Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 23 z 23 1 2 21 22 23
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by Green Arrow
Gollob na pełnej poszedł teraz smile
I na pelnej odpusci 15 bieg grin

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,231
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,231
Okej teraz Tomek już 2 na 100% zrobi.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
To jest 1 mecz . Jakby juz bonus byl pewny to tak. A tak muszą jeszcze dobić

Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,231
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,231
Gollob 4 tor smile No to jedzie po 3 smile

iti #5304034 10/04/2012 01:17
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Originally Posted by iti
Originally Posted by Green Arrow
Gollob na pełnej poszedł teraz smile
I na pelnej odpusci 15 bieg grin

" nie ma opiieeerdalania się" grin

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by Green Arrow
Originally Posted by iti
Originally Posted by Green Arrow
Gollob na pełnej poszedł teraz smile
I na pelnej odpusci 15 bieg grin

" nie ma opiieeerdalania się" grin
Ale Kasprzak nie zrobi overa frown

Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,231
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,231
JAZDA TOMEK, minimum 2 pkt.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
tomek dzida ze startu i tyle go widzieli.

Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,231
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,231
Ale fuks, na styku. Wszystko przez oddawanie punktów.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Originally Posted by Green Arrow
Originally Posted by Green Arrow
Over Tomka 11,5 1.70
Over Crumpa 11,5 1.90

Stawka 3j (lekko bo 1 kolejka)

Z piekła do nieba. JAZZON than's Mate crazy


$$$$$$$$$$$$$4
+
Wybrzeże w becie 2.80

Klocek po 1 kolejce worek

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by HAGIi
Originally Posted by mlody_wilk
następnym razem pomądrzyj się przed meczem i będzie po problemie teraz każdy może zgrywać 'znafcę' buehehe


za mlody stazem jestes bys mi pisal, ze nie mam pojecia o tym sporcie

Takie debilne komentarze na wp mozesz pisac, a nie mi bajki wkrecac

Tyle ode mnie

więc czemu siedzisz w domu a nie na stadionie?

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
GKS piwo

Ogólnie nie wiem co to był za manewr Rzeszowa z Kuciapą, jakby jechali zz to mecz do zrobienia ale...mnie to nie martwi. Crump robił Nickiego jak chciał, THJ był bliżej ugryzienia Jasona niż Pedersen. Pieszczek mega debiut w e-lidze, start + walka na torze. THJ na dystansie odrabiał i widać że u siebie będzie silnym punktem. Chodzą opinie że Maximowi brakowało sił po kontuzji, potencjał widać. Chrzanek pomimo 10 pkt bez rewelacji, jak nie poszedł ze startu to mizeria. Walaskowi też niewiadomo o co chodzi, raz mega szybki a raz wolny jak ślimak. Szymko zaskoczył ale o nim nie ma co pisać.

Pedersen over 13 @1,50 piwo


Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
nie ma co powierzac pieniedzy Jozkom z Mojrzeszowa puke juz po 4 biegach bylo po meczu i po moim kuponie mad

piekna miazga w Gorzowie, jednak ten Apator nie taki straszny hmm

cieszy porazka Falubazu hura

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Sledz stwierdzil przed meczem w wywiadzie ze Joonas ma 4 srednia w druzynie, a wiec nie bylo ZZ poniewaz zgodnie z Regulaminem Druzynowych Mistrzostw Polski:
3. Zawodnik posiadający czwartą lub piątą średnią indywidualną (SI) w składzie
aktualnej na dzień zawodów kadry klubu otrzymujący status zawodnika
zastępowanego może być zastępowany przez pozostałych zawodników w ten
sposób, że:
1) zawodnik posiadający czwartą SI może być zastępowany przez zawodników z
trzecią lub niższą SI,
2) zawodnik posiadający piątą SI może być zastępowany przez zawodników z
czwartą lub niższą SI,

Czyli Joonas nie moglbyc zastepowany przez Walaska i Crumpa.


Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by Domel
GKS piwo

Ogólnie nie wiem co to był za manewr Rzeszowa z Kuciapą, jakby jechali zz to mecz do zrobienia ale...mnie to nie martwi. Crump robił Nickiego jak chciał, THJ był bliżej ugryzienia Jasona niż Pedersen. Pieszczek mega debiut w e-lidze, start + walka na torze. THJ na dystansie odrabiał i widać że u siebie będzie silnym punktem. Chodzą opinie że Maximowi brakowało sił po kontuzji, potencjał widać. Chrzanek pomimo 10 pkt bez rewelacji, jak nie poszedł ze startu to mizeria. Walaskowi też niewiadomo o co chodzi, raz mega szybki a raz wolny jak ślimak. Szymko zaskoczył ale o nim nie ma co pisać.

