Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 15 1 2 3 4 5 14 15
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by priboj
Apoel gol 2,7 hmm
raczej bet 4fun (sam nad tym myślę) jak zagrają rezerwowi to będą chcieli się pokazać i bramek może paść grad dla realu .Takie strzelanie pod publiczkę wsumie mecz o pietruchę to może także 4fun o4,5 @2.65 smile ?

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Originally Posted by raiders_
Originally Posted by priboj
Apoel gol 2,7 hmm
raczej bet 4fun (sam nad tym myślę) jak zagrają rezerwowi to będą chcieli się pokazać i bramek może paść grad dla realu .Takie strzelanie pod publiczkę wsumie mecz o pietruchę to może także 4fun o4,5 @2.65 smile ?
Wydaje się lepszy bet niż ten gol Apoelu , bo gdzieś tak koło 4,5 będzie to sie dziś działo ...

Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
a ofensywna gra Apoelu to śmiech na sali ...

Dołączył: Feb 2012
Posty: 445
addict
addict
Dołączył: Feb 2012
Posty: 445
Originally Posted by raiders_
Originally Posted by F by Ferragamo
napisałem przeciętnej, a widziałem ich w Lizbonie czy u siebie Kogutami

No i jakie wnioski ? widziałeś Chelsea zanim przeją ją DiMatteo ?

W mojej opinii Chelsea napewno nie jest w jakiejś mega formie ot grają solidnie i z meczu na mecz wychodz to coraz lepiej .DiMatteo dał nieco świeżości ddrużynie co odrazu przełożyło się na wyniki i na samą grę . Owszem nie gromią rywali ale też nie tracą punktów w lidze .
W lizbonie Chelse zagrało świetnie w defensywie czyli zrobi to co mieli zrobić nie stracić bramki a jak się uda to strzelić ... udało się . Swoją drogą Chlsea powinna wygrać wlisponie 2-0 .. sytuacja MAtty gdzie po minięciu bramkarza trafił w słupek ... to powinno wpać . Benfa miała 2 groźne sytuacje gdzie też przynajmniej jedna bramka powinna wpaść .

Mówienie ze Chelsea jest słabe jest lekko przesadą , moim zdaniem zespół łapie wiatr nawet kołek torres prezętuje się jakoś inaczej .
Wracając do meczu to coraz smielej patrzę na Over 2,5 ,BTS ,Chelsea o1,5... nieżle też wygląda Benfica +0,75 myslę ze mecz na styku 2-1 niebiescy .

widziałem, zgadza się, grają lepiej, ale w obronie wcale nie są tacy mocni, nie ma tego monolitu co przed laty. Czy w Lizbonie zagali rewelacyjnie? nie powiedziałbym, Benfa miała okazję, szwankowała skuteczność. Nikt nie twierdzi, że jest słabe, ale do tego, by napisać, że są w wybornej formie też daleko. Owszem liga portugalska nie jest mocna, ale ta nie błyszcząca po za domem Benfa była w stanie urwać punkty Czerwonym Diabłom, a który teren jest trudniejszy do zdobycia, Londyn czy stadion MU? jak to nie tracą puntków w lidze? a remis z Kogutami czy porażka z MC?

dla mnie aż tak duże dyspropocji pomiędzy Chelsea a Benfą nie ma jak to sugerują kursy - choć wiadomo na jakiej podstawie się je wystawia... dlatego kursy na x2 kuszą i jak wczoraj pisałem, Benfa strzeli 1.55

Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
natomiast spróbować warto over 3,5 Chelsea v Benfica za kurs 3 no i obowiązkowo zagrać over 3,5 Real za 1,7 ... i do przemyślenia under 2,5 Legia ... tak to wstępnie widzę ...

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by F by Ferragamo
widziałem, zgadza się, grają lepiej, ale w obronie wcale nie są tacy mocni, nie ma tego monolitu co przed laty. Czy w Lizbonie zagali rewelacyjnie? nie powiedziałbym, Benfa miała okazję, szwankowała skuteczność. Nikt nie twierdzi, że jest słabe, ale do tego, by napisać, że są w wybornej formie też daleko. Owszem liga portugalska nie jest mocna, ale ta nie błyszcząca po za domem Benfa była w stanie urwać punkty Czerwonym Diabłom, a który teren jest trudniejszy do zdobycia, Londyn czy stadion MU? jak to nie tracą puntków w lidze? a remis z Kogutami czy porażka z MC?

dla mnie aż tak duże dyspropocji pomiędzy Chelsea a Benfą nie ma jak to sugerują kursy - choć wiadomo na jakiej podstawie się je wystawia... dlatego kursy na x2 kuszą i jak wczoraj pisałem, Benfa strzeli 1.55

