Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#52946 08/02/2004 21:20
Dołączył: Jan 2004
Posty: 21
N
stranger
stranger
N Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 21
...ostatnio zaczelem typowac (oczywiscie na "sucho") mecze w ktorych padna remisy, ...jak na razie moja skutecznosc to ok. 45%; ...z wlasnego doswiadczenia wiem ze typy na remis nie warto upychac na kupony, ...jednak ostatnio dowiedzialem sie od kolezki ze sts daje mozliwosc gry w "jedenastke", chodzi tam o wybranie 11 meczy w ktorych padnie remis. Aby wygrac nie trzeba ponoc "trafic" wszystkich spotkan z kuponu, a wygraną ustala sie na podstawie trafionych remisow. A wiec pytanie: ktos wie jak sie przelicza ewentualną wygraną od trafionych remisow?

Bonus: Unibet
#52947 08/02/2004 22:19
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
4 zdarzenia A, B, C, D. Grasz je w "jedenastce", najnizsza stawka - 2 zł. Zdarzenia te sa rozpisywane na 11 kuponów. Musisz trafic przynajmniej 2 zdarzenia by zwróciła Ci się kasa.

1) ABCD
2) ABC
3) ABD
4) ACD
5) BCD
6) AB
7) AC
8) AD
9) BC
10)BD
11)CD

Najtańszy koszt tego systemu wynosi 22 zł=11*2 zł. Kupon systemowy "jedenastka" wygrywa nawet przy dwóch błędach np. przy błędzie w A i C wygrywa zakład nr 10 BD. W takiej sytuacji, aby nie być stratnym na kuponie systemowym "jedenastka" poszczególne AKO muszą wynosić co najmniej 3,50 (uwzględniając podatek).

#52948 08/02/2004 22:41
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
regulamin 11 z stsu:

Jedenastka
Jest grą, w której obstawiający wybiera z aktualnej oferty 11 wydarzeń, w których przewiduje wynik remisowy (X). Stawka na jeden kupon wynosi 2 albo 10 złotych. Wygraną ustala się według liczby odgadniętych wyników remisowych (tabela). W tej grze ustalono limit wygranej na jeden kupon w wys. 100.000 złotych. W przypadku, gdy któryś z wybranych meczów nie odbędzie się, wygrana jest ustalana wg tabeli.

#52949 08/02/2004 22:45
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
W
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
Typowe qui pro quo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
(czy jakoś tak to się pisze)

Prof ma swoją "jedenastkę" (rozpis) a STS ma swoją "jedenastkę" (11 remisów) - tabela wygranych w zależności od trafionych jest na stronie www.sts.pl [sts.pl] w regulaminie.

#52950 09/02/2004 00:47
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
<joke> wczoraj grałem w 11 w STS i 6 remisów trafiłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 3 z niemieckiej i 1 z angielskiej nie siadł.
I jeszcze dzis mam jeden mecz roma-juve <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ile za 7 płaca ? 2 zł :lol: ??


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, aker, $-man, kamel, Sensei, alfa, rafal08, betowiec, rymoholik, burbon), 2,443 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,295
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1