Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 17 1 2 3 4 5 6 7 16 17
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
poczytaj o czytnikach RSS, wiekszosc blogo je ma,

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2006
Posty: 737
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 737
Jest ktoś z Gdańska/Sopotu?

Poszukuję noclegu dla 6-8 osób na 3-4 dni od 2 maja, ktoś coś może polecić, znajdę w ogóle coś jeszcze wolnego?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Czy korzysta/używa ktoś golarkę na co dzień? Nachodzi mnie zakup ale tyle tego wszystkiego, że cięzko wybrać coś sprawdzonego smile Maksymalnie 200pln chciałbym na nią przeznaczyć. Aha i jeszcze jedna kwestia, bo słyszałem, że nie każdy będzie się tym golił - jak to jest u Was? U mnie golenie co 2 dni średnio wink

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
mje golarka mopcno podrazniala i nie golila na 0 (po goleniu mialem zarost jak dzien po goleniu jednorazowką)
a byla to jakas philipsa wiec markowa teoretycznie
drugi raz elektrycznych nie zamierzam sprobowac

Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Własnie tego się obawiam... niby reklamują, ze goli lepiej niż zwykła ręczna ale okazuje się, że jest jak zawsze: w telewizji wszystko extra fajnie wink Chociaż z drugiej strony zależy to pewnie też od zarostu i od ogólnej cery. Ktoś jeszcze się wypowie na ten temat?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
przy miękkim zaroście najlepiej sprawdzają się brauny. Zalety to szybkość golenia, można 'na sucho', nie da się nią zaciąć skóry, wady to rzeczywiście podrażnienia jeśli ktoś jest nieprzyzwyczajony albo ma taką skórę (nigdy osobiście nie miałem takiego problemu) i nie będziesz dogolony jak byś używał brzytwy smile ale z tym jednodniowym zarostem to trochę przesada

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
A tam przesada, ja mam philipsa w domu(brejdaka) sprobwalem dwa razy efekt taki, ze morda piecze jak cholera a zarost dosc znacznie wyczuwalny i dalem sobie spokoj:)

Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991
Czy w Totomixie, mając karte Ligi Mixu, mozna zatwierdzac kupony przez internet a oplaty "donosić" do lokalu?

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Pany podajcie opinie o interncie LTE ?
Warto czy nie ?

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
Originally Posted by AGASSI
Pany podajcie opinie o interncie LTE ?
Warto czy nie ?
pewnie to znalazł, ale może pomoże smirk
LTE [dobreprogramy.pl]

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
Originally Posted by hanele
Originally Posted by AGASSI
Pany podajcie opinie o interncie LTE ?
Warto czy nie ?
pewnie to znalazł, ale może pomoże smirk
LTE [dobreprogramy.pl]
a tu:
LTE to gówno [ekspert.pl] shocked

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
zna ktoś linka na robienie tych przeróbek. dzieki.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
Panowie czy ktoś się orientuje co będzie się działo w Katowicach podczas Euro ?? tzn pamiętam jak 4 lata temu był wystawiony pod spodkiem wielki namiot z telebimami w środku, piwko itd bodajże było to zasługa firmy Mittal czy ktoś może wie co w tym roku będzie organizowane ?? Gdzie będzie można na telebimach pooglądać mecze ?? Dzięki z góry za info

Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Pomoze ktos ze statystyka matematyczna? smile

"Jakie jest prawdopodobienstwo otrzymania 2 orlow i conajmniej 1 reszki w 5 rzutach moneta" ?

Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
narysuj sobie to najlepiej, wtedy zadanie banał

Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
no wlasnie niekoniecznie.

Czy zadanie jest w ogole dobrze skonstruowane? Czy przed "(...)2 orlow" nie powinno byc stwierdzenie albo "przynajmniej" albo "dokladnie" ?

Bo w tym przypadku, rozpatrujac sytuacje gdzie wypadaja dokladnie 2 orly, zawsze zawiera sie dalsza czesc zadania - czyli przynajmniej 1 reszka. Bo 2 orly to zawsze 3 reszki (czyli co by nie bylo zawsze przynajmniej 1)..

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
ktoś wie ile moga kosztowac bilety na formule 1 na Wegrzech jak bedzie w tym roku? Gdzie i kiedy sie kupuje bilety?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Originally Posted by juancarlos
no wlasnie niekoniecznie.

Czy zadanie jest w ogole dobrze skonstruowane? Czy przed "(...)2 orlow" nie powinno byc stwierdzenie albo "przynajmniej" albo "dokladnie" ?

Bo w tym przypadku, rozpatrujac sytuacje gdzie wypadaja dokladnie 2 orly, zawsze zawiera sie dalsza czesc zadania - czyli przynajmniej 1 reszka. Bo 2 orly to zawsze 3 reszki (czyli co by nie bylo zawsze przynajmniej 1)..
Wydaje mi sie ze logiczne ze chodzi o trzy sytuacje: 2O i 3R, 3O i 2R, 4O i 1R (O - orzel, R - reszka), czyli prawdopodobienstwo 50% tongue

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by Self-Confident
ktoś wie ile moga kosztowac bilety na formule 1 na Wegrzech jak bedzie w tym roku? Gdzie i kiedy sie kupuje bilety?

http://www.hungaroinfo.com/formel1/tickets_all_pl.htm

Strona 5 z 17 1 2 3 4 5 6 7 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, cigar, 11kera11, Lukasz111, aker), 1,524 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,858
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1