Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 17 1 2 10 11 12 13 14 16 17
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
Originally Posted by bitnap
Originally Posted by Max11
Ja się pytam co ci kopacze robią na trningach bo gdyby trenowali tak jak należy to by zdecydowanie lepiej gałę kopali.

hehe, dobre pytanie

jakim trzeba byc ulomem, zeby po w miare rownej murawie, nie potrafic w miare normalnie kopac pilki, gdzie treningi maja prawie codziennie

ciekawe, czy jest w europie jakas inna liga, gdzie qrwa napastnikow rozlicza sie z "walki" a nie ze strzelanych goli laugh laugh laugh

u nas jak napascior w 15 meczach strzeli 5 goli, jest juz megasnajperem w megaformie

A u Maghata to po 1 , 2 tygodniach. Prosili by o wypożyczenie smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by Napoleon
Maghat to Wilki juz zajechal totalnie tym swoim reżimem treningowym. Wiec nie daje im duzych szans. Ale zobaczymy jak bedzie.

smile to też prawda .... dzisiejszy mecz o pietruchę Mainz bezpieczna lokata ,Wilki matematyczne szanse na puchary gdzie musieli by wygrać wszsytko do konca ,a rywale wtapiać wszystko laugh
to nie polska liga aby takie cyrki się działy

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
właśnie chaił bym zobaczyć jak by wyglądał polski klub gdy by go prowadził jakiś trener z niemiec .... podejrzewam ze mało który kopach wytrzymał by tempo i obciązenie treningowe laugh

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
a wlasnie co tam z klichem? ostatnia nowina glosila, ze jest juz do odstrzalu po sezonie, tylko czekac jak wzmocni jakas pogon albo belchatow

kolejny aparat, co mu sie zdawalo, ze w pilke grac potrafi hehe

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Originally Posted by raiders_
właśnie chaił bym zobaczyć jak by wyglądał polski klub gdy by go prowadził jakiś trener z niemiec .... podejrzewam ze mało który kopach wytrzymał by tempo i obciązenie treningowe laugh

skończyłoby się jak w Wisle za Petrescu , tu to qrwa Mourinho ani Guardiola nie dadzą rady ... Witam

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by bitnap
a wlasnie co tam z klichem? ostatnia nowina glosila, ze jest juz do odstrzalu po sezonie, tylko czekac jak wzmocni jakas pogon albo belchatow

kolejny aparat, co mu sie zdawalo, ze w pilke grac potrafi hehe


podobno ma przejsc do legii. info z dzisiaj

Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
Originally Posted by bitnap
a wlasnie co tam z klichem? ostatnia nowina glosila, ze jest juz do odstrzalu po sezonie, tylko czekac jak wzmocni jakas pogon albo belchatow

kolejny aparat, co mu sie zdawalo, ze w pilke grac potrafi hehe

Kontuzjowany smile chyba , wiem ze był, chyba ze juz doszedł do siebie.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
Originally Posted by vecchio cucs
Originally Posted by raiders_
właśnie chaił bym zobaczyć jak by wyglądał polski klub gdy by go prowadził jakiś trener z niemiec .... podejrzewam ze mało który kopach wytrzymał by tempo i obciązenie treningowe laugh

skończyłoby się jak w Wisle za Petrescu , tu to qrwa Mourinho ani Guardiola nie dadzą rady ... Witam

Petrescu za szybko został pozegrany z Wisly.. W sumie to dobry trener byl.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
pożegnany*

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
oooo (L)? grin

cos czytalem, ze w wawie czaja sie na injaca i wojtkowiaka, podobno maja to byc wzmocnienia przed lm laugh

czuje ze po takich wzmocnieniach to legii do lm zabraknie nie 3minut a 360 wink

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
widac ze nie ma chemii na boisku w Warszawie

straszne meczarnie zeby podejsc pod bramke rywala

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
trudy sezonu pacyfek trudy sezonu

he he he

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Slovan Liberec po przerwie ... hmmm ,kurs marny ale moze zdąży urosnąć

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by pacyfista
widac ze nie ma chemii na boisku w Warszawie

straszne meczarnie zeby podejsc pod bramke rywala


w koncu obie druzyny walcza o mistrza, wiec ostroznosc wskazana wink

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Originally Posted by huge
Originally Posted by pacyfista
widac ze nie ma chemii na boisku w Warszawie

straszne meczarnie zeby podejsc pod bramke rywala


w koncu obie druzyny walcza o mistrza, wiec ostroznosc wskazana wink

Walczą ? buhaha ,przede wszystkim nie stracić na tym polega walka w Tme

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
na dzisiaj do LM nie ma co sie pchac bo słoma z butow wystaje
zobaczymy za kilkanascie lat

trzeba sie jakos cieszyc z euro ostatnia impreza za naszego zycia
na jakiej bedziemy grac .

szkoda tylko ze euro przyjdzie na przezyc wsrod takich debili

jak Smuda i Lato ale co zrobic takie jest zycie

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Padwa dzisiaj mnie kusi ,...

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Originally Posted by Napoleon
Originally Posted by vecchio cucs
Originally Posted by raiders_
właśnie chaił bym zobaczyć jak by wyglądał polski klub gdy by go prowadził jakiś trener z niemiec .... podejrzewam ze mało który kopach wytrzymał by tempo i obciązenie treningowe laugh

skończyłoby się jak w Wisle za Petrescu , tu to qrwa Mourinho ani Guardiola nie dadzą rady ... Witam

Petrescu za szybko został pozegrany z Wisly.. W sumie to dobry trener byl.
Za szybko został porzegnany bo kopacze tego chcieli bo za mocno dawał im w kość Petrescu laugh

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Originally Posted by Max11
Originally Posted by Napoleon
Petrescu za szybko został pozegrany z Wisly.. W sumie to dobry trener byl.
Za szybko został porzegnany bo kopacze tego chcieli bo za mocno dawał im w kość Petrescu laugh

ot ,to to ... w polskich klubach rządzą zawodnicy ,albo im się chce albo nie chce ,albo im trener pasuje albo nie ... a panowie prezesi trzepiąc się ,że zawodnicy spuszczą klub z ligi co robią ? ... zmieniają trenera ,niektórzy średnio 3-4 rocznie

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
RODAAAAAAAAAAAAAA 1111111111111111111boks grin

Strona 12 z 17 1 2 10 11 12 13 14 16 17

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, aker, betowiec), 2,614 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,313
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1