Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 15 1 2 3 14 15
#5294287 04/04/2012 13:23
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
futbol

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Legia boks

Cracovia boks

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted By: raiders_
szybki correct jak się zoriętowałem przed chwilą MILAN +2 /Strzeli staje się masówką ... a wiemy jak się kończą masówki

Jednak ta masówka nie była zła ; )

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by Domel
Originally Posted By: raiders_
szybki correct jak się zoriętowałem przed chwilą MILAN +2 /Strzeli staje się masówką ... a wiemy jak się kończą masówki

Jednak ta masówka nie była zła ; )

laugh tak nie była zła ,ale BTS było jeszcze lepsze nie mówiąc o Underze Bayernu i tylko jedna strzeli grin
Wczorajsza LM 3/3 100% $$$$$$$$ laugh

A co na dzisiaj ??? tongue

Dołączył: Dec 2011
Posty: 514
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Dec 2011
Posty: 514
http://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzMxNjMyMDk0NTI0OTMwMDp1XF6V2D8Bp%2FbcnnQ%3D

a tyle się wachałem czy karny czy czerwona kartka,jak na zlość kurfa,a było 9 żółtych,no i myślałem o Baya z handi,czego nie poszli za ciosem po 1 połowie
było blisko z 5 na tysiaka
walczymy dalej boks

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by wsadzecigłowedopralki
czego nie poszli za ciosem po 1 połowie

Czemu nie poszli .. brakło pary ? w prawdzie meczu nie oglądałem widziałem tylko skróty i studio pomeczowe na Nce no i z tego co panowie mówili to bajern mizeria .... w konfrontacji z realem może być srogie lanie . Zresztą Bayern gra praktycznie co mecz tą samą 11 to ile tak jeszcze pociągną ? Wczoraj zagrał Olic ok strzelił 2gole i tyle dalej nie ma nic .

Zresztą zobaczymy jak zagrają teraz w lidze ,ale pewnie miodu też nie będzie .

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Tak na szybko to widzi mi się
BTS na Bernabeu ... Apoel nie ma czego bonić więc czy przegrją 1-0 czy 6-1 jeden hooj ,a real trcił bramki z CSKA i Dynamem Z u siebie to czemu nie z APOELem . Zapewne królewsy wyjdą z kilkom zmianami w skłądzie .
BTS @2,50 ..ciekawe smile

W londynie także bym widział BTS Benfica nie ma czego bronic muszą atakować co automatycznie stworzy szanse dla Chelsea .
W pierwszym meczu Befica miałą swietne okazje ale brakło ciut szczęscia terez myślę ze już trafią .

Chelsea u siebie dużo strzela Napoli 3-1 ,Valencja 3-0 ... więc przy założeniu ze Befica ruszy do ataku bez kalkulacji to czelsi 2 powinno wcisnąć .

BTS @1.83
Over 2,5 @1.90
Chelsea 02,5 @1.75

Narazie to moje luźne przemyślenia także spokojnie tongue , ale Chelsea z nową miotłą (DiMatteo) może zrobić małą rewolucję w tegorocznej LM .

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
nie było zle grali bez Schweinsteigera, Robena, Gomes wczedł w 75 minucie

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Olic wkoncu dostal szanse i widac ze ja wykorzystal ... aplauz
zdecydowanie czesciej powinien taka szanse dostawac a nie raz na miesiac koncowki 10minutowe ....

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
dzisiaj w Mardycie ciężko mi uwierzyć by ten słaby APOEL był w stanie bramkę strzelić
według mnie jakieś dwa trzy zero Real wygra bez spinania się.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
oczywiście słaby patrząc z punktu widzenia siły rywala.

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
mamy sklady na mecz Legi hmm ?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Huge zablysnal dzisiaj w nocy

"no jak tak dalej beda przepychac barcelone, to smialo mozna traktowac ich wygrana w lm jako lokate "

jak trzeba miec zryta psyche zeby takie cos wymyslec

2 karny z kapelusza tutaj nie ma co dyskutowac ,takie jedenastki

to mozna sobie dyktowac na wioskach ale nie w LM
Milan oddaje jeden celny strzal na bramke jest bezradny
nie potrafi wymienic kilku podan a pan Huge pisze ze Barca zostala
przepchana do kolejnej rundy

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Originally Posted by Uve87
mamy sklady na mecz Legi hmm ?

