|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
Ja się pytam co ci kopacze robią na trningach bo gdyby trenowali tak jak należy to by zdecydowanie lepiej gałę kopali. hehe, dobre pytanie jakim trzeba byc ulomem, zeby po w miare rownej murawie, nie potrafic w miare normalnie kopac pilki, gdzie treningi maja prawie codziennie ciekawe, czy jest w europie jakas inna liga, gdzie qrwa napastnikow rozlicza sie z "walki" a nie ze strzelanych goli  u nas jak napascior w 15 meczach strzeli 5 goli, jest juz megasnajperem w megaformie A u Maghata to po 1 , 2 tygodniach. Prosili by o wypożyczenie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Maghat to Wilki juz zajechal totalnie tym swoim reżimem treningowym. Wiec nie daje im duzych szans. Ale zobaczymy jak bedzie.  to też prawda .... dzisiejszy mecz o pietruchę Mainz bezpieczna lokata ,Wilki matematyczne szanse na puchary gdzie musieli by wygrać wszsytko do konca ,a rywale wtapiać wszystko  to nie polska liga aby takie cyrki się działy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
właśnie chaił bym zobaczyć jak by wyglądał polski klub gdy by go prowadził jakiś trener z niemiec .... podejrzewam ze mało który kopach wytrzymał by tempo i obciązenie treningowe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
a wlasnie co tam z klichem? ostatnia nowina glosila, ze jest juz do odstrzalu po sezonie, tylko czekac jak wzmocni jakas pogon albo belchatow
kolejny aparat, co mu sie zdawalo, ze w pilke grac potrafi hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
właśnie chaił bym zobaczyć jak by wyglądał polski klub gdy by go prowadził jakiś trener z niemiec .... podejrzewam ze mało który kopach wytrzymał by tempo i obciązenie treningowe  skończyłoby się jak w Wisle za Petrescu , tu to qrwa Mourinho ani Guardiola nie dadzą rady ... Witam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
a wlasnie co tam z klichem? ostatnia nowina glosila, ze jest juz do odstrzalu po sezonie, tylko czekac jak wzmocni jakas pogon albo belchatow
kolejny aparat, co mu sie zdawalo, ze w pilke grac potrafi hehe podobno ma przejsc do legii. info z dzisiaj
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
a wlasnie co tam z klichem? ostatnia nowina glosila, ze jest juz do odstrzalu po sezonie, tylko czekac jak wzmocni jakas pogon albo belchatow
kolejny aparat, co mu sie zdawalo, ze w pilke grac potrafi hehe Kontuzjowany  chyba , wiem ze był, chyba ze juz doszedł do siebie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
właśnie chaił bym zobaczyć jak by wyglądał polski klub gdy by go prowadził jakiś trener z niemiec .... podejrzewam ze mało który kopach wytrzymał by tempo i obciązenie treningowe  skończyłoby się jak w Wisle za Petrescu , tu to qrwa Mourinho ani Guardiola nie dadzą rady ... Witam Petrescu za szybko został pozegrany z Wisly.. W sumie to dobry trener byl.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
oooo (L)?  cos czytalem, ze w wawie czaja sie na injaca i wojtkowiaka, podobno maja to byc wzmocnienia przed lm  czuje ze po takich wzmocnieniach to legii do lm zabraknie nie 3minut a 360 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
widac ze nie ma chemii na boisku w Warszawie
straszne meczarnie zeby podejsc pod bramke rywala
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
trudy sezonu pacyfek trudy sezonu
he he he
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
Slovan Liberec po przerwie ... hmmm ,kurs marny ale moze zdąży urosnąć
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
widac ze nie ma chemii na boisku w Warszawie
straszne meczarnie zeby podejsc pod bramke rywala w koncu obie druzyny walcza o mistrza, wiec ostroznosc wskazana 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
widac ze nie ma chemii na boisku w Warszawie
straszne meczarnie zeby podejsc pod bramke rywala w koncu obie druzyny walcza o mistrza, wiec ostroznosc wskazana  Walczą ? buhaha ,przede wszystkim nie stracić na tym polega walka w Tme
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
na dzisiaj do LM nie ma co sie pchac bo słoma z butow wystaje zobaczymy za kilkanascie lat
trzeba sie jakos cieszyc z euro ostatnia impreza za naszego zycia na jakiej bedziemy grac .
szkoda tylko ze euro przyjdzie na przezyc wsrod takich debili
jak Smuda i Lato ale co zrobic takie jest zycie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
Padwa dzisiaj mnie kusi ,...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
właśnie chaił bym zobaczyć jak by wyglądał polski klub gdy by go prowadził jakiś trener z niemiec .... podejrzewam ze mało który kopach wytrzymał by tempo i obciązenie treningowe  skończyłoby się jak w Wisle za Petrescu , tu to qrwa Mourinho ani Guardiola nie dadzą rady ... Witam Petrescu za szybko został pozegrany z Wisly.. W sumie to dobry trener byl. Za szybko został porzegnany bo kopacze tego chcieli bo za mocno dawał im w kość Petrescu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
Petrescu za szybko został pozegrany z Wisly.. W sumie to dobry trener byl. Za szybko został porzegnany bo kopacze tego chcieli bo za mocno dawał im w kość Petrescu  ot ,to to ... w polskich klubach rządzą zawodnicy ,albo im się chce albo nie chce ,albo im trener pasuje albo nie ... a panowie prezesi trzepiąc się ,że zawodnicy spuszczą klub z ligi co robią ? ... zmieniają trenera ,niektórzy średnio 3-4 rocznie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
RODAAAAAAAAAAAAAA 1111111111111111111 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|