Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#52889 04/02/2004 18:02
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437
Na stronie livescore jest baner reklamowy buka ThePool.com [thepool.com].Pierwszy raz sie z ta nazwa i wogole z nimi spotkalem.
Przypuszczam,ze to jest jakis nowy buk i raczej nikt z nimi nie mial stycznosci.
Poszperalem troche w ich ofercie i nie bardzo wiem o co tam chodzi? :rolleyes:
Na pierwszy rzut oka kursy maja bardzo wysokie.
Np. Wolves - Arsenal,na 2 @ 1.60 a najwyzszy w sieci wg. Betbase to 1.50. itd.

Cos mi sie wydaje,ze u nich jest jakis haczyk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Nie rozumiem tez kilku rzeczy,bo pierwszy raz sie z czyms takim spotykam np. "bet amouts".
Moze ktos poswieci chwilke i przyjrzy sie im,bo gdyby wszystko jednak bylo w porzadku moze warto zwrocic na nich uwage.

Pozdrawiam.

Bonus: Unibet
#52890 04/02/2004 18:26
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
a to P2P jest wogole?? pisza o graniu przeciwko innym graczom ale nie widze opcji zeby kursy mozna bylo wystawic, chyba ze dopiero p zalogowaniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> . kursy faktycznie sa dobre, ale zauwazylem ze kurs spada w miare zwiekszania stawki na zaklad. dla przykaldu kursy na wygrana stuttgartu:
1-10$ - 2.48
20$ - 2.47
50$ - 2.46
100$ - 2.44
250$ - 2.39

moze ktos zapodac linka do tej strony z rankingiem bukow?

tyle ze trzeba odliczyc jeszcze ich prowizje od wygranych zakladow, przy zakladach 1x2 wynoszaca 5%. i tu pytanie: czy bedzie to 5% od zysku z zakladu, czy tez od calej wygranej sumy (wliczajac stawke)?

#52891 04/02/2004 18:34
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437
ranking [sportsbookreview.com] .
Ale w tym rankingu nie sa uwzglednieni.
To jest jakas nowa firma na rynku,bo nigdy wczesniej o nich nie slyszalem.

#52892 04/02/2004 18:51
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Ta firma to poraża a haczyków dość wiele.
Tak tam wpłaciłem, byłem w****iony sam na siebie to zrobiłem.

A o to czym mnie zaskoczyli:
- wypłaty na konto bankowe albo check min. 50 EUR

- kursy, choć są wysokie to należy od nich odjąć 5% od zakładów 1x2, 7% od zakładów HT/FT, 10% od pozostałych zakładów. (dalej ta oferta jest taka kusząca?)

- oferta bez komentarza

- stawki na kupon to 1,5,10 itd. (nie jestem pewien czy 2 też była) a wiec jak chcesz zagrać za 1.99 to zagrasz tylko za 1. Albo jak chcesz zagrać za 8, to musisz najpierw singla za 5, potem za 2 (o ile taka wartość była) i jeszcze za 1. Paranoja.

- chciałem w niedziele zagrać hiszpańską, to o godz. 16.50 był 1 (słownie: jeden) mecz, chodź u innych było chyba 6.

Kto chce, niech gra za wyzsze kursy tylko musi jeszcze sobie odjąć ich prowizje.

pozdrawiam
gherman

<small>[ 04-02-2004, 14:52: Wiadomość edytowana przez: Chuligan [Gherman] ]</small>

#52893 04/02/2004 20:37
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
To nie jest exchange, tylko betting pool, gdzie stawki idą do jednej puli (stąd nazwa), a po rozstrzygnięciu wszystko jest proporcjonalnie dzielone (podobnie jak Duży Lotek czy Totoliga).

#52894 04/02/2004 21:15
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437
Quote
Oryginalnie wysłał qwerty:
[qb]To nie jest exchange, tylko betting pool, gdzie stawki idą do jednej puli (stąd nazwa), a po rozstrzygnięciu wszystko jest proporcjonalnie dzielone (podobnie jak Duży Lotek czy Totoliga).[/qb]
Teraz to juz zupelnie nie wiem o co chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Przykladowo jakies tam wartosci sa wystawione
np. Chelsea - Charlton 1.50-4.58-8.58
i dajmy na to,ze klikam na zwyciestwo Chelsea to znaczy,ze wystawiam ten zaklad czy gram na Chelsea?
I co znaczy proporcjonalnie dzielone?
Tego to juz zupelnie nie rozumiem.

#52895 04/02/2004 21:32
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Ale chyba orientujesz się jak działa Duży Lotek lub Totalizator?

#52896 05/02/2004 00:24
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Quote
Oryginalnie wysłał verseau:
[qb]Teraz to juz zupelnie nie wiem o co chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Przykladowo jakies tam wartosci sa wystawione
np. Chelsea - Charlton 1.50-4.58-8.58
i dajmy na to,ze klikam na zwyciestwo Chelsea to znaczy,ze wystawiam ten zaklad czy gram na Chelsea?
I co znaczy proporcjonalnie dzielone?
Tego to juz zupelnie nie rozumiem.[/qb]
Stawki wpłacane przez graczy na poszczególne rozstrzygnięcia są dzielone poźniej pomiędzy tych którzy prawidłowo wytypowali, proporcjonalnie do wkładu (oczywiście po potrąceniu działki dla firmy ThePool). Podane kursy są orientacyjne i dotyczą danej chwili - oznaczają że jeżeli nikt więcej by już nie obstawił to obstawiając $10 na Chelsea dostałbyś $15 jeżeli by wygrała. Ale jeżeli w miarę upływu czasu więcej osób postawi na Chelsea to będzie więcej osób do podziału i może się okazać że dostaniesz kurs 1.20 a nie 1.50. Ale też może być i odwrotnie, jeżeli później więcej ludzi zagra Charlton to możesz mieć na Chelsea np. 1.80 a nie 1.50

#52897 05/02/2004 03:58
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Zawsze uważałem, że w tego typu przedsięwzięciach warto grać wyłącznie "niespodzianki". Czy może ktoś się na ten temat wypowiedzieć?


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, rymoholik, forty), 1,350 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,256
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1