Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 15 1 2 3 14 15
#4478489 23/02/2011 16:55
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081

Bonus: Unibet
Conrad #4479931 23/02/2011 23:34
Dołączył: Jul 2010
Posty: 244
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2010
Posty: 244
U mnie po ostatnich perypetiach wszystko smiga bez zarzuutu... Moze sprobuj krokow, ktore podalem wczesniej, niektorym pomogly...

PZDR

piko1981 #4480206 24/02/2011 01:04
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
Originally Posted by piko1981
U mnie po ostatnich perypetiach wszystko smiga bez zarzuutu... Moze sprobuj krokow, ktore podalem wczesniej, niektorym pomogly...

PZDR

U mnie też jakby problemy samoczynnie znikneły,tzn wczoraj wieczorem miałem jednorazowe problemy z zalogowaniem ale z tego co wiem z forum to wielu tak mialo że albo wcale nie śmigalo albo muliło...

Pzdr

Conrad #4484138 25/02/2011 03:44
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
Witam

Miałem wczoraj taką sytuację,miałem pograny meczy zaplecza czeskiej extraligi hokejowej,miałem zagrane zwycięstwo gości.W regulaminowym czasie gry padł remis po czym goście wygrali w dogrywce.Po jakimś czasie spostrzegłem że EXP rozliczył kupon jako wygrany,oczywiście sprawdziłem wtedy czy przez pomyłke nie zagrałem zwycięstwa z dogrywką włącznie.Jednak nie.Wyłączyłem kompa i poszedłem spać,myślałem że rano "wygrana" kasa zniknie z konta.Dziś właczyłem kompa a saldo konta dalej takie same.Dopiero wieczorem odjęli kasę za ten zakład.
I tu moje pytanie,co byłoby w przypadku gdybym zaraz po wygraniu wypłacił wszystkie środki z konta ? Nie zrobiłem tego gdyż chce dalej grać w EXP ale pytam z czystej ciekawości ??? Wypłacam i zmieniam buka,co się wtedy dalej dzieje ?

Miał ktoś podobną sytuację ???

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Od momentu zlecenia wyplaty, masz mozliwosc przez 8h dokonac jej anulowania, po uplywuie 8h biora sie za zlecanie wyplaty co zajmuje im kolejne 12-24h wiec maja sporo czasu na anulowanie wyplaty z uwagi na wyrownanie ujemnego salda, powstalego w wyniku blednego rozliczenia kuponu.

Conrad #4486194 25/02/2011 22:48
Dołączył: Jul 2010
Posty: 244
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2010
Posty: 244
Siemka... oczywiscie takze tego typu problemy reguluje EXPOWY regulamin...

4.3(12) Po stronie odpowiedzialnosci klienta lezy niezwloczne poinformowanie serwisu (supportu) o wyplacie wygranej na konto gracza w EXPEKT.COM w wyniku jakiegokolwiek bledu. Jezeli taka sytuacja bedzie miala miejsce, gracz nie powinien korzystac z nienaleznych mu srodkow, do ktorych anulowania rezerwujemy sobie prawo (anulowania wszelkiech transakcji z ich wykorzystaniem).

Jasne? smile

Conrad #4486214 25/02/2011 22:52
Dołączył: Jul 2010
Posty: 244
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2010
Posty: 244
Tak czy inaczej mialem taka sytuacje, znaczy nadal mam w Bwygraj. Logujac sie...mam minusowy stan konta. Takze sadze, ze u innych bukow, jesli wczesniej nie anuluja wyplaty, bedzie analogicznie..

piko1981 #4486277 25/02/2011 23:05
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
Originally Posted by piko1981
Tak czy inaczej mialem taka sytuacje, znaczy nadal mam w Bwygraj. Logujac sie...mam minusowy stan konta. Takze sadze, ze u innych bukow, jesli wczesniej nie anuluja wyplaty, bedzie analogicznie..

Wszystko jasne.Ja akurat zapytałem z czystej ciekawości.A nie podejmowałem zadnych kroków z tą kasą ( wypłata czy też granie za to ) gdyż narazie po zniknieciu problemu z wylogowywaniem nie zamierzam zmieniać buka,więc po co mi jakieś minusowe salda w przyszłości ???

Conrad #4501666 03/03/2011 18:10
Dołączył: Jun 2007
Posty: 397
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 397
Promocja: 50PLN Freebet dla nowych graczy

Zapewnimy Tobie wspaniały start w Expekt! Zarejestruj Konto i ciesz się pierwszym zakładem bez ryzyka. To bardzo proste, jeżeli przegrasz, otrzymasz zwrot stawki zakładu. Żadnego obrotu bonusem, czysta, prosta oferta!

