Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#52898 05/02/2004 00:41
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
L
luc
Offline
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
Organizuje zrzutke na jeden miesiac typow z offside-tips.com, sprawdzimy ich od strony praktycznej. Zainteresowanych prosze o kontakt na priv, fajnie by bylo gdybysmy zdazyli juz na ten weekend.

to byla reklama <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
He he. Bez typów DJ offside tips nie dadzą rady. I będzie wtopa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Ale przemyślę do jutra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 227
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 227
Quote
Oryginalnie wysłał Stach:
[qb]He he. Bez typów DJ offside tips nie dadzą rady. I będzie wtopa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Ale przemyślę do jutra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
he he

sosna niech sie lepiej schowa z ta komercja, jak przeczytalem jego post, o tym ze wyslal do nich maila o podobienstwie typow to mialem niezla polewke

Ach ten Sosna to smieszny gosc.

Nie wiem jak to sie stalo ze oni skonczyli na +, a sosna na duzym ------ z tego co mi wiadomo

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Jan 2002
Posty: 892
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 892
Nic mi do tego, ale nie lubię, gdy ktoś wie,że dzwonią, tylko nie wie w którym kościele...
Z dyskusji dotychczasowych wywnioskowałem,że są trzy grupy grajacych typy DJ.
Pierwsza, to ci, którzy grają typy DJ od czasu, gdy były free. Jeśli byli konsekwentni i nie dokładali własnych " genialnych " wynalazków, to są na duuuużym plusie. Jak dużym poczytaj posty.
Druga grupa, to ci, którzy stali się jego abonentami od początku. Zapewniam,że też są na bardzo dużym plusie.
Trzecia grupa, to ci, którzy mieli nieszczęście stać sie abonentami w styczniu, gdy przyszła czarna seria.
I tu znów trzeba rozdzielić.
Ci, którzy grali high są małym plusie / +4%/
Ci, ktorzy grali też medium spory misnus /-20%/
Ci, którzy grali mix ponad 600 zł plus.
Śmieszny gość?!
Mający taka statystykę.
Kto tu jest śmieszny?
Ale to pytanie retoryczne.

Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Za month cena 50 $ ?

Dołączył: Jan 2003
Posty: 48
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 48
Nie ma trzeciej grupy ponieważ w styczniu się nie dało zarejestrować na stronę Sosny. A z tym że offside tips kopiuje typy sosny to już nie przesadzajcie. Gość może jest i dobry ale bez przesady że cały świat od niego kopiuje. Jego typy mozna na znaleźć na dziesiątkach serwisów sportowych on je po prostu dobrze selekcjonuje. Offside wydaje mi sie być nieco poważniejszą firmą

Dołączył: Jun 2001
Posty: 55
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 55
luc prive <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,990
B
b6 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,990
Eee... za wysoko sie cenia: 75 euro - czyli 360 na miesiac to jak na warunki polskie to jest dobre... ale dla 8 - 10 osob. Poza tym oni gwarantuja zysk po zamknieciu miesiaca wiec w srodku miesiaca nie ma co wchodzic.

Druga sprawa - nie widze tam buka u ktorego graja. Jesli graja to na pewno w realu kursy beda znacznie mniejsze, zatem nie wiem czy warto to grac

I WAZNE!!! Ja widze tylko i wylacznie historie od pazdziernika 2003 roku. Nie wiadomo co bylo wczesniej - jak mozna podejrzewac byli na minusie, bo pisza ze od roku wspolpracuja a historia jest tylko od 10'2003. To moze byc niezla mina jak ktos zacznie grac ich typy za duza kase. Ostroznie.

PS.
Luc, priv :zobacz:

Dołączył: Jan 2004
Posty: 129
vig Offline
member
member
Dołączył: Jan 2004
Posty: 129
Ja nie wiem czemu Wy tak uparcie chcecie placic za typy? Czemu nie korzystacie z bezplatnych ston? Stronka Toptipsters [toptipsters.net] jest darmowa a typy skutecznoscia i kursami przewyzszaja niejeden platny serwis.Ja gram te typy od jakiegos czasu i jestem bardzo zadowolony.Wystarczy popatrzec w historie i wszystko jasne.Nie ma praktycznie kursow ponizej 1.70 a jeden nawet 5.00.
Widac,ze gosc jest pewnie Turkiem,albo mocno siedzi w tej lidze,wiec musi wiedziec co robi.

