statystyki wygladaja niezle ale czy oni sa wiarygodni ? ok 70% skutecz..."> statystyki wygladaja niezle ale czy oni sa wiarygodni ? ok 70% skutecz...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
L
luc
Offline
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
to co skladamy sie ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

statystyki wygladaja niezle ale czy oni sa wiarygodni ? ok 70% skutecznosci przy tylu typach, czy to w ogole mozliwe...

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
Właśnie ... Też się nad tym zastanawiałem ale sądzę że jest to możliwe. Często typują koszykówkę akademicką a tam można mieć bardzo dobrą skuteczność. Np typer z CBS Sportsline ma skuteczność ok. 75%(ale nie ATS tylko SU).

Już dzisiaj chciałem wykupić u nich POD za 30$ ale zorientowałem się że mogę zapłacić tylko przez Paypal. A tam Polacy nie mogą się rejestrować.

Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
L
luc
Offline
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
Quote
Oryginalnie wysłał artbledo:
[qb]Właśnie ... Też się nad tym zastanawiałem ale sądzę że jest to możliwe. Często typują koszykówkę akademicką a tam można mieć bardzo dobrą skuteczność. Np typer z CBS Sportsline ma skuteczność ok. 75%(ale nie ATS tylko SU).

Już dzisiaj chciałem wykupić u nich POD za 30$ ale zorientowałem się że mogę zapłacić tylko przez Paypal. A tam Polacy nie mogą się rejestrować.[/qb]
Sluchaj ATS a SU to jak niebo i ziemia, prawdopodobnie nikt nie jest w stanie osiagac nawet 65% ATS przy np 2000 typach. To chyba kompletna sciema no ale coz cyferki zakrecily w glowie i przycmily nam rozsadek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

ktos musi sprobowac i tyle, artbledo pokombinuj z ta wplata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
Quote
ktos musi sprobowac i tyle, artbledo pokombinuj z ta wplata
Gdybym wiedział jak to obejść to bym wpłacił już dzisiaj i zaczął ich testować.
Czy ktoś wie w jaki sposób mogę wpłacić przez Paypal ???

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Quote
Oryginalnie wysłał artbledo:
[qb]Właśnie ... Też się nad tym zastanawiałem ale sądzę że jest to możliwe. Często typują koszykówkę akademicką a tam można mieć bardzo dobrą skuteczność. Np typer z CBS Sportsline ma skuteczność ok. 75%(ale nie ATS tylko SU).
[/qb]
a gdzie masz dział z tymi typowaniami na stronie CBS???

Pozd

Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Quote
Oryginalnie wysłał artbledo:
[qb]Sportsline NCAA Basketball [sportsline.com]

Sportsline NBA [sportsline.com][/qb]
Wielkie dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
L
luc
Offline
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
potrzebna jeszcze chociaz jedna osoba mogaca wplacic przez moneybookers i startujemy z offside...

Dołączył: Nov 2003
Posty: 88
V
journeyman
journeyman
V Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 88
luc, priv.

Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
L
luc
Offline
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
prosze ktoregos z moderatorow o usuniecie tematu

Dołączył: Jul 2003
Posty: 316
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 316
50 euro za takie typy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Date Match Tip Odd Result Profit
07.02 Wimbledon - Norwich C. 2 1.80 0:1 +80
07.02 Marseille - Ajaccio 1 1.53 2:1 +53
07.02. Metz - Monaco 2 2.00 0:2 +100
Co prawda wszystkie 3 win , ale ja je tez gralem i za free <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
L
luc
Offline
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
artbledo masz priva PILNE !

Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
luc, wysłałem Tobie priva

Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
czy sprawa ruszyła już szerzej czy tylko dla tych co mają 10 euro ?

Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
L
luc
Offline
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
Shoti zebralismy tyle zeby wykupic po 10E na leb i nie licz ze zejdziemy do 2E <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

zreszta zostaly juz tylko 3 tyg typow wiec nie wiem jak miala by wygladac na to zrzutka, co dolaczy jedna osoba i da 5E za te 3 tyg to bede przelewal kazdemu po 1E ? to smieszne

faktem jest ze nameczylem sie z tym bardziej niz myslalem i wiecej juz mi sie nie chce, wspolne konto ktore nie wypalilo bawienie sie przekierowywaniami itp ja mam dosc jesli chodzi o zrzutki

ze nie wspomne ze w miedzyczasie zalatwilismy w trojke typy z hippopod (po 10$ na leb)...

Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
ja nie wiem czy jest sens płacić za te typy, przecież samemu można oblecieć neta poświęcić te 4 godziny na tydzień i masz mniej więcej te same informacje co ci typerzy ( wątpie by mieli jakieś specjalne dojścia do informacji ) ja w moim własnym temacie ( podaje tam część typów co gram na necie ( na pisanie wszystkiego nie mam czasu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )), i po 4 tygodniach mam skuteczność
52-72 czyli 42%, natomiast efektywność ( zyskowność) 176,06% czyli nie jet tak źle a nie kozystam z żadnych płatnych typów, a jak widzę że jakieś tumany chcą za swoje wypociny 600$ :eek: , to mogę się tylko za głowę złapać, mógłbym płacić za typy nawet te 600 jakbym dostał kilka pewnych typów po dobrych kursach ( pewny to znaczy że zaszły okoliczności które sprawiają że mecz wejdzie na 99,9%, np. mecz racing-boca, mecz alanii władykałkaz, mecz AGF w duńskiej i kilka innych też by się znalazło) bo takie mecze zdarzają się co jakiś czas a nawet przeszukując net wiekszość się ominie

Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
L
luc
Offline
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
kolejna dyskusja nt sensu platnych typow mnie nie interesuje, to juz chyba nasza prywatna sprawa, ostatnio panuje jakas moda na "uswiadamianie" tych co placa

PO RAZ DRUGI PROSZE MODOW O USUNIECIE TEMATU, SPICIE PANOWIE ?

Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
Quote
Oryginalnie wysłał luc:
[qb]kolejna dyskusja nt sensu platnych typow mnie nie interesuje, to juz chyba nasza prywatna sprawa, ostatnio panuje jakas moda na "uswiadamianie" tych co placa

PO RAZ DRUGI PROSZE MODOW O USUNIECIE TEMATU, SPICIE PANOWIE ?[/qb]
dobra spoko powiedziałem tylko co myślę, nie miałem zamiaru nikogo obrażać czy denerwować, nikt nie musi sie ze mną zgadzać nie jestem przecież alfą i omegą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , jasne mozecie robić co chcecie wasza sprawa i pieniądze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , nie będę sie wiecej wtrącał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> , jeszcze raz przepraszam

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (forty, ANZELMO, Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, JelineK), 1,707 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,333
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1