Oct 2007
Posty: 57
czy jeśli wpłacałem kredytówką to wypłate mogę tylko zrobić na tą karte bet365 nie daje mi innej opcji. czy wypłata na karte nie zablokuje jej??moge wypłacić na nią każdą sumę? czy tylko tyle co wpłaciłem??? u innych booków zawsze było wpłata kredytówką i wypłata na konto, a tu na karte, nie robiłem jeszcze takiej wypłaty

_Korver_ #5301093 08/04/2012 10:58
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Originally Posted by _Korver_
Zwykła zawiść, bo to takie polskie. Ot co.

Originally Posted by _Korver_
Typowo polskie myślenie.


wychyliles kiedys nos poza kraj, ze jestes taki znawca? czy za duzo sie Wojewodzkiego naogladales?

DRAGSTER #5301107 08/04/2012 12:46
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,383
La Furia Roja
La Furia Roja
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,383
Originally Posted by DRAGSTER
czy jeśli wpłacałem kredytówką to wypłate mogę tylko zrobić na tą karte bet365 nie daje mi innej opcji. czy wypłata na karte nie zablokuje jej??moge wypłacić na nią każdą sumę? czy tylko tyle co wpłaciłem??? u innych booków zawsze było wpłata kredytówką i wypłata na konto, a tu na karte, nie robiłem jeszcze takiej wypłaty

nierozumiem czemu mieli by zablokowac karte, ja tak zawsze wyplacam i nigdy niebylo problemu
z tego co kojaze min wyplata to 50zl a maksymalna 5500zl

Conrad #5308785 13/04/2012 18:29
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
Ku przestrodze, buk to Bóg robi co chce...

Witaj Xxx

Kontaktujemy się z Tobą w sprawie zakładu o numerze ref. XYZ postawionym po kursie 2.20 na Powyżej 3.5 (Gole GIF Sundsvall v Syrianska FC). Zauważyliśmy, że selekcja ta została postawiona po nieprawidłowym kursie i w związku z tym, zgodnie z naszymi zasadami, zostanie on rozliczony po zmienionym kursie 1.28.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane.

Pozdrawiamy,

Zespół bet365

Wszystko na ten temat.

Conrad #5308793 13/04/2012 18:38
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Czesto tak robia jak sie babole gra, taka polityka firmy i nic z tym sie nie zrobi.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
Originally Posted by ComeWithMe
Ku przestrodze, buk to Bóg robi co chce...

Witaj Xxx

Kontaktujemy się z Tobą w sprawie zakładu o numerze ref. XYZ postawionym po kursie 2.20 na Powyżej 3.5 (Gole GIF Sundsvall v Syrianska FC). Zauważyliśmy, że selekcja ta została postawiona po nieprawidłowym kursie i w związku z tym, zgodnie z naszymi zasadami, zostanie on rozliczony po zmienionym kursie 1.28.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane.

Pozdrawiamy,

Zespół bet365

Wszystko na ten temat.

Kursy byly takie 2.2 na over 3.5 a na under 1.6
A ja nie poluje na jakies tam okazje tylko gralem na live, a ile razy sie czlowiek pomyli lub mi nie zalapie zaklad bo kurs sie zmienia to nic. A jak zlapiesz jakies kurs to i tak Ci go moga zmienic, bo napisza ze sie pomylili...

Conrad #5311620 15/04/2012 06:22
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
witam gral cos ktos z riverplate

bo bet365 w kulki leci czat nie aktywny a oni zakladow nie rozliczaja

Conrad #5315012 17/04/2012 15:14
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Witam,

Wpłacam do Bet365 za pomocą przelewy24, poprzez Moneybookers.
Jak sprawnie wypłacić? Jaka drogę wybrać?

Druga sprawa, wypłacacie w jakiś transzach po np. 1k? Mam tego troszkę więcej.

wwwujek #5315013 17/04/2012 15:20
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Originally Posted by wwwujek
Witam,

Wpłacam do Bet365 za pomocą przelewy24, poprzez Moneybookers.
Jak sprawnie wypłacić? Jaka drogę wybrać?

Druga sprawa, wypłacacie w jakiś transzach po np. 1k? Mam tego troszkę więcej.
masz karte money? smile jak tak to nie ma problemu 1k/24h

Dindek #5315033 17/04/2012 15:47
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Originally Posted by Dindek
Originally Posted by wwwujek
Witam,

Wpłacam do Bet365 za pomocą przelewy24, poprzez Moneybookers.
Jak sprawnie wypłacić? Jaka drogę wybrać?

Druga sprawa, wypłacacie w jakiś transzach po np. 1k? Mam tego troszkę więcej.
masz karte money? smile jak tak to nie ma problemu 1k/24h

Nie mam karty..

wwwujek #5315087 17/04/2012 16:27
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Originally Posted by wwwujek
Originally Posted by Dindek
Originally Posted by wwwujek
Witam,

Wpłacam do Bet365 za pomocą przelewy24, poprzez Moneybookers.
Jak sprawnie wypłacić? Jaka drogę wybrać?

Druga sprawa, wypłacacie w jakiś transzach po np. 1k? Mam tego troszkę więcej.
masz karte money? smile jak tak to nie ma problemu 1k/24h

Nie mam karty..
to sobie zamow tongue ulatwia zycie ;)albo znajdz zaufana osobe, odpal mu z kafla 10zl to ci moze wyplaci tongue

Dindek #5315136 17/04/2012 16:49
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Originally Posted by Dindek
Originally Posted by wwwujek
Originally Posted by Dindek
Originally Posted by wwwujek
Witam,

Wpłacam do Bet365 za pomocą przelewy24, poprzez Moneybookers.
Jak sprawnie wypłacić? Jaka drogę wybrać?

Druga sprawa, wypłacacie w jakiś transzach po np. 1k? Mam tego troszkę więcej.
masz karte money? smile jak tak to nie ma problemu 1k/24h

Nie mam karty..
to sobie zamow tongue ulatwia zycie ;)albo znajdz zaufana osobe, odpal mu z kafla 10zl to ci moze wyplaci tongue

No ale to co, innych sposobów nie ma?

Conrad #5315315 17/04/2012 18:49
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
konto od 1,5 miesiąca z yieldem +0,88% i dali limit puke

Co za sku***, a ponoć w kwestiach limitowania się poprawili mad

Conrad #5315322 17/04/2012 18:56
Dołączył: Apr 2012
Posty: 23
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Apr 2012
Posty: 23
jakiś konkretny ostatni zakład postawiłeś??np 800-1000zł po kursie dajmy na to 4-5 ?

Conrad #5315345 17/04/2012 19:11
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Zdarzało się kilka betów tego typu, ale większość LOST, w ciągu ost tygodnia nie było żadnego grubasa, który by wszedł po mocnym kursie. Na przestrzeni całego tego okresy, mniej więcej takie same zakłady, kursy między @1,6-4, stawki do 3tys. I dupa.

Strona 3 z 10 1 2 3 4 5 9 10

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, alfa, latajaca_holenderka, Sensei, aker, burbon, rafal08, betowiec), 2,365 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,099
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1