|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,719 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,719 Likes: 12 |
Nederbet Casino [ ads.mrgreen.com] - darmowa zdrapka Trio Scratch wartosci 1€
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2011
Posty: 877 |
jakie kasyna oprocz entraction maja jeszcze sportsbook'i ktos sobie wie ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,719 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,719 Likes: 12 |
Jak zadasz to pytanie bardziej zrozumiale to Ci odpowiem . Przy tak zadanym pytaniu takich kasyn sa setki
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,719 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,719 Likes: 12 |
Stingbet [ ads.mrgreen.com] - 10 FS na Demolition Squad.Nie dla wszystkich
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2011
Posty: 877 |
ok rafał , chodzi mi o to jakie kasyno/poker ma na swojej stronie glownej rowniez oferte zakladow sportowych, jak np. bambapoker , pointpoker itp napewno kojarzysz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2011
Posty: 877 |
chodzi mi o to zeby to bylo kasyno z zaklami a nie zaklady z kasynem  jak jest tego duzo to napisz jedna dwie seci reszte obczaje sam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2011
Posty: 877 |
kasyno z zaklami a nie zaklady z kasynem % obczaic czy jest wiecej kasyna czy zakladow  .Przeciez to maslo maslane dzieki za te strony nie znalem ich  no w sumie masz racje sens dla mnie jest taki ze takie kasyna jak maja zaklady to kopiuja kursy i potem zostawiaja jak jest mozna zlapac kursy gdzie wszedzie indziej spadly na leb , czesto tez sa pomylki ale kto sie tam bedzie bawil w poprawianie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,719 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,719 Likes: 12 |
Aaaaa juz wiem o co Ci chodzi .No ,ale to musisz juz sam takie znalezc.Na pewno lista kasyn pomoze
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2011
Posty: 877 |
oo super ten spis , dzieki wielkie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211 |
dzieki za te strony nie znalem ich  no w sumie masz racje sens dla mnie jest taki ze takie kasyna jak maja zaklady to kopiuja kursy i potem zostawiaja jak jest mozna zlapac kursy gdzie wszedzie indziej spadly na leb , czesto tez sa pomylki ale kto sie tam bedzie bawil w poprawianie  No wiesz według mnie jeżeli takie miejsca są, gdzie dział z zakładami jest traktowany w sposób opisany przez Ciebie to według mnie cała firma jest niezaciekawa i prędzej czy później niema racji bytu na rynku. Ale z drugiej strony jeżeli trafiasz na taką niszę i masz z tego korzyści /uzasadnione oczywiście wpływami środków/ to tylko pogratulować pomysłu i życzyć konkretnych wygranych 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
wygralem 100 euro po obrocie w stingbet i zablokowli konto...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,719 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,719 Likes: 12 |
Pewnie miales konto w Frontbet a oni sie polaczyli pare tygodni temu .Mozliwe,ze po/jebane entraction potraktowalo to jako multi .Musisz do supportu pisac
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
Pewnie miales konto w Frontbet a oni sie polaczyli pare tygodni temu .Mozliwe,ze po/jebane entraction potraktowalo to jako multi .Musisz do supportu pisac No z Frontbet przeniesli mi inne konto, a to na ktorym gralem to konto zakladane na stingbet. Jak sie loguje to pokazuje, ze moje IP jest zablokowane. Napisalem do supportu ale i tak juz wiem co mi odpisza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
Tak napisali mi, ze mialem dwa konta i zlamalem regulamin i ze ich decyzja jest ostateczna. Trudno ja ze swojej kasy nic nie stracilem i tam nie grałem, szkoda tylko bo 400 złociszy poszlo w p...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 297
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 297 |
Moglby ktos napisac jakie sa najciekawsze bonusy dostepne dla ludzi przebywajacych za granica(tj UK)?
|
|
|
Link skopiowany do schowka