Pedersen over 13 @1,50 piwo
chyba na innym meczu byliśmy, Bogdanovs przesłaby, wyszedł mu jeden start w pierwszym jego biegu a poza tym padlina straszliwa, najgorszy zawodnik w naszej ekipie, dobrze że toruń słabo dziś pojechał to może handi za tydzień będzie w rejonach 14pkt. bo w grodzie Kopernika straszne baty dostaniemy, dobrze że w lidze są jeszcze Wrocek i Rzeszów to jest szansa na utrzymanie grin

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by Azazel
chyba na innym meczu byliśmy, Bogdanovs przesłaby, wyszedł mu jeden start w pierwszym jego biegu a poza tym padlina straszliwa, najgorszy zawodnik w naszej ekipie, dobrze że toruń słabo dziś pojechał to może handi za tydzień będzie w rejonach 14pkt. bo w grodzie Kopernika straszne baty dostaniemy, dobrze że w lidze są jeszcze Wrocek i Rzeszów to jest szansa na utrzymanie grin


Yhymmm, punktowo jakoś, obraz pierwszych 2/3 jego biegów dawał inne wrażenie. Zgodzę się że w późniejszych 3 gdyby Michalski sam się nie wyeliminował miałby 3 X 0. Jednak podkreśla że brakuje mu sił, dziś podobno od rana śmigał na torze. Potencjał ma, pamiętam jak śmigał tutaj w pierwszej lidze. Jak będzie zobaczymy, jednak w pierwszych 2/3 biegach źle to nie wyglądało. Musi zebrać pierwsze szlify na torze i w e-lidze.

Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406
Seraphin Hook Shot: Missed 09:09
Vesely Rebound (Off:1 Def:1) 09:06
Wall 3pt Shot: Missed 09:01
09:00 Biyombo Rebound (Off:0 Def:1)
08:49 Walker 3pt Shot: Missed
Vesely Rebound (Off:1 Def:2) 08:48
Crawford 3pt Shot: Missed 08:42
Vesely Rebound (Off:2 Def:2) 08:35
Vesely Turnover : Bad Pass (1 TO) Steal:Henderson (1 ST) 08:35
08:29 Henderson Layup Shot: Missed
Seraphin Rebound (Off:0 Def:2) 08:28
Seraphin Hook Shot: Missed 08:16
08:14 Biyombo Rebound (Off:0 Def:2)
07:55 Mullens Turnaround Hook Shot: Missed
Wall Rebound (Off:0 Def:1) 07:54
Wall Jump Shot: Missed 07:44
07:43 Walker Rebound (Off:0 Def:1)
07:30 Biyombo Jump Shot: Missed Block: Singleton (1 BLK)
Wall Rebound (Off:0 Def:2) 07:28

to jest wycinek gry słabiaków z NBA, który mówi, a nawet krzyczy ... jesteśmy tam gzdzie jesteśmy, bo tacy nijacy jesteśmy laugh

Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406
Originally Posted by jencz
Seraphin Hook Shot: Missed 09:09
Vesely Rebound (Off:1 Def:1) 09:06
Wall 3pt Shot: Missed 09:01
09:00 Biyombo Rebound (Off:0 Def:1)
08:49 Walker 3pt Shot: Missed
Vesely Rebound (Off:1 Def:2) 08:48
Crawford 3pt Shot: Missed 08:42
Vesely Rebound (Off:2 Def:2) 08:35
Vesely Turnover : Bad Pass (1 TO) Steal:Henderson (1 ST) 08:35
08:29 Henderson Layup Shot: Missed
Seraphin Rebound (Off:0 Def:2) 08:28
Seraphin Hook Shot: Missed 08:16
08:14 Biyombo Rebound (Off:0 Def:2)
07:55 Mullens Turnaround Hook Shot: Missed
Wall Rebound (Off:0 Def:1) 07:54
Wall Jump Shot: Missed 07:44
07:43 Walker Rebound (Off:0 Def:1)
07:30 Biyombo Jump Shot: Missed Block: Singleton (1 BLK)
Wall Rebound (Off:0 Def:2) 07:28

to jest wycinek gry słabiaków z NBA, który mówi, a nawet krzyczy ... jesteśmy tam gzdzie jesteśmy, bo tacy nijacy jesteśmy laugh

nie w tym temacie ... smile

Strona 23 z 23 1 2 21 22 23

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, burbon, Akhu, rafal08, rymoholik, $-man, Sensei, Lukasz111, forty, 11kera11, aker, latajaca_holenderka, alfa, kamel), 2,806 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,666
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1