|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
to ze najeczki ze sklepu za 450 mozna miec w necie za 300  cieszy mnie to 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Siwy w końcu na bruku !  [ Linked Image] Powodzenia Andrea !
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
to ze najeczki ze sklepu za 450 mozna miec w necie za 300  cieszy mnie to  wrzuc zdjecia obadamy czy warte tych 3 stówek  ...a też musze coś kupić to SE lukne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
ostatni egzamin zdany na studiach.. miedzynarodowe prywatne  u dziadka 90 lat ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
W kwietniu premiery: Tabasko Drużyna Mistrzów Kodex4 3W 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Sorry Mitul, że zmieniam temat  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
j.w. Aga 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
Piękny mecz Isi, ostatnie pół roku fenomenalne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Radwancka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
w pelni popieram  wreszcie jakis powazny sukces, niezly progres, Brawo Aga chociaz mecz bez szalu tak obiektywnie... ale niewazne bo tytul jest, punkty i kasa też 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
"Piąty szlem" ogarnięty bez straty seta  Top 3 kwestią kilku tygodni  Ktoś tu chciał zamienić nasz polski brylant, na duńskiego klopsika co nawet ręki nie potrafi podać sędziemu po meczu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
Experto wklej proszę twoje zdjęcie, bo jak rozumiem mniej korzystne zdjęcie Isi oraz jej wyzwiska na quasi świadczą o tym, że twoje poczucie estetyki wywodzi się z niebanalnych doświadczeń wizualnych dostarczanych ci przez całe życie. Brak klasy, kultury i wychowania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Experto wklej proszę twoje zdjęcie masz ze swojego aj fona wrzucam, jak widzisz jestem przystojniakiem: [Linked Image] [ imageshack.us]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Kurde Experto, na tym zdjeciu co wkleiles to wypisz wymaluj moj kumpel z liceum 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Kurde Experto, na tym zdjeciu co wkleiles to wypisz wymaluj moj kumpel z liceum  Toż to Agustin Marek Egurrola 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
Kurde Experto, na tym zdjeciu co wkleiles to wypisz wymaluj moj kumpel z liceum  Toż to Agustin Marek Egurrola  dokładnie tak by wyglądał po zjedzeniu kartonu pączków.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Ktoś tu chciał zamienić nasz polski brylant, na duńskiego klopsika co nawet ręki nie potrafi podać sędziemu po meczu  Teraz ojców sukcesu przy zwycięstwach jest wielu i pędzi z gratulacjami, ale kiedy przegrywała to była wieczną pożywką dla zakompleksionych frustratów  Brawo Aguś ! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
Ktoś tu chciał zamienić nasz polski brylant, na duńskiego klopsika co nawet ręki nie potrafi podać sędziemu po meczu  Teraz ojców sukcesu przy zwycięstwach jest wielu i pędzi z gratulacjami, ale kiedy przegrywała to była wieczną pożywką dla zakompleksionych frustratów  Brawo Aguś !  taka reakcja o której mówisz, jest mimo wszystko bardziej naturalna niż to co się dzieje na quasi, bardzo rzadko tam wchodzę, stąd może też moje zdziwienie. Prawdziwi 'mistrz' to Drizzd91, który stwierdził 'i tak jest pompowany balon w postaci Radwanskiej dostanie przeciwniczke ktora choc troche mysli i ma jakies umiejetnosci to sie zaczynaja schody. Jak przychodzi prawdziwa kasa i prawdziwy egzamin (szlemy) to Agus juz tak wielkich wynikow nie notuje, dlaczego odpowiedz mozesz sam znalesc'. Aga zanotowała największy sukces w historii polskiego tenisa, od jesieni 2011 gra naprawdę świetnie, najciekawiej w czołówce, gdzie technikę musi stawiać przeciw atletyzmowi rywalek, a koleś stwierdza że nie znosi jej za 'poprostu jej styl '. No i oczywiście wtopił sporo kasy, ale ja się nie dziwię, skoro dla niektórych gra Agi to po prostu przebijanie piłek w drugą stronę, to z takich ludzi cieszyć się będą tylko bukmacherzy. PS Jako, że to wesoły temat ma być, to zachęcam wszystkich do gry w tenisa, fenomalna gra na świeżym powietrzu, jak ktoś trochę pogra to może doceni grę niektórych zawodników i inaczej spojrzy na tenisa, bo to co robi Isia to naprawdę genialna sprawa.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|