|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 244
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2010
Posty: 244 |
U mnie po ostatnich perypetiach wszystko smiga bez zarzuutu... Moze sprobuj krokow, ktore podalem wczesniej, niektorym pomogly...
PZDR
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
|
|
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699 |
U mnie po ostatnich perypetiach wszystko smiga bez zarzuutu... Moze sprobuj krokow, ktore podalem wczesniej, niektorym pomogly...
PZDR U mnie też jakby problemy samoczynnie znikneły,tzn wczoraj wieczorem miałem jednorazowe problemy z zalogowaniem ale z tego co wiem z forum to wielu tak mialo że albo wcale nie śmigalo albo muliło... Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
|
|
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699 |
Witam
Miałem wczoraj taką sytuację,miałem pograny meczy zaplecza czeskiej extraligi hokejowej,miałem zagrane zwycięstwo gości.W regulaminowym czasie gry padł remis po czym goście wygrali w dogrywce.Po jakimś czasie spostrzegłem że EXP rozliczył kupon jako wygrany,oczywiście sprawdziłem wtedy czy przez pomyłke nie zagrałem zwycięstwa z dogrywką włącznie.Jednak nie.Wyłączyłem kompa i poszedłem spać,myślałem że rano "wygrana" kasa zniknie z konta.Dziś właczyłem kompa a saldo konta dalej takie same.Dopiero wieczorem odjęli kasę za ten zakład. I tu moje pytanie,co byłoby w przypadku gdybym zaraz po wygraniu wypłacił wszystkie środki z konta ? Nie zrobiłem tego gdyż chce dalej grać w EXP ale pytam z czystej ciekawości ??? Wypłacam i zmieniam buka,co się wtedy dalej dzieje ?
Miał ktoś podobną sytuację ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
Od momentu zlecenia wyplaty, masz mozliwosc przez 8h dokonac jej anulowania, po uplywuie 8h biora sie za zlecanie wyplaty co zajmuje im kolejne 12-24h wiec maja sporo czasu na anulowanie wyplaty z uwagi na wyrownanie ujemnego salda, powstalego w wyniku blednego rozliczenia kuponu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 244
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2010
Posty: 244 |
Siemka... oczywiscie takze tego typu problemy reguluje EXPOWY regulamin... 4.3(12) Po stronie odpowiedzialnosci klienta lezy niezwloczne poinformowanie serwisu (supportu) o wyplacie wygranej na konto gracza w EXPEKT.COM w wyniku jakiegokolwiek bledu. Jezeli taka sytuacja bedzie miala miejsce, gracz nie powinien korzystac z nienaleznych mu srodkow, do ktorych anulowania rezerwujemy sobie prawo (anulowania wszelkiech transakcji z ich wykorzystaniem). Jasne? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 244
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2010
Posty: 244 |
Tak czy inaczej mialem taka sytuacje, znaczy nadal mam w Bwygraj. Logujac sie...mam minusowy stan konta. Takze sadze, ze u innych bukow, jesli wczesniej nie anuluja wyplaty, bedzie analogicznie..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
|
|
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699 |
Tak czy inaczej mialem taka sytuacje, znaczy nadal mam w Bwygraj. Logujac sie...mam minusowy stan konta. Takze sadze, ze u innych bukow, jesli wczesniej nie anuluja wyplaty, bedzie analogicznie.. Wszystko jasne.Ja akurat zapytałem z czystej ciekawości.A nie podejmowałem zadnych kroków z tą kasą ( wypłata czy też granie za to ) gdyż narazie po zniknieciu problemu z wylogowywaniem nie zamierzam zmieniać buka,więc po co mi jakieś minusowe salda w przyszłości ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 397
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2007
Posty: 397 |
Promocja: 50PLN Freebet dla nowych graczy
Zapewnimy Tobie wspaniały start w Expekt! Zarejestruj Konto i ciesz się pierwszym zakładem bez ryzyka. To bardzo proste, jeżeli przegrasz, otrzymasz zwrot stawki zakładu. Żadnego obrotu bonusem, czysta, prosta oferta!
1. Zaloguj się do swojego konta gracza, złóż depozyt zawrzyj zakład za sumę minimum 10 PLN.
2. Jeżeli zakład okaże się wygrany - oczywiście otrzymasz wygraną na konto gracza.
3. Jeżeli twój zakład okaże się przegrany - wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy, podając swój numer ID gracza. Zwrócimy Tobie stawkę przegranego zakładu aż do 50 PLN (€12), w przeciągu 48 h.
Więcej informacji na stronie głownej Expekt
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
|
|
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699 |
Witam
Mam pytanko,gram już dosyć długo w expekcie ale dziś miałem "dziwną" sytuację...
Zdecydowałem się pograć pewien mecz na live i omyłkowo z pośpiechu kliknąłem poniżej zamiast powyżej,jeśli chodzi o liczbę goli...od razu napisałem o anulowanie tego zakladu do supportu,jak myślicie jak expekt potraktuje ten zaklad ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
|
|
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699 |
Witam
Mam pytanko,gram już dosyć długo w expekcie ale dziś miałem "dziwną" sytuację...
Zdecydowałem się pograć pewien mecz na live i omyłkowo z pośpiechu kliknąłem poniżej zamiast powyżej,jeśli chodzi o liczbę goli...od razu napisałem o anulowanie tego zakladu do supportu,jak myślicie jak expekt potraktuje ten zaklad ??? U jaka szybka odpowiedz supportu  Jak nigdy,jeśli chodzi o coś ważnego  "Przykro nam, ale zatwierdzonych zakladow nie mozemy juz edytowac." Trzeba więc czekać by strzelali "panu Bogu w okno" zamiast do bramki  A tak nawiasem to mecz piłki plażowej,przy stanie 2-0 dla Japonii z Emiratami pograłem omyłkowo poniżej 4.5 gola,a miało być powyżej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
|
|
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699 |
Jednak się udało i pomylka wyszła na dobre  Japonia - ZEA 2 - 0  Pograne przez pomyłkę po kursie 2.50 (under 4.5) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 244
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2010
Posty: 244 |
Dobrze dla CIebie. Z doswiadcznenia (krotkiego) wiem, ze nie anuluja i edytuja zakladow. Tak niby jest w regulaminie. A regulamin zawsze jest "PODSTAWA" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
|
|
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699 |
No stało się jak się stało.Siadło przypadkiem.Teraz to już historia,nieciekawe wyniki dziś... Pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 244
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2010
Posty: 244 |
Wiesz, czy przypadkiem, czy z zalozeniem, wazne ze SIADLO!! Oby tak dalej..
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 315
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 315 |
Male pytanko jak dlugo idzie wyplata na MB z Expa??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
Male pytanko jak dlugo idzie wyplata na MB z Expa?? zlecona wyplata przez 8 godzin "wisi" z mozliwoscia anulowania wyplaty, pozniej kolejne 24h na wyplate...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 315
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 315 |
a jak zrezygnowalem z mozliwosci anulowania to cos zmienia ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
a jak zrezygnowalem z mozliwosci anulowania to cos zmienia ? nic to nie zmienia, 8 godzin bedzie "wisiec"
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 315
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 315 |
Kurcze to troche dlugo jak ok 32h. Myslalem ze troche lepiej ale za to wyplaty na konto maja ekspresowe. Dzieki kacperek i wszystkiego naj
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|