|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059 |
to co skladamy sie ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
statystyki wygladaja niezle ale czy oni sa wiarygodni ? ok 70% skutecznosci przy tylu typach, czy to w ogole mozliwe...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
Właśnie ... Też się nad tym zastanawiałem ale sądzę że jest to możliwe. Często typują koszykówkę akademicką a tam można mieć bardzo dobrą skuteczność. Np typer z CBS Sportsline ma skuteczność ok. 75%(ale nie ATS tylko SU).
Już dzisiaj chciałem wykupić u nich POD za 30$ ale zorientowałem się że mogę zapłacić tylko przez Paypal. A tam Polacy nie mogą się rejestrować.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059 |
Oryginalnie wysłał artbledo: [qb]Właśnie ... Też się nad tym zastanawiałem ale sądzę że jest to możliwe. Często typują koszykówkę akademicką a tam można mieć bardzo dobrą skuteczność. Np typer z CBS Sportsline ma skuteczność ok. 75%(ale nie ATS tylko SU).
Już dzisiaj chciałem wykupić u nich POD za 30$ ale zorientowałem się że mogę zapłacić tylko przez Paypal. A tam Polacy nie mogą się rejestrować.[/qb] Sluchaj ATS a SU to jak niebo i ziemia, prawdopodobnie nikt nie jest w stanie osiagac nawet 65% ATS przy np 2000 typach. To chyba kompletna sciema no ale coz cyferki zakrecily w glowie i przycmily nam rozsadek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ktos musi sprobowac i tyle, artbledo pokombinuj z ta wplata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
ktos musi sprobowac i tyle, artbledo pokombinuj z ta wplata Gdybym wiedział jak to obejść to bym wpłacił już dzisiaj i zaczął ich testować. Czy ktoś wie w jaki sposób mogę wpłacić przez Paypal ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Oryginalnie wysłał artbledo: [qb]Właśnie ... Też się nad tym zastanawiałem ale sądzę że jest to możliwe. Często typują koszykówkę akademicką a tam można mieć bardzo dobrą skuteczność. Np typer z CBS Sportsline ma skuteczność ok. 75%(ale nie ATS tylko SU). [/qb] a gdzie masz dział z tymi typowaniami na stronie CBS??? Pozd
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Wielkie dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059 |
potrzebna jeszcze chociaz jedna osoba mogaca wplacic przez moneybookers i startujemy z offside...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2003
Posty: 88 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059 |
prosze ktoregos z moderatorow o usuniecie tematu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 316
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 316 |
50 euro za takie typy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Date Match Tip Odd Result Profit 07.02 Wimbledon - Norwich C. 2 1.80 0:1 +80 07.02 Marseille - Ajaccio 1 1.53 2:1 +53 07.02. Metz - Monaco 2 2.00 0:2 +100 Co prawda wszystkie 3 win , ale ja je tez gralem i za free <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059 |
artbledo masz priva PILNE !
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
luc, wysłałem Tobie priva
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405 |
czy sprawa ruszyła już szerzej czy tylko dla tych co mają 10 euro ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059 |
Shoti zebralismy tyle zeby wykupic po 10E na leb i nie licz ze zejdziemy do 2E <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
zreszta zostaly juz tylko 3 tyg typow wiec nie wiem jak miala by wygladac na to zrzutka, co dolaczy jedna osoba i da 5E za te 3 tyg to bede przelewal kazdemu po 1E ? to smieszne
faktem jest ze nameczylem sie z tym bardziej niz myslalem i wiecej juz mi sie nie chce, wspolne konto ktore nie wypalilo bawienie sie przekierowywaniami itp ja mam dosc jesli chodzi o zrzutki
ze nie wspomne ze w miedzyczasie zalatwilismy w trojke typy z hippopod (po 10$ na leb)...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886 |
ja nie wiem czy jest sens płacić za te typy, przecież samemu można oblecieć neta poświęcić te 4 godziny na tydzień i masz mniej więcej te same informacje co ci typerzy ( wątpie by mieli jakieś specjalne dojścia do informacji ) ja w moim własnym temacie ( podaje tam część typów co gram na necie ( na pisanie wszystkiego nie mam czasu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )), i po 4 tygodniach mam skuteczność 52-72 czyli 42%, natomiast efektywność ( zyskowność) 176,06% czyli nie jet tak źle a nie kozystam z żadnych płatnych typów, a jak widzę że jakieś tumany chcą za swoje wypociny 600$ :eek: , to mogę się tylko za głowę złapać, mógłbym płacić za typy nawet te 600 jakbym dostał kilka pewnych typów po dobrych kursach ( pewny to znaczy że zaszły okoliczności które sprawiają że mecz wejdzie na 99,9%, np. mecz racing-boca, mecz alanii władykałkaz, mecz AGF w duńskiej i kilka innych też by się znalazło) bo takie mecze zdarzają się co jakiś czas a nawet przeszukując net wiekszość się ominie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059 |
kolejna dyskusja nt sensu platnych typow mnie nie interesuje, to juz chyba nasza prywatna sprawa, ostatnio panuje jakas moda na "uswiadamianie" tych co placa
PO RAZ DRUGI PROSZE MODOW O USUNIECIE TEMATU, SPICIE PANOWIE ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886 |
Oryginalnie wysłał luc: [qb]kolejna dyskusja nt sensu platnych typow mnie nie interesuje, to juz chyba nasza prywatna sprawa, ostatnio panuje jakas moda na "uswiadamianie" tych co placa
PO RAZ DRUGI PROSZE MODOW O USUNIECIE TEMATU, SPICIE PANOWIE ?[/qb] dobra spoko powiedziałem tylko co myślę, nie miałem zamiaru nikogo obrażać czy denerwować, nikt nie musi sie ze mną zgadzać nie jestem przecież alfą i omegą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , jasne mozecie robić co chcecie wasza sprawa i pieniądze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , nie będę sie wiecej wtrącał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> , jeszcze raz przepraszam
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|