"Wczoraj informowaliśmy, że w meczu z Arką w Gdyni nie zagrają Michał Kucharczyk, Inaki Astiz oraz Michal Hubnik. Do grona nieobecnych dołączył jeszcze Ivica Vrdoljak. Chorwat doznał urazu na treningu, ma być gotowy dopiero na spotkanie z Ruchem Chorzów. Z zespołem do Gdyni nie poleciał Danijel Ljuboja, który miał ważne sprawy rodzinne. Na miejsce dotrze dziś, ale nie wystąpi w podstawowym składzie. W takim wypadku od pierwszej minuty zobaczymy na boisku Ismaela Blanco i Nacho Novo.

Przypuszczalny skład Legii: Kuciak - Jędrzejczyk, Choto, Żewłakow, Kiełbowicz - Rzeźniczak, Gol - Novo, Radović, Żyro - Blanco"

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Pacyfista ale co przeżywasz ? było mineło sędzia dał ciał to pewnie teraz w nagrodę pewnie posędziuje ligę kręgową i już . nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem .
A napinaczy było wielu i będzie ..

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
dzieki AG piwo

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by raiders_
Pacyfista ale co przeżywasz ? było mineło sędzia dał ciał to pewnie teraz w nagrodę pewnie posędziuje ligę kręgową i już . nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem .
A napinaczy było wielu i będzie ..

nie przezywam tylko jestem za zdrowym rozsadkiem
jest wolnosc slowa ale jak mozesz obojetnie przejsc
jak ktos pisze takie brednie .
malo tego on jak sie obudzi dalej bedzie obcowal
ze Barce przepchali ze Milan byl lepszy podobnie jak
Wisle nalezala sie gra w grupach LM a nie Nikozji

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
jeszcze o Arce...

jest problem w pomocy, Kuklis i Pruchnik wypadli za kartki, dalej nie ma Benata, kontuzjowany jest Radoslajevic...
w ataku nie zagra Nwaogu.

Arka ogólnie u siebie wygląda bardzo dobrze (jak na I ligę oczywiscie, ale te braki będą widoczne, ciekawe jak Nemec zestawi dziś drugą linie.

ważna będzie postawa skrzydłowych Kowalskiego i Tomasika, ciekawe jak wypadną na tle takiego przeciwnika.

Legia z Novo i Blanco też pewnie szału nie zrobi + do tego za chwilę mecz z Ruchem w lidze.

chyba remis wink

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Ciekawie dzisiaj w Krakowie.
Tak na prawdę wynik chyba może być w każdą stronę.
Cracovia jeśli dzisiaj nie wygra to raczej żegna się z ekstraklasą.. Podbeskidzie solidne ale grają już o przysłowiową pietruszkę.
Tyle, że mogą mieć ochotę na grę po przegranej z ŁKS'em - przegranej, moim zdaniem przez warunki atmosferyczne, kto widział chociaż urywki meczu ten wie o czym mówię.

W Krakowie jeszcze wierzą?
Terminarz mają mega ciężki - chociażby - Wisła, Polonia, Ruch

Dołączył: Feb 2012
Posty: 445
addict
addict
Dołączył: Feb 2012
Posty: 445
Originally Posted by AG
dzisiaj w Mardycie ciężko mi uwierzyć by ten słaby APOEL był w stanie bramkę strzelić
według mnie jakieś dwa trzy zero Real wygra bez spinania się.


w ostatnim czasie, w lidze, Real "przyzwczaił", że czasem "lubi" stracić gola z słabszym zespołem i z 0-1 robili wygraną...
dlatego po głowie chodzi mi Apoel strzeli 2,90 i Apoel pierwszy strzeli gola 9.00

przy tak przeciętnej Chelsea Benfa x2 2.05 czy nawet awans po kursie 6,00 wyglądają kusząco

Strona 1 z 15 1 2 3 14 15

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, kamel, rafal08, Sensei, aker), 2,793 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,370
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1