1. Zaloguj się do swojego konta gracza, złóż depozyt zawrzyj zakład za sumę minimum 10 PLN.

2. Jeżeli zakład okaże się wygrany - oczywiście otrzymasz wygraną na konto gracza.

3. Jeżeli twój zakład okaże się przegrany - wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy, podając swój numer ID gracza.
Zwrócimy Tobie stawkę przegranego zakładu aż do 50 PLN (€12), w przeciągu 48 h.

Więcej informacji na stronie głownej Expekt

Conrad #4501757 03/03/2011 19:09
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
Witam

Mam pytanko,gram już dosyć długo w expekcie ale dziś miałem "dziwną" sytuację...

Zdecydowałem się pograć pewien mecz na live i omyłkowo z pośpiechu kliknąłem poniżej zamiast powyżej,jeśli chodzi o liczbę goli...od razu napisałem o anulowanie tego zakladu do supportu,jak myślicie jak expekt potraktuje ten zaklad ???

Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
Originally Posted by gen.Franco
Witam

Mam pytanko,gram już dosyć długo w expekcie ale dziś miałem "dziwną" sytuację...

Zdecydowałem się pograć pewien mecz na live i omyłkowo z pośpiechu kliknąłem poniżej zamiast powyżej,jeśli chodzi o liczbę goli...od razu napisałem o anulowanie tego zakladu do supportu,jak myślicie jak expekt potraktuje ten zaklad ???


U jaka szybka odpowiedz supportu smile Jak nigdy,jeśli chodzi o coś ważnego smile

"Przykro nam, ale zatwierdzonych zakladow nie mozemy juz edytowac."

Trzeba więc czekać by strzelali "panu Bogu w okno" zamiast do bramki smile

A tak nawiasem to mecz piłki plażowej,przy stanie 2-0 dla Japonii z Emiratami pograłem omyłkowo poniżej 4.5 gola,a miało być powyżej smile



Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
Jednak się udało i pomylka wyszła na dobre smile

Japonia - ZEA 2 - 0 hura

Pograne przez pomyłkę po kursie 2.50 (under 4.5)

kasa

Conrad #4502940 04/03/2011 04:10
Dołączył: Jul 2010
Posty: 244
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2010
Posty: 244
Dobrze dla CIebie. Z doswiadcznenia (krotkiego) wiem, ze nie anuluja i edytuja zakladow. Tak niby jest w regulaminie. A regulamin zawsze jest "PODSTAWA" wink

piko1981 #4502950 04/03/2011 04:13
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
No stało się jak się stało.Siadło przypadkiem.Teraz to już historia,nieciekawe wyniki dziś...

Pozdrawiam smile

Conrad #4503353 04/03/2011 15:22
Dołączył: Jul 2010
Posty: 244
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2010
Posty: 244
Wiesz, czy przypadkiem, czy z zalozeniem, wazne ze SIADLO!! Oby tak dalej..

Conrad #4507768 06/03/2011 03:21
Dołączył: May 2005
Posty: 315
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 315
Male pytanko jak dlugo idzie wyplata na MB z Expa??

Kiniek78 #4507808 06/03/2011 03:35
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Originally Posted by Kiniek78
Male pytanko jak dlugo idzie wyplata na MB z Expa??
zlecona wyplata przez 8 godzin "wisi" z mozliwoscia anulowania wyplaty, pozniej kolejne 24h na wyplate...

Conrad #4507817 06/03/2011 03:44
Dołączył: May 2005
Posty: 315
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 315
a jak zrezygnowalem z mozliwosci anulowania to cos zmienia ?

Kiniek78 #4507868 06/03/2011 04:10
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Originally Posted by Kiniek78
a jak zrezygnowalem z mozliwosci anulowania to cos zmienia ?
nic to nie zmienia, 8 godzin bedzie "wisiec"

Conrad #4507922 06/03/2011 04:36
Dołączył: May 2005
Posty: 315
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 315
Kurcze to troche dlugo jak ok 32h. Myslalem ze troche lepiej ale za to wyplaty na konto maja ekspresowe.
Dzieki kacperek i wszystkiego naj

Strona 1 z 15 1 2 3 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (aker, Sensei, rymoholik, burbon, $-man, rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, forty, ANZELMO, alfa, kamel, 11kera11), 2,766 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,533
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1