Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#531526 13/03/2006 18:45
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
Dzis pierwszy mecz Belle Vue-Coventry.
Typuję zwycięstwo gospodarzy, którzy mają w składzie m. in. Crumpa, Screena, Steada, którzy bardzo dobrze pojechali w memoriale Cravena. U gości jedynie Nicholls i Harris mogą powalczyć. Ponadto goście pojadą bez Janniro.

Bonus: Unibet
#531527 14/03/2006 00:48
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
niestety mecz odwolany z powodu opadow sniegu:(nowego terminu na razie nie ustalono.rewanz ma sie odbyc w piatek,ale cos mie sie wydaje ze tez nie dojdzie do skutku.

#531528 14/03/2006 17:07
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Okazuje sie że pogoda nie tylko w Polsce jest lipna więc na szybkie i bezproblemowe rozpoczęcie rozgrywek nie ma co liczyć.

Zanim żużlowy sezon rozkręci się na dobre zastanowilibyśmy sie i wypisali kto i jak będzie oferował Elitte League.

W mojej historii grania na zakładach nie ma bardziej dochodowej ligi niż właśnie ta ... ale... nie widziałem też do tej pory takich problemów z ofertą w jakiejkolwiek z dyscpyplin i lig -> Oferta 15-30 min przed rozpoczęciem zdarzenia , wieczne problemy totomixu : przeróżne blokady na mecze , stawki , kombinacje itd. , wybieranie meczy tak że nie wszystkie są dostępne w ofercie albo (tak jak to było w zeszłym sezonie : rezygnacja z wystawiania żużla angielskiego na tablice :/ .

Wiecie coś kto i jak będzie oferował Elitte League na swoich tablicach???
Jeżeli tak to piszcie.

#531529 14/03/2006 22:58
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
na pewno Baw i jego klony.

#531530 15/03/2006 12:07
Dołączył: Mar 2006
Posty: 74
journeyman
journeyman
Dołączył: Mar 2006
Posty: 74
Expekt też wystawia oferte z Elite League. Kursy dostępne cały dzień. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#531531 15/03/2006 14:21
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Naprawde SR wygrałes najwiecej na Elite League?

dziwne, bo mi ta liga własnie jakos nie lezy, w ogóle nie przepadam za nią. Co nie znaczy ze jest znowu zaraz jakas zła.

A te dzisiejsze mecze to jest czysta Elite League? Bo cos mi sie zdaje, że nie - bynajmniej tak mi powiedziała pare dni temu oficjalna strona, ale w sumie nie wiem.

Jakkolwiek mysle ze chyba pora załozyc topic do Elite League - a nie do tarczy samej:p

Expekt daje 1.72 za Bjarne >11 - przemyslcie to sobie, ja tam kabony na razie nie mam:P

#531532 15/03/2006 16:10
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Dzisiejsze mecze to puchar,liga rusza 20 marca bodajze. Zgadzam sie z SR ze liga angielska daje profity(przynajmniej w ostatnich 2 latach) Cos dzis z bawa ciezko cos wybrac,ale walasek under 8.5 w expie wyglada bardzo dobrze. Dodam,ze w parze z Lindbackiem bedzie jezdzil i licze na 4 wystepy!

#531533 15/03/2006 16:41
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
zenekk dzisiejszy mecze sa to mecze towarzyskie ( tak pisza na sportowych faktach)
a co do undera na grega to faktycznie wyglada ladnie
wg. mnie mozna tez dac jeszcze na toniego under 12 pkt ( moze wystartuje tylko 4 razy wiec jest szansa )


Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, betowiec, forty, Lukasz111, $-man, Sensei, burbon, kamel, rymoholik, aker, alfa, bukma, 11kera11), 3,280 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,634
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1