Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 15 1 2 8 9 10 11 12 14 15
Conrad #5144860 14/01/2012 04:03
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
moja trwa laugh

Bonus: Unibet
Conrad #5144927 14/01/2012 04:46
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
Weryfikują dokumenty przy wypłacie?

Conrad #5144934 14/01/2012 04:54
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Ostatnio nie wymagali żadnych dokumentów.

Conrad #5145739 14/01/2012 17:12
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
uciekam od nich jak najprędzej kabaret robią


Conrad #5150739 16/01/2012 20:31
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
ale oni kłamią smile

Conrad #5154937 18/01/2012 17:25
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
polityka obrotu bonusow w expekcie jest dla mnie totalnie nie do zrozumienia i jest chyba jedyna w swoim rodzaju. dostalem ostatnio bonus reload 50% 100PLN (temat:odbierz bonus dla powracajacych).
jak sie okazuje po wplacie srodkow bonus nie zostal przyznany a na chat argumentowano to tym ze obrot poprzedniego bonusu nie zostal jeszcze dokonczony (poprzedni depozyt+bonus przegralem bodajze po pierwszym zakladzie i konto bylo wyzerowane). czy jest w ogole w jakies innej firmie cos podobnego zeby moc dostac bonus to nalezy pierw pod NAKAZEM obrocic cos z przeszlosci z nowego depozytu?!
tak na logike z punktu firmy to sam sens wykonywania obrotu sluzy temu, ze jesli chcesz nasz bonus(nasze firmowe pieniadze) to ok.. mozesz sobie je wziasc ale pierw zaryzykuj i zagraj za laczna sume np 1000zl. Jesli jednak noga ci sie wczesniej podwinie to my inkasujemy swoj bonus + twoje srodki wlasne. w tym
przypadku to co teraz expekt zaproponowal czyli kumulowanie sie obrotow jest conajmniej idiotyczne.

jazdagz #5155164 18/01/2012 19:27
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
Originally Posted by jazdagz
polityka obrotu bonusow w expekcie jest dla mnie totalnie nie do zrozumienia i jest chyba jedyna w swoim rodzaju. dostalem ostatnio bonus reload 50% 100PLN (temat:odbierz bonus dla powracajacych).
jak sie okazuje po wplacie srodkow bonus nie zostal przyznany a na chat argumentowano to tym ze obrot poprzedniego bonusu nie zostal jeszcze dokonczony (poprzedni depozyt+bonus przegralem bodajze po pierwszym zakladzie i konto bylo wyzerowane). czy jest w ogole w jakies innej firmie cos podobnego zeby moc dostac bonus to nalezy pierw pod NAKAZEM obrocic cos z przeszlosci z nowego depozytu?!
tak na logike z punktu firmy to sam sens wykonywania obrotu sluzy temu, ze jesli chcesz nasz bonus(nasze firmowe pieniadze) to ok.. mozesz sobie je wziasc ale pierw zaryzykuj i zagraj za laczna sume np 1000zl. Jesli jednak noga ci sie wczesniej podwinie to my inkasujemy swoj bonus + twoje srodki wlasne. w tym
przypadku to co teraz expekt zaproponowal czyli kumulowanie sie obrotow jest conajmniej idiotyczne.

ostatecznie po wyczerpujaco uzasadniajacym mailu do supportu, ktos odpowiedni zadecydowal (chyba na odczepnego)o przyznaniu bonusu. strata czasu i niesmak jednak pozostaje.

Conrad #5162172 21/01/2012 20:02
Dołączył: Jan 2008
Posty: 100
member
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 100
Ale syf! Już nawet topowych lig nie da się tam normalnie zagrać. Under na mecz Bundesligi z kursem 1,35 zlimitowany do stawki 50 zł. Śmiech na sali!

