|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
ja też się nie uważam za oszusta, co nie zmienia faktu że ich oszukujemy  nigdzie nie ma problemu, trochę dystansu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306 |
Tylko gdzie skutek, gdzie przyczyna. Kto zaczyna tę ciuciubabkę? Gracze czy buki? Nie mówię o jakimś odsetku kombinatorów wyłudzających bonusy. Ich niech sobie banują, limitują albo publikują kompromitujące fotki na swych stronach. Osobiście miałbym to gdzieś.
Natomiast jeśli idzie o graczy dysponujących sporą wiedzą, codziennie ryzykujących swoje pieniądze i uczciwie wygrywających, tutaj już sytuacja jest inna. I niezmiennie uważam zachowanie wielu (większości?) firm bukmacherskich za czystej wody bezczelność. Co lepsze, umocowaną według nich prawnie, poprzez osobliwie skonstruowane regulaminy. Na zasadzie: my możemy wszystko - ty nic. Instancja odwoławcza: my.
Na marginesie, zastanawia mnie niezmiennie, jak to jest możliwe, że firmy, świadczące tego typu usługę (bo rozrywka w świetle przepisów jest taką samą usługą jak hotelarstwo czy doradztwo) i w dodatku szermujące w walce z polskimi urzędnikami hasłem otwartej unijnej konkurencji, dostały od tejże Unii zielone światło do takich praktyk? Jak to się ma do zasady równości traktowania podmiotów (w tym wypadku klientów) w tejże Unii wszechobecnej?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
wkurza mnie ostatnio to iz przeciagaja rozliczenie zakladow
bety z ajaxu stoja juz z 40 minut normalnie sie topia we wlasnym bagienku
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304 |
Jak to się ma do zasady równości traktowania podmiotów (w tym wypadku klientów) w tejże Unii wszechobecnej? Uznanie tej zasady w tej branży, to praktycznie jej upadek, a przynajmniej jeżeli chodzi o europejskich licencjobiorców. W moim odczuciu faktycznie - istnieje sprzeczność, ale kto by srał we własne gniazdo? Dlatego póki co jest jak jest, a my nie musimy grać na Kostaryce.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
tam chyba nie spia, druga zlecona wyplata w godzinach nocnych po chwili juz byla na MB brawo , normalne zaklady rozliczaja bardzo szybko
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 57
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2007
Posty: 57 |
czy jeśli wpłacałem kredytówką to wypłate mogę tylko zrobić na tą karte bet365 nie daje mi innej opcji. czy wypłata na karte nie zablokuje jej??moge wypłacić na nią każdą sumę? czy tylko tyle co wpłaciłem??? u innych booków zawsze było wpłata kredytówką i wypłata na konto, a tu na karte, nie robiłem jeszcze takiej wypłaty
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
Zwykła zawiść, bo to takie polskie. Ot co. wychyliles kiedys nos poza kraj, ze jestes taki znawca? czy za duzo sie Wojewodzkiego naogladales?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,383
La Furia Roja
|
|
La Furia Roja
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,383 |
czy jeśli wpłacałem kredytówką to wypłate mogę tylko zrobić na tą karte bet365 nie daje mi innej opcji. czy wypłata na karte nie zablokuje jej??moge wypłacić na nią każdą sumę? czy tylko tyle co wpłaciłem??? u innych booków zawsze było wpłata kredytówką i wypłata na konto, a tu na karte, nie robiłem jeszcze takiej wypłaty nierozumiem czemu mieli by zablokowac karte, ja tak zawsze wyplacam i nigdy niebylo problemu z tego co kojaze min wyplata to 50zl a maksymalna 5500zl
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531 |
Ku przestrodze, buk to Bóg robi co chce...
Witaj Xxx
Kontaktujemy się z Tobą w sprawie zakładu o numerze ref. XYZ postawionym po kursie 2.20 na Powyżej 3.5 (Gole GIF Sundsvall v Syrianska FC). Zauważyliśmy, że selekcja ta została postawiona po nieprawidłowym kursie i w związku z tym, zgodnie z naszymi zasadami, zostanie on rozliczony po zmienionym kursie 1.28.
Przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane.
Pozdrawiamy,
Zespół bet365
Wszystko na ten temat.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Czesto tak robia jak sie babole gra, taka polityka firmy i nic z tym sie nie zrobi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531 |
Ku przestrodze, buk to Bóg robi co chce...
Witaj Xxx
Kontaktujemy się z Tobą w sprawie zakładu o numerze ref. XYZ postawionym po kursie 2.20 na Powyżej 3.5 (Gole GIF Sundsvall v Syrianska FC). Zauważyliśmy, że selekcja ta została postawiona po nieprawidłowym kursie i w związku z tym, zgodnie z naszymi zasadami, zostanie on rozliczony po zmienionym kursie 1.28.
Przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane.
Pozdrawiamy,
Zespół bet365
Wszystko na ten temat. Kursy byly takie 2.2 na over 3.5 a na under 1.6 A ja nie poluje na jakies tam okazje tylko gralem na live, a ile razy sie czlowiek pomyli lub mi nie zalapie zaklad bo kurs sie zmienia to nic. A jak zlapiesz jakies kurs to i tak Ci go moga zmienic, bo napisza ze sie pomylili...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
witam gral cos ktos z riverplate
bo bet365 w kulki leci czat nie aktywny a oni zakladow nie rozliczaja
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
Witam,
Wpłacam do Bet365 za pomocą przelewy24, poprzez Moneybookers. Jak sprawnie wypłacić? Jaka drogę wybrać?
Druga sprawa, wypłacacie w jakiś transzach po np. 1k? Mam tego troszkę więcej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
Witam,
Wpłacam do Bet365 za pomocą przelewy24, poprzez Moneybookers. Jak sprawnie wypłacić? Jaka drogę wybrać?
Druga sprawa, wypłacacie w jakiś transzach po np. 1k? Mam tego troszkę więcej. masz karte money?  jak tak to nie ma problemu 1k/24h
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
Witam,
Wpłacam do Bet365 za pomocą przelewy24, poprzez Moneybookers. Jak sprawnie wypłacić? Jaka drogę wybrać?
Druga sprawa, wypłacacie w jakiś transzach po np. 1k? Mam tego troszkę więcej. masz karte money?  jak tak to nie ma problemu 1k/24h Nie mam karty..
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
Witam,
Wpłacam do Bet365 za pomocą przelewy24, poprzez Moneybookers. Jak sprawnie wypłacić? Jaka drogę wybrać?
Druga sprawa, wypłacacie w jakiś transzach po np. 1k? Mam tego troszkę więcej. masz karte money?  jak tak to nie ma problemu 1k/24h Nie mam karty.. to sobie zamow  ulatwia zycie ;)albo znajdz zaufana osobe, odpal mu z kafla 10zl to ci moze wyplaci 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
Witam,
Wpłacam do Bet365 za pomocą przelewy24, poprzez Moneybookers. Jak sprawnie wypłacić? Jaka drogę wybrać?
Druga sprawa, wypłacacie w jakiś transzach po np. 1k? Mam tego troszkę więcej. masz karte money?  jak tak to nie ma problemu 1k/24h Nie mam karty.. to sobie zamow  ulatwia zycie ;)albo znajdz zaufana osobe, odpal mu z kafla 10zl to ci moze wyplaci  No ale to co, innych sposobów nie ma?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
konto od 1,5 miesiąca z yieldem +0,88% i dali limit  Co za sku***, a ponoć w kwestiach limitowania się poprawili 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 23
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2012
Posty: 23 |
jakiś konkretny ostatni zakład postawiłeś??np 800-1000zł po kursie dajmy na to 4-5 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Zdarzało się kilka betów tego typu, ale większość LOST, w ciągu ost tygodnia nie było żadnego grubasa, który by wszedł po mocnym kursie. Na przestrzeni całego tego okresy, mniej więcej takie same zakłady, kursy między @1,6-4, stawki do 3tys. I dupa.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|