|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
moja trwa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308 |
Weryfikują dokumenty przy wypłacie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Ostatnio nie wymagali żadnych dokumentów.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
uciekam od nich jak najprędzej kabaret robią
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
ale oni kłamią 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045 |
polityka obrotu bonusow w expekcie jest dla mnie totalnie nie do zrozumienia i jest chyba jedyna w swoim rodzaju. dostalem ostatnio bonus reload 50% 100PLN (temat:odbierz bonus dla powracajacych). jak sie okazuje po wplacie srodkow bonus nie zostal przyznany a na chat argumentowano to tym ze obrot poprzedniego bonusu nie zostal jeszcze dokonczony (poprzedni depozyt+bonus przegralem bodajze po pierwszym zakladzie i konto bylo wyzerowane). czy jest w ogole w jakies innej firmie cos podobnego zeby moc dostac bonus to nalezy pierw pod NAKAZEM obrocic cos z przeszlosci z nowego depozytu?! tak na logike z punktu firmy to sam sens wykonywania obrotu sluzy temu, ze jesli chcesz nasz bonus(nasze firmowe pieniadze) to ok.. mozesz sobie je wziasc ale pierw zaryzykuj i zagraj za laczna sume np 1000zl. Jesli jednak noga ci sie wczesniej podwinie to my inkasujemy swoj bonus + twoje srodki wlasne. w tym przypadku to co teraz expekt zaproponowal czyli kumulowanie sie obrotow jest conajmniej idiotyczne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045 |
polityka obrotu bonusow w expekcie jest dla mnie totalnie nie do zrozumienia i jest chyba jedyna w swoim rodzaju. dostalem ostatnio bonus reload 50% 100PLN (temat:odbierz bonus dla powracajacych). jak sie okazuje po wplacie srodkow bonus nie zostal przyznany a na chat argumentowano to tym ze obrot poprzedniego bonusu nie zostal jeszcze dokonczony (poprzedni depozyt+bonus przegralem bodajze po pierwszym zakladzie i konto bylo wyzerowane). czy jest w ogole w jakies innej firmie cos podobnego zeby moc dostac bonus to nalezy pierw pod NAKAZEM obrocic cos z przeszlosci z nowego depozytu?! tak na logike z punktu firmy to sam sens wykonywania obrotu sluzy temu, ze jesli chcesz nasz bonus(nasze firmowe pieniadze) to ok.. mozesz sobie je wziasc ale pierw zaryzykuj i zagraj za laczna sume np 1000zl. Jesli jednak noga ci sie wczesniej podwinie to my inkasujemy swoj bonus + twoje srodki wlasne. w tym przypadku to co teraz expekt zaproponowal czyli kumulowanie sie obrotow jest conajmniej idiotyczne. ostatecznie po wyczerpujaco uzasadniajacym mailu do supportu, ktos odpowiedni zadecydowal (chyba na odczepnego)o przyznaniu bonusu. strata czasu i niesmak jednak pozostaje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 100 |
Ale syf! Już nawet topowych lig nie da się tam normalnie zagrać. Under na mecz Bundesligi z kursem 1,35 zlimitowany do stawki 50 zł. Śmiech na sali!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483 |
czy obecny bonus 100% do 100zl moga wziac dwie osoby mieszkajace pod tym samym adresem ? wlasnie przeczytalem warunki promocji i nigdzie nie jest wspomniane o tym,ze tylko jeden bonus na jeden adres zamieszkania (jest tylko info ,ze jeden bonus na jedno IP) a przeciez buki zawsze o tym pisza
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
teraz rozsylaja reload 50% do 400pln
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
To chyba sie zwijaja i chca zrobic "zloty strzal" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
bez obaw , dzis ostatni dzien na wplate jutro bedzie dopisany bonus , tylko dla odbiorcow maila
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
trzeba sie jednak liczyc z tym co bylo ostanio z reload
otoz nie byl dopisany tego dnia co powinien a oborot liczy sie od momentu dodania bonusa do konta
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
brawa dla Expekt ladny bonus, obrot i kaska juz na MB wszystko pieknie i szybko
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
gratis tokeny na 5,5$ rozsylaja , mozna zagrac dona i podwoic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 8
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2011
Posty: 8 |
To jest jednak mocno zjebany buk. Dzisiaj się tam zarejestrowałem i postawiłem zakłady na start mlb (pełne mecze jak myślałem). Ok, wygrali (w detroit mocne emocje do ostatniej chwili, mets tak samo), sprawdzam status, a tam zdarzenia anulowane. Przy zakładach napisane 5 inningów. Wchodzę w mlb i rzeczywiście jako domyślne są ustawione połowy meczów, a jeśli chcesz postawić końcowy wynik musisz zmienić ustawinia (wtf?). Koniecznie chcą się w tym różnić od całej konkurencji? Mój pierwszy i ostatni zakład pod tym adresem. Niech spierdalają.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
trzeba po pijaku nie obstawiac, co za idiota
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 23
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2012
Posty: 23 |
Zastanawia mnie jak długo będa kłamać , oszukiwać , anulować itd. 3 dni pod rząd 5 anulowanych wygranych kuponów. Nie spotkałem jeszcze tak chamskiego bukmachera pod względem anulowania zakładów , jeśli problemy LIVE to co kur... codziennie??? co mam patrzeć na każdy zakład czy nie anulują???to co to ma być za buk??? rozumiem błąd ale jak można tak dymać na prawo i lewo. Ostatnio miałem beta za 1000zł , znajomy też miał za 200zł na LIVE oczywiście zakłady w tej samej godzinie i minucie przyjęte i w czasie przerwy technicznej , kurs 1,4 ja i on mieliśmy , potem bloki na 5 min i innego kursu nie było , mi zakład anulowali a znajomemu rozliczyli , pisałem i tradycyjnie powiedzieli że błąd (nic nowego) powiedziałem że innym policzyli a mi nie! to kazali mi podać login kolegi to porównają zakłady:)na tym trzeba skończyć bo jeszcze i znajomemu anulują , mniejsza z tym ale w historii na LIVE jest taka mała rubryka po prawej stronie W TRAKCIE / HISTORIA i tam mi nic nie pisze , że anulowano a dodatkowo po fakcie w Historii mam że zakład wygrany i na zielona czcionka stawka i wygrana  oczywiscie w transakcjach mam zwrot stawki i po rozmowie na czacie że anulowano... najlepsze jest też jak jakiś wynik dajmy na to siatkówka 12-9 np i dasz undera 46,5 po kursie 1,5 zakład wisi jak odejdą mega np np. 16-9 18-9 to zakład anulują i w zależności od sytuacjii i ich potrzeby robią to od 1 min do 5-7 min. bo wiem że jak błąd grany na EXP zawsze jest anulowany bardzo szybko!!!!! 1min przeważnie , wiem i zawsze omijam tu jakiekolwiek błędy bo po co mi jakiś kupon co wiem że anulują... ma ktoś jakieś ale do tego buka??? czy ja tylko , i niech nikt mi nie mówi , że gram błędy i sam jestem sobie winnien
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
znalazles nie odpowiednie forum, raczej idz szukac cos w stylu ZAL.PL
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
Kuerten zostałeś pracownikiem Expektu? Bo pierdolisz za przeproszeniem od rzeczy po raz kolejny....
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|