|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258 |
Skąd wpłacić pieniądze na konto betandwin ?? Pisalem do mbanku i otrzymałem info iż nie umożliwiają przelewów międzynarodowych, więc skąd ?? w innych bankach chca prowizje 70 zł... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490 |
Zamów w Mbanku Ekartę. Bedziesz mógł wpłacać do wielu buków. Bardzo wygodny sposób i w miarę tani (25zł za rok). scottie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124 |
A jaką prowizje (ch.j wie za co?) płaci sie za wpłacenie 30 Euro do Bet&Win z Polski?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502 |
nie ma zadnej prowizji, jedynie opłata za przewaluowanie pienędzy, co w inteligo kosztuje bodajze 11 złotych
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490 |
Oryginalnie wysłał MarcoviaMarki: [qb]A jaką prowizje (ch.j wie za co?) płaci sie za wpłacenie 30 Euro do Bet&Win z Polski?[/qb] Jest prowizja przy wpłacie kartą +2% opłaty, czyli od 30 euro będzie to 0,6E. A za co to nie wiem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> scottie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258 |
czyli aby potem dostać te 30 dolarów to musze wpłacić np 32 dolary, aby zostało na bank 30 dolarow na koncie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258 |
ile trzeba czekac na zalozenie rachunku i przyslanie karty aby normalnie mozna bylo korzystac ??
|
|
|
Link skopiowany do schowka