|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Tematy na 2 runde otwarte Conrad dodaj banery sponsora.. ja nie mialem mozliwosci (przy podgladzie byly krzaki.. wiec zrobiłem bez) RivaWielkie dzięki za pomoc, Riva. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531 |
Skąd mam się dowiedzieć z kim jestem w parze w II Rundzie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
Na wyczucie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
Skąd mam się dowiedzieć z kim jestem w parze w II Rundzie? Twoim przeciwnikiem w drugiej rundzie jest citizen LosowaniePobierz sobie plik, drabinka jest w excelu..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
jako ze sporo przed meczem to pytanie do Conrada jako ze on jedyny moze ogarnac ten regulamin, czy moglem wyslac takie typy:
#1 2012-04-11 20:00 Borussia Dortmund - Bayern München over 4.5(liczba kartek) 1.66
#2 2012-04-11 20:00 Borussia Dortmund - Bayern München over 5 - Suma kartek (azjany) 2.0
czy ten drugi bede musial powtorzyc bo nieregulaminowy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 4,707
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 4,707 |
witam
prośba o rozstrzygnięcie kto awansował do dalszej rundy w parze
IV ćwiartka paoblo-buko69
przeciwnik podał tylko 4 typy w tym jeden po kursie 1.14
pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
witam
prośba o rozstrzygnięcie kto awansował do dalszej rundy w parze
IV ćwiartka paoblo-buko69
przeciwnik podał tylko 4 typy w tym jeden po kursie 1.14
pzdr Weług mnie ty bedziesz moim przeciwnikiem Bilans paoblo: 1.+100,75 2.-100 brak min kurs 3.+55 4.-100 5.-100 brak spotkania buko69 1.-100 2.+85 3.+100,75 4.-100 5.-100 buko69 podaje sie 5 spotkań
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
Przy liczeniu bilansu uwzgledniamy też stawki czy dodajemy tylko czysty zysk? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Stasiu, tylko czysty zysk.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Tak jest, przy wygranych kuponach liczymy tylko czysty zysk, natomiast przy przegranych odejmujemy od bilansu (przegraną) stawkę zakładu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
jako ze sporo przed meczem to pytanie do Conrada jako ze on jedyny moze ogarnac ten regulamin, czy moglem wyslac takie typy:
#1 2012-04-11 20:00 Borussia Dortmund - Bayern München over 4.5(liczba kartek) 1.66
#2 2012-04-11 20:00 Borussia Dortmund - Bayern München over 5 - Suma kartek (azjany) 2.0
czy ten drugi bede musial powtorzyc bo nieregulaminowy? up
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966 |
Witam
Co w przypadku gdy w 1 rundzie ani ja ani mój przeciwnik nie podał typu(sprawdzałem II ćwiartkę, chyba że nie zauważyłem)?
marzano - tibastus
Dopiero zauważyłem, że konkurs już trwa..i jest już 2 runda..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
|
|
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325 |
Witam
Co w przypadku gdy w 1 rundzie ani ja ani mój przeciwnik nie podał typu(sprawdzałem II ćwiartkę, chyba że nie zauważyłem)?
marzano - tibastus
Dopiero zauważyłem, że konkurs już trwa..i jest już 2 runda.. Ktos ma farta w drugiej rundzie, bo gra z "bye"
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531 |
Witam, nie wiem czy to jest duży problem ale niezauważeniem i swoje typy ....chyba ze 2 dni temu zamiast w II podałem w III ćwiartce, mam mam nadzieje ze nie jest to jakiś wielki problem?
Proszę o wypowiedz organizatorów konkursu zanim moje i przeciwnika typy zostaną rozstrzygnięte, żeby nie było później niepotrzebnych nieporozumień.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
#5 14.04 21:00 Lyon - Marsylia over 2.5 @ 2.10 Można to anulowac? Bo pomyliłem konkursy  to miało iść do konkursu z Tobet
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
#5 14.04 21:00 Lyon - Marsylia over 2.5 @ 2.10 Można to anulowac? Bo pomyliłem konkursy  to miało iść do konkursu z Tobet Albo dobra niech zostanie i dzieje się co ma dziać, poprawiłem tylko kurs. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Witam, nie wiem czy to jest duży problem ale niezauważeniem i swoje typy ....chyba ze 2 dni temu zamiast w II podałem w III ćwiartce, mam mam nadzieje ze nie jest to jakiś wielki problem?
Proszę o wypowiedz organizatorów konkursu zanim moje i przeciwnika typy zostaną rozstrzygnięte, żeby nie było później niepotrzebnych nieporozumień. Typy wysłane w innym temacie nie są w ogóle brane pod uwagę, czyli tak jak by ich nigdy nie było.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829 |
panowie wytlumaczcie mi. W NBA padl remis po 4 kwartach. Jesli po dogrywce wygrala druzyna na ktora stawiałem to zakład mam trafiony czy nie??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
W regulaminie Bet365 pisze jak byk, nawet nie trzeba za bardzo szukac, sprawdz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Zawsze warto sprawdzić regulamin, tam wszystko jest bardzo dokładnie opisane. Można też użyć pewien skrót, który zazwyczaj będzie tu miał zastosowanie: czy w zakładzie tym była opcja "X"?  Jeśli nie to najprawdopodobniej znalazłeś odpowiedź na własne pytanie.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|