Pozdrawiam.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,990
B
b6 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,990
W sumie masz racje vig (czy to ksywka od wig z wgpw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ).
Powstaje duzo stron juz treaz bezplatnych. Ares robi tez chyba niezla stronke, ale u nich jeszcze nie wiadomo na razie o co chodzi. Ci z offside tups maja bardzo przejzyscie zrobiona strone i bardzo sensowny podzial: typy pewne i pewne mixy. Mi akurat to sie podoba. No ale mowie, cena stanowczo za wysoka w stosunku do tego co jest w archiwum. Sam bym nie dal 360 zeta miesiecznie na pewno zwlaszcza ze jest tyle dosc dobrych stron - no i oczywiscie nasz DJ ktory bierze bardzo rozsadna stawke za swoja prace
pozdr

Dołączył: Jan 2004
Posty: 129
vig Offline
member
member
Dołączył: Jan 2004
Posty: 129
Quote
Oryginalnie wysłał b6:
[qb]W sumie masz racje vig (czy to ksywka od wig z wgpw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ).
Powstaje duzo stron juz treaz bezplatnych. Ares robi tez chyba niezla stronke, ale u nich jeszcze nie wiadomo na razie o co chodzi. Ci z offside tups maja bardzo przejzyscie zrobiona strone i bardzo sensowny podzial: typy pewne i pewne mixy. Mi akurat to sie podoba. No ale mowie, cena stanowczo za wysoka w stosunku do tego co jest w archiwum. Sam bym nie dal 360 zeta miesiecznie na pewno zwlaszcza ze jest tyle dosc dobrych stron - no i oczywiscie nasz DJ ktory bierze bardzo rozsadna stawke za swoja prace
pozdr[/qb]
vig nie pochodzi od gieldy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Wracajac do tematu to wg.mnie strona Toptipsters jest najlepsza z jaka sie do tej pory spotkalem.
Po pierwsze gosc nie jest zmuszony do podawania typow z okreslona czestotliwoscia,bo wymagaja tego abonenci.Facet ma zupelny luz i gdy juz cos wrzuci to jest tego bardziej niz pewny.
Nastepnie typy sa podawane w wiekszosci z jednej ligi,wiec mozna sadzic ze ma sie doczynienia z kims kto wie co tam w trawie piszczy.
Sam moglbym placic za typy gdybym wiedzial,ze kupuje dobry towar.Moim zdaniem DJ niepotrzebnie za wszelka cene chcial wyjsc na plus i podawal nie do konca przemyslane typy(mam tu na mysli poniedzialkowy mecz ligi wloskiej)
Po prostu presja.

Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
L
luc
Offline
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
INFORMACJA DLA ZAINTERESOWANYCH

Zglosilo sie kilkunstu chetnych i musze przyznac ze sprawa mnie nieco przerosla. Chce to zrealizowac jak najszybciej ale przy takiej liczbie osob "zgranie sie" moze zajac kupe czasu potrzebne wiec radykalne rozwiazanie.

Oto co wymyslilem:

Miesiac typow dla nowych uzytkownikow to koszt 50 EURO.

Prosze wiec o zgloszenie sie osob ktore od reki moga wplacic pieniadze i sa gotowi na koszt 10E (licze ze te 5 osob bedzie). I co najwazniejsze, MUSZA POSIADAC KONTO W INTELIGO.

Przelewy wewnatrz Inteligo sa realizowane od reki wiec mozna byloby dokonac natychmiastowej zrzutki co pozwolilo by wykupic typy juz jutro i tym samym zdazyc na weekendowe typy.

Pozostale osoby dolacza pozniej, kase sie pooddaje itp.

Jesli chodzi o dystrybucje typow. Zaloze konto mailowe do ktorego beda mieli dostep ci ktorzy sie zrzucili, moze znajde cos z forwardingiem wtedy typy beda lecialy bezposrednio na maile "zrzutkowiczow".

I to tyle, innego rozwiazania ktore pozwolilo by zdazyc na najblizszy weekend nie widze...

Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
L
luc
Offline
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
w gre wchodzi jeszcze zrzuta poprzez moneybookers, to bedzie nawet lepsze rozwiazanie bo stamtad wplacam do offside

Dołączył: Aug 2003
Posty: 255
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 255
Boshe na takich amatorów się zrzucać,
nie kompromitujcie się stop

Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
Zgadzam się z cyfrowym.

Już lepiej zainwestować w hippopod.
Podają dużo typów i mają bardzo dobrą skuteczność.

Czy ktoś korzysta z ich typów ???

Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
L
luc
Offline
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
mozesz podac adres ? ten hipod czy jakos tak...

Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,990
B
b6 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,990
Quote
Oryginalnie wysłał artbledo:
[qb]Hippopod [hippopod.com][/qb]
10 picks a day for a month, $600.00
:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał b6:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał artbledo:
[qb]Hippopod [hippopod.com][/qb]
10 picks a day for a month, $600.00
:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: [/qb]
proponuje zacząć od:
1 GOLD pick a day for $29.99 a month.....only $1.07 a pick. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Taniocha :rolleyes:

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, Sensei, 11kera11, JelineK, betowiec, kamel), 1,056 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,922
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1