Jak można porównywać który teren jest trudniejszy do zdobycia? Dla Ciebie nie ma znaczenia forma? Gdy jechali na OT mieli na koncie 21 spotkań bez porażki i byli w gazie, teraz grają piach. Poza tym wtrąciłeś tutaj wątek MU które w tym sezonie LM wygrało tylko 2 mecze (oba z Otelul) więc to raczej nie Benfa zagrała rewelacyjnie tylko MU zagrało kibel

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775

Dołączył: Feb 2012
Posty: 445
addict
addict
Dołączył: Feb 2012
Posty: 445
Ma znaczenie, ale też ile rzy było, że ligowa forma nie przekładała się na pucharowe starcie? Gdyby Benfa słabo zaprezentowała się w 1 meczu to nie byłoby dyskusji, ale drzemiący w nich potencjał jest ogromny, więc 1.60 wygląda blado. Owszem, Orły były w gazie, ale przecież to tylko liga portugalska, ta słaba, a jak już bierzemy pod uwagę pełne staty, to bilans Czerwonych Diabłów przed meczem z Benfą 5-0-0, więc też byli w formie

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Mata Strzeli @3.50 wink
1-0 czuje w londynie wink
i barca do golenia smile oby ovrebo nie sędziował

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by F by Ferragamo
Ma znaczenie, ale też ile rzy było, że ligowa forma nie przekładała się na pucharowe starcie? Gdyby Benfa słabo zaprezentowała się w 1 meczu to nie byłoby dyskusji, ale drzemiący w nich potencjał jest ogromny, więc 1.60 wygląda blado. Owszem, Orły były w gazie, ale przecież to tylko liga portugalska, ta słaba, a jak już bierzemy pod uwagę pełne staty, to bilans Czerwonych Diabłów przed meczem z Benfą 5-0-0, więc też byli w formie

No tak, MU było w mega formie (Aldershot 0-3 MU, Everton 0-1 MU, MU 2-0 Otelul, MU 1-0 Sunderland i Swansea 0-1 MU), sam widzisz jakich rywali ogrywali. Poza Swansea na wyjeździe reszta powinna być spacerkiem.

A skoro wspomniałeś już o "ale też ile rzy było, że ligowa forma nie przekładała się na pucharowe starcie?"
Chelsea u siebie ograła 2-0 Beyer, 5-0 Genk, 3-0 Valencie, 4-1 Napoli czyli na własnych śmieciach ogrywają wszystkich bez problemu.

Odniose się jeszcze do zdania na temat słabej ligi portugalskiej. W tych 21 spotkaniach grali mecze wyjazdowe z Porto, Braga, Twente, Trabzonsporem i Basel a u siebie podejmowali MU, Twente, Trabzon.
Morale, forma, skuteczność była. A teraz? w 3 z 5 ostatnich wyjazdów nie strzelili bramki, urwać pkt Benfie może prawie każdy w rodzimej lidze a teraz jadą na SB do odradzającej się Chelsea i mają wypalić z formą?

Kończe tę dyskusję bo nie ma ona sensu

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Ludzie łądują na Benfice ... kurs na Chelsea w górę z 1.66 na 1.72 .Na Benfe z 6.00 na 5.00 bet365 .

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Ronaldo 3 gole lub więcej dobry typ.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
na awans chelsea w fortunie 1.08 laugh

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by pawel Wafel
Ronaldo 3 gole lub więcej dobry typ.
Pytanie tylko czy zagra laugh

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Originally Posted by raiders_
Ludzie łądują na Benfice ... kurs na Chelsea w górę z 1.66 na 1.72 .Na Benfe z 6.00 na 5.00 bet365 .


Moim zdaniem zbyt nisko była ta Chelsea, korekty pewnie.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by Piostar
Originally Posted by raiders_
Ludzie łądują na Benfice ... kurs na Chelsea w górę z 1.66 na 1.72 .Na Benfe z 6.00 na 5.00 bet365 .


Moim zdaniem zbyt nisko była ta Chelsea, korekty pewnie.

może być

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
przecież wieli faworyt Benfica dostanie dziś miedzy oczy smile

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
POdbeskidzie czyste 2 czy DNB ?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Urawa 1-1
boks

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Originally Posted by raiders_
Originally Posted by pawel Wafel
Ronaldo 3 gole lub więcej dobry typ.
Pytanie tylko czy zagra laugh

Ma grać.Ale ile to nie wiadomo, ale musi gonić Messiego jak chce być królem strzelców.

Strona 3 z 15 1 2 3 4 5 14 15

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (burbon, $-man, latajaca_holenderka, aker, Sensei, Lukasz111, rymoholik, alfa, betowiec), 1,017 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,152
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1