|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Legia  Cracovia 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Originally Posted By: raiders_ szybki correct jak się zoriętowałem przed chwilą MILAN +2 /Strzeli staje się masówką ... a wiemy jak się kończą masówki
Jednak ta masówka nie była zła ; )
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Originally Posted By: raiders_ szybki correct jak się zoriętowałem przed chwilą MILAN +2 /Strzeli staje się masówką ... a wiemy jak się kończą masówki
Jednak ta masówka nie była zła ; )  tak nie była zła ,ale BTS było jeszcze lepsze nie mówiąc o Underze Bayernu i tylko jedna strzeli Wczorajsza LM 3/3 100% $$$$$$$$ A co na dzisiaj ??? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2011
Posty: 514
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2011
Posty: 514 |
http://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzMxNjMyMDk0NTI0OTMwMDp1XF6V2D8Bp%2FbcnnQ%3D a tyle się wachałem czy karny czy czerwona kartka,jak na zlość kurfa,a było 9 żółtych,no i myślałem o Baya z handi,czego nie poszli za ciosem po 1 połowie było blisko z 5 na tysiaka walczymy dalej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
czego nie poszli za ciosem po 1 połowie Czemu nie poszli .. brakło pary ? w prawdzie meczu nie oglądałem widziałem tylko skróty i studio pomeczowe na Nce no i z tego co panowie mówili to bajern mizeria .... w konfrontacji z realem może być srogie lanie . Zresztą Bayern gra praktycznie co mecz tą samą 11 to ile tak jeszcze pociągną ? Wczoraj zagrał Olic ok strzelił 2gole i tyle dalej nie ma nic . Zresztą zobaczymy jak zagrają teraz w lidze ,ale pewnie miodu też nie będzie .
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Tak na szybko to widzi mi się BTS na Bernabeu ... Apoel nie ma czego bonić więc czy przegrją 1-0 czy 6-1 jeden hooj ,a real trcił bramki z CSKA i Dynamem Z u siebie to czemu nie z APOELem . Zapewne królewsy wyjdą z kilkom zmianami w skłądzie . BTS @2,50 ..ciekawe  W londynie także bym widział BTS Benfica nie ma czego bronic muszą atakować co automatycznie stworzy szanse dla Chelsea . W pierwszym meczu Befica miałą swietne okazje ale brakło ciut szczęscia terez myślę ze już trafią . Chelsea u siebie dużo strzela Napoli 3-1 ,Valencja 3-0 ... więc przy założeniu ze Befica ruszy do ataku bez kalkulacji to czelsi 2 powinno wcisnąć . BTS @1.83 Over 2,5 @1.90 Chelsea 02,5 @1.75 Narazie to moje luźne przemyślenia także spokojnie  , ale Chelsea z nową miotłą (DiMatteo) może zrobić małą rewolucję w tegorocznej LM .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5 |
nie było zle grali bez Schweinsteigera, Robena, Gomes wczedł w 75 minucie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Olic wkoncu dostal szanse i widac ze ja wykorzystal ... zdecydowanie czesciej powinien taka szanse dostawac a nie raz na miesiac koncowki 10minutowe ....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
dzisiaj w Mardycie ciężko mi uwierzyć by ten słaby APOEL był w stanie bramkę strzelić według mnie jakieś dwa trzy zero Real wygra bez spinania się.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
oczywiście słaby patrząc z punktu widzenia siły rywala.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
mamy sklady na mecz Legi  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Huge zablysnal dzisiaj w nocy
"no jak tak dalej beda przepychac barcelone, to smialo mozna traktowac ich wygrana w lm jako lokate "
jak trzeba miec zryta psyche zeby takie cos wymyslec
2 karny z kapelusza tutaj nie ma co dyskutowac ,takie jedenastki
to mozna sobie dyktowac na wioskach ale nie w LM Milan oddaje jeden celny strzal na bramke jest bezradny nie potrafi wymienic kilku podan a pan Huge pisze ze Barca zostala przepchana do kolejnej rundy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
mamy sklady na mecz Legi  ? "Wczoraj informowaliśmy, że w meczu z Arką w Gdyni nie zagrają Michał Kucharczyk, Inaki Astiz oraz Michal Hubnik. Do grona nieobecnych dołączył jeszcze Ivica Vrdoljak. Chorwat doznał urazu na treningu, ma być gotowy dopiero na spotkanie z Ruchem Chorzów. Z zespołem do Gdyni nie poleciał Danijel Ljuboja, który miał ważne sprawy rodzinne. Na miejsce dotrze dziś, ale nie wystąpi w podstawowym składzie. W takim wypadku od pierwszej minuty zobaczymy na boisku Ismaela Blanco i Nacho Novo. Przypuszczalny skład Legii: Kuciak - Jędrzejczyk, Choto, Żewłakow, Kiełbowicz - Rzeźniczak, Gol - Novo, Radović, Żyro - Blanco"
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Pacyfista ale co przeżywasz ? było mineło sędzia dał ciał to pewnie teraz w nagrodę pewnie posędziuje ligę kręgową i już . nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem . A napinaczy było wielu i będzie ..
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
dzieki AG 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Pacyfista ale co przeżywasz ? było mineło sędzia dał ciał to pewnie teraz w nagrodę pewnie posędziuje ligę kręgową i już . nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem . A napinaczy było wielu i będzie .. nie przezywam tylko jestem za zdrowym rozsadkiem jest wolnosc slowa ale jak mozesz obojetnie przejsc jak ktos pisze takie brednie . malo tego on jak sie obudzi dalej bedzie obcowal ze Barce przepchali ze Milan byl lepszy podobnie jak Wisle nalezala sie gra w grupach LM a nie Nikozji
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
jeszcze o Arce... jest problem w pomocy, Kuklis i Pruchnik wypadli za kartki, dalej nie ma Benata, kontuzjowany jest Radoslajevic... w ataku nie zagra Nwaogu. Arka ogólnie u siebie wygląda bardzo dobrze (jak na I ligę oczywiscie, ale te braki będą widoczne, ciekawe jak Nemec zestawi dziś drugą linie. ważna będzie postawa skrzydłowych Kowalskiego i Tomasika, ciekawe jak wypadną na tle takiego przeciwnika. Legia z Novo i Blanco też pewnie szału nie zrobi + do tego za chwilę mecz z Ruchem w lidze. chyba remis 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
Ciekawie dzisiaj w Krakowie. Tak na prawdę wynik chyba może być w każdą stronę. Cracovia jeśli dzisiaj nie wygra to raczej żegna się z ekstraklasą.. Podbeskidzie solidne ale grają już o przysłowiową pietruszkę. Tyle, że mogą mieć ochotę na grę po przegranej z ŁKS'em - przegranej, moim zdaniem przez warunki atmosferyczne, kto widział chociaż urywki meczu ten wie o czym mówię.
W Krakowie jeszcze wierzą? Terminarz mają mega ciężki - chociażby - Wisła, Polonia, Ruch
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2012
Posty: 445
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2012
Posty: 445 |
dzisiaj w Mardycie ciężko mi uwierzyć by ten słaby APOEL był w stanie bramkę strzelić według mnie jakieś dwa trzy zero Real wygra bez spinania się. w ostatnim czasie, w lidze, Real "przyzwczaił", że czasem "lubi" stracić gola z słabszym zespołem i z 0-1 robili wygraną... dlatego po głowie chodzi mi Apoel strzeli 2,90 i Apoel pierwszy strzeli gola 9.00 przy tak przeciętnej Chelsea Benfa x2 2.05 czy nawet awans po kursie 6,00 wyglądają kusząco
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|