TheStyl #5218512 18/02/2012 17:21
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
M
mez Offline
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
czy obecny bonus 100% do 100zl moga wziac dwie osoby mieszkajace pod tym samym adresem ? wlasnie przeczytalem warunki promocji i nigdzie nie jest wspomniane o tym,ze tylko jeden bonus na jeden adres zamieszkania (jest tylko info ,ze jeden bonus na jedno IP) a przeciez buki zawsze o tym pisza

Conrad #5226250 23/02/2012 01:04
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
teraz rozsylaja reload 50% do 400pln

KUERTEN. #5226770 23/02/2012 04:02
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
To chyba sie zwijaja i chca zrobic "zloty strzal" grin

Conrad #5228931 24/02/2012 02:44
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
bez obaw , dzis ostatni dzien na wplate jutro bedzie dopisany bonus , tylko dla odbiorcow maila

Conrad #5229122 24/02/2012 03:32
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
trzeba sie jednak liczyc z tym co bylo ostanio z reload

otoz nie byl dopisany tego dnia co powinien a oborot liczy sie od momentu dodania bonusa do konta


Conrad #5231863 25/02/2012 16:37
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
brawa dla Expekt ladny bonus, obrot i kaska juz na MB wszystko pieknie i szybko

Conrad #5281240 27/03/2012 02:25
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
gratis tokeny na 5,5$ rozsylaja , mozna zagrac dona i podwoic smile

Conrad #5296895 06/04/2012 04:10
Dołączył: Jul 2011
Posty: 8
G
stranger
stranger
G Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 8
To jest jednak mocno zjebany buk. Dzisiaj się tam zarejestrowałem i postawiłem zakłady na start mlb (pełne mecze jak myślałem). Ok, wygrali (w detroit mocne emocje do ostatniej chwili, mets tak samo), sprawdzam status, a tam zdarzenia anulowane. Przy zakładach napisane 5 inningów. Wchodzę w mlb i rzeczywiście jako domyślne są ustawione połowy meczów, a jeśli chcesz postawić końcowy wynik musisz zmienić ustawinia (wtf?). Koniecznie chcą się w tym różnić od całej konkurencji? Mój pierwszy i ostatni zakład pod tym adresem. Niech spierdalają.

Conrad #5297564 06/04/2012 18:34
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
trzeba po pijaku nie obstawiac, co za idiota

Conrad #5311968 15/04/2012 17:21
Dołączył: Apr 2012
Posty: 23
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Apr 2012
Posty: 23
Zastanawia mnie jak długo będa kłamać , oszukiwać , anulować itd.
3 dni pod rząd 5 anulowanych wygranych kuponów.
Nie spotkałem jeszcze tak chamskiego bukmachera pod względem anulowania zakładów , jeśli problemy LIVE to co kur... codziennie??? co mam patrzeć na każdy zakład czy nie anulują???to co to ma być za buk??? rozumiem błąd ale jak można tak dymać na prawo i lewo. Ostatnio miałem beta za 1000zł , znajomy też miał za 200zł na LIVE oczywiście zakłady w tej samej godzinie i minucie przyjęte i w czasie przerwy technicznej , kurs 1,4 ja i on mieliśmy , potem bloki na 5 min i innego kursu nie było , mi zakład anulowali a znajomemu rozliczyli , pisałem i tradycyjnie powiedzieli że błąd (nic nowego) powiedziałem że innym policzyli a mi nie! to kazali mi podać login kolegi to porównają zakłady:)na tym trzeba skończyć bo jeszcze i znajomemu anulują , mniejsza z tym ale w historii na LIVE jest taka mała rubryka po prawej stronie W TRAKCIE / HISTORIA i tam mi nic nie pisze , że anulowano a dodatkowo po fakcie w Historii mam że zakład wygrany i na zielona czcionka stawka i wygrana smile oczywiscie w transakcjach mam zwrot stawki i po rozmowie na czacie że anulowano... najlepsze jest też jak jakiś wynik dajmy na to siatkówka 12-9 np i dasz undera 46,5 po kursie 1,5 zakład wisi jak odejdą mega np np. 16-9 18-9 to zakład anulują i w zależności od sytuacjii i ich potrzeby robią to od 1 min do 5-7 min. bo wiem że jak błąd grany na EXP zawsze jest anulowany bardzo szybko!!!!! 1min przeważnie , wiem i zawsze omijam tu jakiekolwiek błędy bo po co mi jakiś kupon co wiem że anulują...
ma ktoś jakieś ale do tego buka??? czy ja tylko , i niech nikt mi nie mówi , że gram błędy i sam jestem sobie winnien

ramires #5311984 15/04/2012 17:31
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
znalazles nie odpowiednie forum, raczej idz szukac cos w stylu ZAL.PL

Conrad #5311988 15/04/2012 17:33
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Kuerten zostałeś pracownikiem Expektu? Bo pierdolisz za przeproszeniem od rzeczy po raz kolejny....

Strona 10 z 15 1 2 8 9 10 11 12 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, latajaca_holenderka), 2,483 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,191
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1