|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Bilbao x2 i widzię sporo kartek w Madrycie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
Koge 2:2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
Witam .... w Szwecji po jeszcze jednego gola !
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
Witam .... w Szwecji po jeszcze jednego gola ! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
czesc panowie wyplacal ktos kiedys z buka na karte kredytowa mbanku? zawsze wyplacalem na ekarte i szlo kilka dni a teraz wyplacilem na karte kredytowa i idzie dlugo ? to normalne czy cos sie gdzies zgubilo?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 738
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2010
Posty: 738 |
1.23 na Barce w rewanzu LM  Żart roku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342 |
Dawać po BTSy w LE 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
TV4 sporting-bilbao polsat sport atletico- valencia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
1.23 na Barce w rewanzu LM  Żart roku  no mogli dac 1.3 nie wiecej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621 |
1.23 na Barce w rewanzu LM  Żart roku  no mogli dac 1.3 nie wiecej  Na giełdzie zakładów sami gracze, czyli obstawiajacy zarówno KUPUJ jak i SPRZEDAJ sami ustalili kurs 1.28-1.29 na teraz. Przed meczem będzie góra 1.24-1.25
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
1.23 na Barce w rewanzu LM  Żart roku  jak twoim zdaniem nie adekwatn kurs to graj 2X, nic prostrzego. spokojnie ich Barcelona powiezie w rewanzu, kwestia tylko ile im naklupią 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524 |
1.23 na Barce w rewanzu LM  Żart roku  jak twoim zdaniem nie adekwatn kurs to graj 2X, nic prostrzego. spokojnie ich Barcelona powiezie w rewanzu, kwestia tylko ile im naklupią  W takim razie ty stawiaj wszystko co masz skoro taki pewny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
W takim razie ty stawiaj wszystko co masz skoro taki pewny  gram zawsze adekwatnie do swoich zasad gospodarowania budzetem i zadne Barcelony czy inne Reale grane raczej odswietnie tego nie zmięnia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Sporting juz dwa razy blisko strzelenia bramki, Bilbao  Chelsea w rewanżu bez szans raczej, jak dla mnie to ze 4-5 bramek Barca wcisnie, chyba, ze bedzie tak skuteczna jak wczoraj... i kilku poprzednich meczach, nie pamietam dokładnie ale kiepsko zagrali z Bilbao u siebie i kilku spotkaniach na wyjeździe.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,121
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,121 |
Sporting juz dwa razy blisko strzelenia bramki, Bilbao  Chelsea w rewanżu bez szans raczej, jak dla mnie to ze 4-5 bramek Barca wcisnie, chyba, ze bedzie tak skuteczna jak wczoraj... i kilku poprzednich meczach, nie pamietam dokładnie ale kiepsko zagrali z Bilbao u siebie i kilku spotkaniach na wyjeździe. ee masz w avatarze chelsea i piszesz ze wcisne 4-5 bram ?:) przeciez w londynie nawet jednej nie zdobyli, chelsea ma dobra obrone i nie traci tylu goli ostatnio odkad di matteo objął zespol
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,121
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,121 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,231 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Momentami posiadanie piłki po stronie Chelsea wynosiło kilkanaście procent, na Camp Nou więcej nie bedzie, wczoraj jeden celny strzał celny i sporo szczęścia przy strzałach Fabregasa, Sancheza i reszty. Za tydzień spodziewam sie zamku Barcelony przed polem karnym Chelsea i kilkanaście celnych strzałów Barcy, nie wierze, ze nic nie wpadnie  Obym sie mylił 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,121
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,121 |
Momentami posiadanie piłki po stronie Chelsea wynosiło kilkanaście procent, na Camp Nou więcej nie bedzie, wczoraj jeden celny strzał celny i sporo szczęścia przy strzałach Fabregasa, Sancheza i reszty. Za tydzień spodziewam sie zamku Barcelony przed polem karnym Chelsea i kilkanaście celnych strzałów Barcy, nie wierze, ze nic nie wpadnie  Obym sie mylił  chelsea moze juz na poczatku meczu wpakowac przypadkowego gola ze spalonego, z rykoszetu albo z karnego ktorego nie bedzie i wtedy juz beda bardzo,bardzo blisko awansu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
może i jedna wpadnie, nie musi być przypadkowa ale do awansu i tak może braknąć  Poczekamy jeszcze, w sobote dwa arcy wazne mecze dla obu drużyn, gran Derbi i wyjazd Chelsea na Emirates.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|